Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2010-02-24 в 21:32:14 | Добрий

  Реалізація хороша, а от ідея розмита.Якусь би інтригу, чи що.

 2. Дуже й дуже непогане оповідання, небагато правити треба. Щодо мови. Почитайте в правописі "правила милозвучності" там у вас постійно такі випадки трапляються "вступив в армію", "звалив всіх", співпадіння приголосних, "в" замінити на "у". Друге: дієслова в українській мові закінчуються на "ся", а не на "сь", а у вас скрізь: "котились", "штовхались", "посміхались".

  Трохи русизмів є: "не хочу позоритись" (навіть не знаю як його замінити), "внести ноги" - забратися, дременути, дати драла і тд.

  "по нашим оцінкам" - за нашими оцінками

  "вона змішалася" - знітилася

  А в цілому, мені подобаєтьсяgrin

 3. цікаво, деж той стрижень анотомічно знаходиться? cool smile

  сподобався відсторонено-невимушений підхід до життя - я псих (а хто зараз не псих), я помер (а хто зараз живе вічно), а взагалі все це дурня, я троянди люблю.

  досить динамічно

  щодо медичного моменту, зається, було "на авось"

  й неземна краля якась занадто вже "домашня", як капці

 4. Стрижень знаходиться приблизно там, де особистість.wink

  Щодо медичного моменту - мається на увазі що? Прямий масаж серця (тут від врядчи має застосовуватись, але захотілось)? Те що серце зупинилось? Пояснення, чому, є - не хотілось рюми розводити. Чи щось інше (спробую пояснити, якщо напишете).

  Дякую за коментар. Приємно.smile

 5. Щодо медицини:

  якось дуже плутано: погоджуйтесь на співпрацю - ми майстри щодо "вирощування клітин буд-яких органів" але ж "комплекс психологічних рефлексів і психологічних навичок" органом вважати важко, скоріш це якійсь -хімічно-електромагнітно-хвильові- особливості. Це підтверджується приєднанням датчиків, які мають зчитати цю хвильову інформацію... (чи "ніц не допер")

  і ще - проголошення часу смерті після розтину.tongue rolleye (вскрытие показало, что причиной смерти стало вскрытие? (анекдот))

  А взагалі ідея вироблення психологічного імунітету і можливість "щеплення" імпонує.

 6. Розтин - той, що робиться в четвертому або п'ятому міжребер'ї аби зробити прямий масаж серця. А не той, аби встановити, від чого пацієнт загнувся. raspberry

  Про вирощування та інше: Ааніі б йому, звісно, все пояснила: що стрижень не вирощується штучно, а тому преба донора, який видасть на подразник бажану реакцію і тд і тд, але 20 000 знаків - це, виявляється, так мало red face Тому ГГ слухати не хоче. Він нєрвний і злой.

  П.С. Перепишу, чесслово. Дефібрилятора вистачить. Тьху, як в кіно.ohh

 7. симпатично.

  по сюжету - кінець не сподобався.

 8. Чому?

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)