Повернутися на сторінку

Коментарів: 51

 1. Швновна авторко, щиро перепрошую, якщо випадково образив. Моï претензiï до моралi героïнi - виключно лiтературного плану, цебто, якщо вона нецiкава. не викликає любовi. спiвчуття або ненавистi - то вона нецiкава. Як i вийшло у нашому випадку.

  Що ж до незалежностi - то вона аж нiяк не впливає на ставлення. Це з чоловiчоï ТЗ другорядний параметр, а може й третьорядний. Дрiбниця, коротше кажучи. Жiноча звичка виносити незалежнiсть на п'єдестал для нас малозрозумiла.

  Й, до речi, менi не здалося, що героïня незалежна. Вона трохи завуальовано торгує собою, а, отже є утриманкою роботовця.

  На вашу особисту свободу нiхто, звiсно, не зазiхає. Й, звичайно, я не плутаю автора й персонаж - не настiльки я недосвiдчений читач.

 2. 2010-10-12 в 15:13:27 | Лялякралечка
  Одна моя знайому написала повiсть виключно для дiвчаток вiком вiд 12 до 13 рокiв. А Гомер написав тупий бойовик, однак чомусь вiн уже три тисячi рокiв живе.

  Бойовик? Три тисячі років живе? У маскулінному світі? Яка дивина!

 3. 2010-10-12 в 16:04:20 | авторка

  Сміту. Вибачення прийняті. Ваше бачення героїні - ваше бачення, того, що ви в ній побачили, я не вкладала.

  Велике прохання - не матюкайтеся більше. Не подобається

 4. 2010-10-12 в 18:39:43 | Аноним

  Гм... Нецікава героїня... Чому ж навколо рнеї стільки піни? Я вже давно прочитав це оповідання, воно мені здалося надто простим, хоча "вшкрябнуло". Тоді ще не було так багато коментів. Прочитав коменти. Сибіряк і Джон Сміт - не всі чоловіки, хоча так просто за всіх розписуються. Я й інші оповідання прочитав. Обдумав. Мені ця героїня, хоча вона точно - не мій тип подобається більше ніж Любов з оповідання "сплетена". Бо ця по чоловічому чесна, а та, хоча так жіночно надіває цепок на шию - по жіночому підступна.

 5. З яких тхорячих нір повиповзали оті два архарівця, що влаштували тут суміш комсомольського зібрання з автодафе? Її тіло - то її діло, хай спить з ким хоче.

  Удачі автору

 6. А з якої, вибачте-не-називатиму-епітет-що-проситься, нори виповзли ви? Наші коменти - наше діло. А то така влада, так ще й тут свободу мислення намагаються прикрити zipper У нас в Сибіру і то краще.

 7. Панове, гарне оповідання, ГГ чесна до кінця, може не така жіноча, як би комусь хотілося і без особливої інтриги. Ідея класна, враховуючи, що на дворі 21 століття, є про що подумати! Автору дякую! Кінцівка класна!

 8. 2010-10-13 в 09:25:24 | Аноним

  [Поперджувальний постріл у голову]

  [+] дісно, на особистості краще не переходити. Обговорюємо лише оповідання.

 9. 2010-10-13 в 11:13:26 | Аноним

  Охороно!Тьху, модератори! Робіть шось, бо тут драчка починається - шановне панство перейшло на лічності!

 10. 2010-10-13 в 11:40:34 | Аноним

  [+] Підбурення

  Про оповідання є що сказати?

  Автор Марки долі

 11. 2010-10-13 в 13:45:06 | авторка

  Дякую свюєму чоловіку, що врешті ознайомився з оповіданням (то він - s.solovey), шкода, що він не голосує. Дякую незнайомим мені Аноніму й Ігорю за добрі слова, підтримали, а то вже й справді - думала один у полі воїн...

  Наразі змушена на день-другий позбавити нас адреналіну від дискусії з приводу "Ендорфіну", температура зашкалює, від чого погано думається. ПЕво, в мене грип, але то так, "про собачку".

  Не сумуйте!wink

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)