Книжки наших авторів

Підписатися на цю рубрику по RSS

Книжки, написані учасниками конкурсів

Новинки від наших авторів

Понеділок, 10 жовтня 2016 г.
Рубрика: Новини української фантастики -> Книжки наших авторів
Проглядів: 2374
Підписатися на комментарі по RSS

Вийшла і була презентована на ЛіТерраКоні книжка нашого постійного автора, переможця останнього конкурса Ігоря Сіліври (Чернідар). Шукайте роман "Край" (належить до світу "Епохи пару") в книгарнях вашого міста.

Вітаємо постійного автора Зоряної фортеці з дебютним романом!

Роман "Тріанські рішкунці", відзначений спеціальною відзнакою Коронації слова "Вибір видавця" вийшов у видавництві "Твердиня" (Луцьк).

Лук Нічної Громовиці

Середа, 28 січня 2015 г.
Рубрика: Новини української фантастики -> Книжки наших авторів
Проглядів: 1542
Підписатися на комментарі по RSS

Вітаємо нашого автора Романа Росіцького з виходом нової книги "Лук Нічної Громовиці".

Інтервью з паном Романом на сайті Видавництва Старого Лева: http://starylev.com.ua/news/roman-rosickyy-pustoporozhnist-televiziynyh-shou-povertaye-lyudey-do-chytannya

Із великим задоволенням повідомляємо, що у давнього друга нашого Літературного об'єднання письменниці Олександри Рудої (Eurocon-2012 ENCOURAGEMENT AWARD) вийшла нова книга.

Фрагмент для ознайомлення можна переглянути на сайті видавництва Армада за посиланням: http://www.armada.ru/Otryv/ObruKinz.pdf

Ну і присвячення для нас дуже приємне smile

 

dniproaudioЦікавий проект зробили у Дніпропетровську: аудіокнига для учнів від молодшого до старшого шкільного віку. Загальний час запису – 13 годин. Частину творів читають самі автори, та переважно в озвучуванні брали участь актори Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка та Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М.Горького.

Серед авторів, чиї твори увійшли до збірки, відмічаємо й колег з конкурсів ЗФ і Мантикори - Наталію Дев'ятко, Віталія Кривоноса, Ольгу Кай і Олеся Дейну.

За новиною з «Буквоїду».