Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. Дуже інтригуючий початок. Цікава легенда, перша зустріч з невидимкою, прагнення познайомитись — все чудово. Але як це вони визначили, що можуть повернути нормальний стан, коли хлопець переживе тривале емоційне переживання? Яким чином реагенти, які зробили його невидимим пов"язані з емоціями? Особисто для мене це не логічно. Та і чому життя поза університетом таке небезпечне для нього? Зрозуміло, що його ніхто не бачить, але ж він то зрячий. Кінець теж трохи розчарував. Чому він не став нормальним ще до того як зійшовся з Елізою вдруге? Спочатку він з нею познайомився — сильне емоційне потрясіння. Потім потоваришував, майже почав зустрічатись, покохав — ще раз потрясіння. Вона почала зустрічатись з іншим — знову. І весь цей час він турбується про неї. Цього часу не достатньо? Загалом оповідання сподобалося.

  Удачі!

 2. 2016-02-09 в 21:57:43 | анонім

  В порівнянні з Гріффіном Веллса оповідання новизною не вражає smile . Ну дуже вже дитяча мотивація героїв, та і з логікою в тексті не все гаразд (один працюючий неробочий ліфт чого

  вартий smile ). Про наукову частину (винахід) узагалі мова не йде, тут чиста тобі казка. Ну і фінта не вийшло, якщо чесно. Розповідь надто лінійна, і такою ж добігає фінішу.

  Щодо форми подачі матеріалу: як на мене, забагато розповіді автора (як то кажуть, не розказуйте - показуйте, в т. ч. через пряму мову). Також завеликі абзаци, їх важко читати і, як наслідок, сприймати. І ще мені забракло перцю smile - якихось яскравих емоцій, глибоких переживань і т. п.

  Загалом же автор непогано веде розповідь і створює декорації світу оповідання. Трохи

  підшаманити з динамікою, логікою і матчастиною - і все буде ОК! wink

  Удачі на конкурсі!

 3. 2016-02-19 в 11:48:22 | Олександр

  Ще один твір для дітей до 12 років. Власне, автору напевно не набагато більше.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)