Літературна студія

Літературна студія

Середа, 17 липня 2013 г.
Рубрика: Про проект -> Літстудія
Проглядів: 8436
 Літературна студія «Зоряної фортеці» започаткована у 2013 році і була результатом дружньої співпраці з письменником і критиком Володимиром Арєнєвим. З часом формати змінювалися, якийсь час студії не проводилися.
 
 З 2016 по 2019 рік оголошення про студію здійснювалися у Фейсбуці. У 2020 році на заваді проекту став карантин, але все ще попереду!
 
Прийняти участь у літстудії може будь-яка особа, якщо в неї є:

1. Текст обсягом до 15 тис. знаків з пробілами українською (або російською) мовою

2. Час на особисте відвідування заходу.

 

Заявкою на участь у літературній студії є лист з відповідним проханням, що надсилається на адресу opovid@starfort.in.ua. Текст надсилати не треба, достатньо власне бажання відвідати захід.

 

Безпосередньо на студії учасник вголос зачитує власний текст. Інші учасники слухають, роблять нотатки, а по закінченню читання висловлюють свої зауваги до тексту. Підсумовують обговорення координатори «Зоряної фортеці».

Якщо ви приїжджаєте з іншого міста, то ваше оповідання ми заслуховуємо у першу чергу.

 

Переваги участі у літстудії:

1. Автор чує як звучить його текст. Дуже часто саме завдяки читанню вголос можна знайти низку недоліків: довгі та переобтяжені речення, надмірну кількість або недостатність диалогів, тавтології, повторення логічних блоків тощо.

2. Автор тренується виступати перед публікою. Письменник - це професія, яка в тому числі передбачає спілкування. Під час читання тексту у доброзичливому середовищі автор психологічно розвантажує себе.

3. Автор отримує негайний та кваліфікований зворотній зв'язок.

 

Засідання літературної студії відбувається щомісяця у місті Києві. Якщо ви бажаєте провести засідання літстудії у своєму місті - пишіть нам, будемо домовлятись.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>