Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. … а огляд — за розкладом.

 2. Заради кохання Геби Геракл взявся до зброї.

  Вперше чую, щоб Геракл Гебу кохав. smile

 3. От тому і фантастика wink

 4. Подивилась трейлер. Ну не можу змовчати, вже пробачте! smile

  Одне-єдине риторичне питання: а творці фільму взагалі читали грецькі міфи про Геракла? shut eye

 5. Є така вірогідність що творці більшості голівудських фільмів на тему міфології і історії читали історію і міфи народів світу в коміксах, а не в книжках. Мабудь саме тому в них все таке "реалістичне"... що доводить до реготу від нескінченного потоку абсурду.

 6. Народ, ну не будьте дітьми. Творці більшості голівудських фільмів набагато начитаніші, ніж ми думаємо. На відміну від їх глядачів. А цим творцям хочеться їсти, тому вони і знімають те, що "піпл хаває". Піпл хоче лавсторі - вуаля, Геракл кохає Гебу. І поки основним глядачем є глядач американський (яким би він не був), Голівуд видаватиме такий продукт, який задовольняє основного глядача. Стали китайці приности значну частку прибутків - Голівуд став намагатися їм догодити.

  Коротше: поки глядач ітиме на таке лайно видовище, по ту пору його і випускатимуть. Тож усе у ваших руках, якщо хочете бачити хороше кіно - ходіть на хороше кіно (і долучіть до цього три-чотири десятки американцівgrin).

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)