Повернутися на сторінку

Коментарів: 25

 1. В мене є інша пропозиція.

  Пані Gulia-Mulia, будь ласка, якщо вам не буде важко - напишіть невеличке есе з приводу оцінювання оповідань, тобто, трохи поширте ваш останній коментар.

  Ми ваше есе викладемо на головну сторінку, адже тема, про яку ви кажете, дуже важлива з точки зору формування в автора літературного смаку й тверезої оцінки власної творчості. І не хотілося б, щоб цікава дискусія була похована у глибині коментарів.

 2. Не смог нормально выложить в общем чате, по этому пишу здесь.

  Было высказывание по поводу сговора авторов (коментарий 14), подобное возможно?

  И еще, складывается впечатление, что авторов конкурса считают тупыми, не способными самостоятельно проголосовать. Или это попытка сузить выбор, чтобы шансы на победу были только у нужных произведений?

 3. Нічогенька, хоч і дуже сухувата наукова фантастика. Технічних подробиць дійсно можна було б і менше, а персонажів бажано робити живішими, а не просто якимись манекенами для цитування технічних ідей.

  Однак особисто мене ідея штучного походження наднових не переконує, якщо дивитися на це з наукової, а не художньої, точки зору.

 4. О, нарешті hardcore SF. За це вам, шановний авторе, багато чого можна вибачити. Навіть хитрозакручену фразу професора. smile

  Кілька деталей, однак, вкажу.

  "Декілька десятків" - де-де.

  "За Йуппером надіслано" - не русизм,однак калька з російської, до того ж застарілий вираз. Може б пошукати зрадника більш сучасним способом?

  Технічні негаразди - відблиски з супутника-гармати. Він що, виблисками стріляє? І які відблиски у вакуумі?

  Корегувати напрямок енергетичного променя - мабуть, таки важкувати. На його відхилення піде трохи більше енергії, ніж він несе.

  І один економічний негаразд - абсолютно нерозкрито тему відкатів. smile

  Успіхів вам, авторе, ставлю вас у топ.

 5. знижку 3 відсотки

  Замість "три" прочитав як літеру "З". На мою думку, у тексті слід користуватися числівниками, а не цифрами. Це стосується й відсотків. Або 100%, або сто відсотків.

  Всім відомо, що Ефект Раапса винайшла група вчених з системи Крауд, і був вперше вдало випробуваний на зорі Раапса (звідси і назва).

  Неузгоджені частини речення

  де вже знаходиться керуючий супутник. Керуючий супутник за допомогою електромагнітних гармат формує з цих згустків енергії короткі надпотужні імпульси, які скеровуються в напрямку зоряної системи замовника проекту.

  І фразу професора слід все ж таки пом'якшити.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)