Повернутися на сторінку

Коментарів: 28

 1. 2012-09-28 в 14:56:56 | Пан Мышиус
  там є натяк про епідемію холери

  Да, я тоже обратил на холеру внимание. А до этого почему-то все же казалось, что ближе к современности.

 2. Гарне оповідання, сподобалося. Хіба що кінцівка дещо псує враження - оте все розкладання по поличкам хто є хто. Мо його варто було якось розкидати по текту? І кити...навіщо вони в тексті з'являються? Як на мене - зайві, адже для оповідання, по суті, ніякої ролі вони не грають. Втім, це все НМД.

  Успіхів.

 3. Дивне відчуття від Вашого оповіданя.

  Написано гарно, але десь у середині тексту я загубилася емоційно. Як на мене, емоційна лінія до кінця не доведена. Стосовно ідеї... А в чому таки ідея? І в чому саме "мудрість"?

 4. непогано. Погоджуюся із дописами, кінцівка трохи псує враження, якось просто ГГ розповідають про справжні дії тих, на кого полював. Можна було б скоротити початок, чи середину, і зробити кінцівку. Є ще одна одна штука, отой магнітний капкан нагадав про мультик, що у дитинстві дивився, там, де полювали на привидів )

 5. 2012-10-12 в 20:38:32 | Жінка Осінь

  Після прочитання вашого твору, авторе, залилишося задоволення. Доладно пишете, гарною мовою послуговуєтеся, імпонує ідея про кілька розумних цивілізацій на Землі та наглядачів - старших братиків по розуму. Начеб якихось свіжих ідей я й не зауважила, але вдало скомпонувалося і міцно склеїлося старі так, що вийшов цілком оригінальний твір. Хотілося би більше динаміки. Ще бажано наприкінці довідатися б, що ГГ - не людина. Було би несподівано та захоплююче.

 6. Вах вах вах. Ну круто. Ну справді круто. Який-не-який детективчик. Тільки дія недотягнута все ж. Закінчувати оповідання, навіть настільки хороше, як оце, у стилі "а насправді все тому, що" - все ж таки поганий тон при будь-яких розкладах.

  Тим не менше, твір вдався. Сіпнувся я, правда, від слова "песиголовець", але це виключно через те, що вони тут у кожному другому оповіданні живуть. Не можна так чітко тему формулювати))

  Словом, додати трохи напруги у кінці і буде все супер. Принаймні я так вважаю. От.

  З.І. Фінал гарантований, факт. Я теж до цього докладу зусиль smile

 7. Не здивувалася присутності у фіналі - оповідання займало найвище місце у мому топі. Сподобалося фантприпущення, проте реалізація могла б бути кращою.

  Перш за все, фінал - про те сказали неодноразово ще до мене. Є претензії до світу: попри заувагу про холеру, я не ідентифікувала час, як на те сподівався автор. Тож тут варто ще трохи попрацювати. Власне, думаю вся справа в тому, що ГГ мислить подібно до сучасної людини, тому й здається, що все відбувається десь зараз oh oh

  Якщо брати структуру, то перший блок - зустріч ГГ із дивною парочкою - по об'єму переважає два інших, хоча, в принципі, то лише передісторія. Перші речення наштовхують на думку, що ГГ розповідає комсь про випадок (вони завжди приходять уранці...), проте, потім минулий стає теперішнім - тут, як на мене, є невеличка невідповідність.

  У другому блоці мені забракло напруги і динаміки. "вийшов в ніч..." хмм... smile Коротше, треба його трохи доробити, як на мене. Хоча, персонажі мені сподобалися, гарні персонажі, відчуваються, вимальовуються.

  Про фінал уже сказано. Про топ думатиму.

 8. 2012-10-19 в 22:30:44 | Зіркохід

  Хочу подякувати всі, хто не полінувався прочитати, а тим більше відкоментити цей опус! Зауваження вельми цінні, хоч часом і несподівані. Скажімо, багато читачів загубилися в часі smile, тоді як я в деталях і етнографічно достовірно змалював типово галицьку хату з її інтер'єром, подвір'я, ба навіть піч smile - усе початку XIX ст., плюс згадав про холеру, панів і орендарів. Щиро кажучи, навіть не знаю, як іще можна означити час і місце дії. Може, за голівудським прикладом: Галичина, 1834 рік, село поблизу Станіславова... smile

  А ще хочу дорікнути всім за неуважність cool smile: за критикою міфопоетичного огненного змія та браку динаміки чомусь ніхто не зауважив оригінального фантприпущення про природу упирів-вампірів. Ех, а Автор так старався, його видумуючи...smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)