Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-10-25 в 22:24:44 | Спостерігач

  Знов таки - викиньте все окрім закінчення і буде твір.

 2. Клас! Мене дыйсно пройняло! grin

  Я не любитель жахів, але тут вийшло досить непогано. Атмсоферно, образно, інколи, правда, занадто кіношно smile

  Що шкрябнуло:

  - "якусь наративну фразочку типу" - здавалося мені, шо повчальні фрази звуться дидактичними, а не наративними;

  - "на полицях товари, у яких давно минув термін придатності" - цікаво, як ГГ це помітив, перебуваючи у напівсідомомсу стані і навіть не дозбюираючи етикеток?)

  - "дерева накинулись на рештки галявини" - так і не заміг собі уявити, що таке "рештки галявини" і як вони мають виглядати.

  - "Нарешті церква. Велика споруда, не схожа на християнський храм. Надто прямі кути, жодних куполів" - навіщо називати "церквою" те, що не є церквою і навіть не виглядає як церква? cool hmm

  Інколи добір жахливих образів виглядає трохи довільним, але це хочет не штампи типу вія чи вампірів! vampire

  Загалом жеж оповідання прочиталося швидко і з інтересом!

  Є інтрига, є сюжет, є напруга і є мораль.

  Є гарна мова і непогані діалоги. Ілюзія теж є wink

  А що ще треба для доброго оповідання? smile

  Резюме: в топ.

 3. 2017-10-29 в 13:10:12 | Лео_Лео

  Уф... Не знаю, що сказати вперше. Але казатиму, бо треба.

  Краща фраза для мене: "Скільки не дивись на дерева - вони не відповідають на твої питання". І остання також - про дихання в такт з лісом.

  Початок простесенький: треба було щільніше з текстом попрацювати. Наприклад: "Я був справжнім бухлом, сільським п'яничкою, який пив, всмоктував, дудолив всьо, що виробляли на місцевому горілчано-лікерному заводі. Великі пляшки самогону, яким частувала мене віддана коханка Зінка, я ставив на полицю, збираючи власну пляшкову колекцію року. У новорічну ніч ми з Зінкою стріляли по них з рушниці і кращого фейерверку було й годі шукати... Останню я вручав Зіні, вона гучно розбивала її, щоб знайти захований всередині неї свій довгоочікуваний подарунок від Діда Мороза" - короче, щось подібне. А то... всі жінки закохані в Ореста, всі за приклад, а головний герой - антиприклад... Нецікаво.

  Але все інше - цікаво. Автор реально вміє придумувати. Взяв темку простеньку - а наробив з неї чудасій.

  Авторе, дякую. Було прикольно. От, думаю, що заслуговуєте на оцінку. Якщо хтось вас не переплюне - мабуть, поставлю вам бал.

 4. Не знаю, може це через те що це вже 20якийсь там твір, а може через те що я не люблю оповідь від першого лиця, але мені так нудно було. Жахи не спрацювали, бо я взагалі не перейнявся долями героїв. Орест був занадто ідеальним, а ГГ занадто негативним і це зіграло поганий жарт. Та й ця рвана оповідь мене трохи напрягала.

 5. це щось неймовірне. початок ніякий, але чим далі, ти цікавіше, цікавіше й цікавіше. під кінець вже не міг відірватися від читання. вітання автору – з проходом у фінал, і з написанням вартісного твору. ваш точно буде серед тих, за які голосуватиму.

  попри те, кілька зауважень:

  "дурна компанія" – українською мовою так не кажуть. подібні недолугі вирази в тексті трапляються час від часу – авторе, приділяйте більше уваги вичитуванню і усувайте русизми.

  я не алкоголік, тому напевне не знаю, але щось не чув, щоб мінералкою можна було лікуватися від похмілля.

  "Надто прямі кути, жодних куполів" – тут, мабуть, мається на увазі, що храм не східного обряду. бо, наприклад, у католиків і протестантів на церквах ніяких куполів немає, але це теж християни.

  і на сам кінець – гріхи головного героя виглядають дуже непереконливо. його кара здається надто жорстокою в порівнянні з тим, чим він провинився. так, розпуста і п'янство – це кепсько, але ж він нікого не грабував, не вбивав, не обманював… втім, навіть те, чим він займався, могло спричиняти багато нещастя іншим людям – варто було те описати. а несхвальні відгуки чиїхось дружин – то до лампочки, тим більше для бабія.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)