Повернутися на сторінку

Коментарів: 29

 1. Сподобалося. Легко і невимушено. І що найголовніше - цікава ідея. Так, замало екшену, але ж не скрізь пхати Рембо з кишеньковим анігіляторомcool smile Сподобалося. Дякую, авторе. Успіхів.

 2. 2012-03-14 в 20:38:23 | біорезонатор

  марко

  так би мовити, так. це, взагалі моя мрія... наразі це звучить, як спроба, бо ж самі розумієте, що одного бажання замало.

  Фантом

  дякую. ви розгледіли раціональне зерно і це добре. екшен вже мені набрид. навмисне

  намагаюся писати без гострих кутів і вивертів сюжету. це не так просто, щоби і цікаво, і просто одночасно.Невимушено мило... так би мовити.

 3. від направленої дії спектру силового поля - малось на увазі "градієнта силового поля"? Якщо так, то навіщо уточнювати направленість дії? Розумні слова це добре, але якщо вже вживати не вигадані терміни, а існуючі - варто було б уточнити, що вони значать.

  На рахунок самого твору - мені він чомусь здався стьобом, як над містичною, так і над науковою фантастикою разом узятими. Ні в якому разі не претендую на коректність означення, тому що найлегші два способи образити людину це сміятися з серйозних її слів і не сміятися з жартів.

  Просто такий підхід, як на мене, вже з самого початку попахує вторинністю. Хатинка в лісі, силові поля і геній-самоучка це впізнавані образи. Від них можна відштовхуватися, створивши якийсь оригінальний (чи принаймні наближений до оригінальності) сюжет, а можна просто обстібати з усіх боків, відкриваючи читачам очі на ті чи інші нові аспекти знайомих героїв, місць і образів. Як на мене, фантастичний (містичний, фентезійний, сюрреалістичний) фон має бути лише декораціями, перед якими відбувається Щось. І от цього Щось з великої літери я у оповіданні знайшов дуже мало. Є бажання зробити добро усьому світові, є жорстока доля невизнаного генія, але все одно бракує.

  Комбінація стилів, як було сказано раніше, подана не з найкращого боку. Хоч звинувачувати у непотрібності сам факт коктейлю я б не став. Ніхто не заважає магам кидатися файрболами на борту космічного корабля, але для цього потрібні серйозні підстави і серйозне обґрунтування.

  Писати у одному стилі і одному напрямі, не використовуючи засобів інших - це притаманна риса "цехових працівників". Авторів, що конвеєром женуть одноманітну пургу за мотивами чогось відомого і визнаного. Вони завжди будуть мати свої хоч і невеликі наклади, свою аудиторію і своє поле для діяльності.

  Експериментатори ж, ризикуючи повністю провалитися, лізуть туди, куди лізти не треба і або огрібають по повній, або святкують перемогу, що і не снилася "цеховикам". У вас вийшла міцна серединка. Задатки до пострілу є, але порох ще сирий. Успіхів!

 4. 2012-03-15 в 20:50:47 | біорезонатор

  Ал

  дякую за змістовне і аргументоване, вже дещо схоже на рецензію,коментування твору.

  не буду айкати і ойкати з приводу огріхів і того-сього... всієї фантастики не перечитати)), але спробував знайти якусь нову ідею навколо якої і... та я ще й досі над цим оповіданням мізкую. Переписую і дописую, і все таке. з приводу всього вищезгаданого. шаблони і оригінальність. Конкурс анонімний, тому основна версія оповідання викрила б авторство)))

  дякую за слушні зауваження. я ціную вашу думку є над чим працювати. шедеври просто так не народжуються)))

 5. Цікава думка: звичайні речі, як от проста їда, мають бути доступними для всіх, а на розваги потрібно попрацювати.

  Ще цікаво: на дівчатах одягнуті легкі!!? накидки із соломи... Тут із автором можна посперечатися: якщо із соломи - то геть не можуть виглядати на комусь "легко"...

  Спочатку читається важко, від середини дещо швидше, а кінцівка розчаровує ... стандартністю, надто прозаїчна розвязка (на фоні містичних подій середини твору).

 6. 2012-03-27 в 13:36:03 | біорезонатор

  Лу.Зіна

  дякую за коментар. Якщо ви жінка, то тему накидок дійсно вирахували))) але ж сценка сюрреалістична. Хоча треба було додати якийсь натяк про фасон цієї накидки)))

  Про цей варіант оповідання я вже казав вище))) Це не повна версія, тому трішки...

 7. 2012-05-06 в 10:28:25 | біорезонатор

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242329965858767&set=a.208401475918283.48009.203142206444210&type=1&theater;

  Таке вже давно культивують і розвивають, але чомусь не у нас... Найшов у інтернетах... Шось подібне до моєї фантастики, але не той профіль і технологія, але спроба супер!

 8. 2012-05-06 в 10:29:55 | біорезонатор

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242329965858767&set=a.208401475918283.48009.203142206444210&type=1&theater;

 9. 2013-08-20 в 12:01:41 | Як правильно їсти електронні помідори

  Як правильно їсти електронні помідори

  http://www.youtube.com/watch?v=PFSZzDlWL6c

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)