Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Варвар Ізя а ля Фреді Крюгер.

  Головний герой був безвільною тряпкою (але доброю в душі - он як сестричку з ліфта на поталу викинув!), а став злісним покидьком. Причому, оповідання побудоване таким чином, що просто спостерігаєш за подіями, не аналізуючи причини трансформації ГГ. Бо причина одна: панічно боячись смерті, він сам став таким собі Варваром Ізею. Дракона вбито, хай живе новий дракон! Зло вічне і непереможне. Таких історій є вже багато, але кращі з них примушують задуматись. Від нинішнього твору залишився лише неприємний осад в душі. Вибачте, авторе, мабуть, я не ваш читач.

  Успіху на конкурсі.

 2. Знов майдан!?! Давайте ще послинимо, пожуємо, посмакуємо! А, може, давайте у кожне оповідання пхати майдан

  Я теж не ваш читач.

  Сам стиль читабельний, але зміст неприємний, ба ні, навіть байдужий особисто мені. Просто шкодую, що потратила час. Вибачте!.

  Краще б Варвароїда дочитала!

 3. Майдан - наше все. Не забувайте про це, коли надумаєте хаяти його наступного разу.

  Майдану їй, бачте, забагато! [Видалено. Перехід на особистості]

 4. Дивно, що ви це сприймаєте в такому ключі! Майдан наше все - підпишусь під кожним цим словом. Але хіба треба це жувати? Майдан це святе! Думаю це ви його хаєте, коли так пишете

 5. surprised "...разруха не в клозетах..."

  Перехід на особистості
  Ви серйозно, люди? Нема межі абсурдності нашого з вами сьогодення.

  Майдан наше все - підпишусь під кожним цим словом
  Якось зроблю агітлистівку з таким написом і дам вам на підпис.

  Майдан це святе!
  Ні, святе це не Майдан, святе це Ленін і Велика Жовтнева Революція.

  Думаю це ви його хаєте, коли так пишете
  І хоча б у чомусь маєте рацію, дорогенька, хоча б у чомусь!

 6. Просто конкурс фантастичний, а не політичний. А тут, як мінімум третина творів з політикою перекликається. Але не це головне.

  Занадто ще свіжі рани майдану, щоб в них фантастикою колупатися.

 7. 2014-09-30 в 21:30:03 | Аноним

  Фільму, згаданого в присвяті, не бачила, тож не знаю, наскільки з ним перегукується сюжет Вашого твору.

  Виникли питання до деяких моментів у тексті. Чому Варвар Ізя не вбив разом із шефом і ГГ? Адже той на той час вже точно був добрим, бо вбивцю, на відміну від звичайних людей, бачив?

  І знову ж, про "доброту" ГГ, на яку в творі нічого не вказує. Погоджуюся з Доком, епізод з сестрою аж ніяк не свідчить про його доброту, навпаки. В принципі, після того,як герой випхав сестру з ліфта, Варвар мав би вже відчепитися від нього, тож, нмсд, цей епізод міг бути фінальним.

  І про Майдан. Він, знову ж нмсд, "вискакує" у фіналі "роялем з кущів". Тобто спершу згадка про Спілку Іуд, далі - докладний опис серії вбивств, жодних згадок про політичні події в країні чи про те навіть, коли відбувається дія, і раптом, ні з того, ні з сього, з'являється Майдан. Таке принаймні враження читача.

  Загалом, ця історія могла б мати раціональне пояснення, наприклад, що герой насправді - божевільний маніяк-вбивця, і розправляється з жертвами, тимчасово ментально "перевтілюючись" у Варвара. Тому й запис з камери спостереження забрав. Але в такому випадку фантастики в творі не було б.

  Текст ще потребує вичитки, проскакують русизми, у назві перед "або" має бути кома.

  Успіхів на конкурсі!

 8. Чому Варвар Ізя не вбив разом із шефом і ГГ? Адже той на той час вже точно був добрим, бо вбивцю, на відміну від звичайних людей, бачив?
  Варвар Ізя вбиває по одній людині за раз. Співпало, що тоді в авто було 2 добряка.

  І знову ж, про "доброту" ГГ, на яку в творі нічого не вказує.
  Ні-ні, трохи вказує. В епізоді з ліфтом ГГ міркує, що вчинив зовсім не як класний хлопець. Ще у кінці він мізкує над перетвореннями власного характеру. Тобто, погоджусь, що у самому творі та доброта ГГ не описується, проте даються посилання на передісторію, яку автор не вважає за потрібне вводити, аби не зануджувати текст й не насичувати його моралізаторством.

  епізод з сестрою аж ніяк не свідчить про його доброту, навпаки
  Згоден, на той час ГГ уже добряче втратив свого добра. Плюс враховуємо підтверджене Ізею переконання ГГ, що сестру не чіпатимуть і паніку ГГ.

  Варвар мав би вже відчепитися від нього, тож, нмсд, цей епізод міг бути фінальним
  А Ізя практично й відчепився від нього. Бачте, навіть не наздоганяв ліфт. Чи не так? Плюс у подальших сновидіннях прямо сказав: "Ти мені не треба, поки не розправлюсь із більш підходящими персонами".

  І про Майдан. Він, знову ж нмсд, "вискакує" у фіналі "роялем з кущів"
  Згоден, це аби потролити майданних фанатиків. Мій народ сказився, треба хоча б говорити йому про це.

  Про раціональне пояснення Ви круто придумали. Можна, у принципі, й так зробити, втрати фантелементу не боюся. Проте, трохи банальним стане сюжет. Погодьтеся, тих перевтілень сьогодні тьма. У принципі, як і привидів. Тому, подумаю, дякую. І взагалі за низку толкових порад Вам дяка. Прислухаюсь. І Вам успіхів!

 9. 2014-10-15 в 20:59:14 | Син лейтенанта Шмідта

  Буду лаконічним. Ледь дочитав. Не моє. Успіхів!

 10. От що-що, а Антимайдан (а тут проглядає саме він) у творах присутній вперше! smile Втім, мені найбільше сподобалось те, що хоча б в одному творі чернець (до речі, авторе, правильно чернець, а не ченець) зображений істинним монахом.

  епізод з сестрою аж ніяк не свідчить про його доброту, навпаки

  А про переломні моменти в житті героїв ми не чули? Я цей епізод сприйняла як мить, коли герой вперше спіймав себе на тому, що спаскуджується.

 11. 2014-10-27 в 01:00:41 | Аноним

  Авторе, вибачте, що запитую, але чи є ще якісь Ваші твори у мережі? Хотілося б почитати ще щось. Якщо є і якщо маєте бажання поінформувати про них, скиньте, будь ласка, посилання на те, де їх можна знайти, сюди, в коментарі, або на мій мейл: viktoria932@ukr.net. Дякую за увагу.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)