Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2017-10-26 в 16:19:00 | Спостерігач

  Чергова соціальна нудота .... Пішов далі шукати фантатсику на куонкурсі фантатстичних оповідань.

 2. Ха, прикольне оповідання. І мова жвавенька) Авторе, дякую за хороший настрій)

 3. Легенька і приємна історія. Але нічого більше. Та й трохи не зрозумілі ‘‘правила гри’’, ну от наприклад: наскільки чаротворці нормальне явище і що вони взагалі роблять. А ще перше речення ніяк не розкривається, хто тут взагалі герой скептик?

 4. Спостерігач,

  Боронь мене Боже від класично соціальної прози! Хоча деякий ухил до неї є. Але те не дивно. Оповідання про людей і для людей.

  dendrag,

  Дякую й Вам за відгук)

  Joker,

  Дякую) Значить, вийшло саме так, як планувалось. Щодо чаротворців, вони – настільки ж нормальне явище, як Домовик, Зозуля чи кіт, котрий кинув палити. Висвітлити потаємний світ, що існує і функціонує поряд з нами зовсім звично – одне з завдань оповідання.

  А герой-скептик – образ збірний. Перше речення має дещо іронічний відтінок, висміює поширений штамп з «обранцем» в фентезійних та фантастичних історіях.

 5. Усі фантастичні історії починаються однаково.
  після цього у мене закотилися очі, а з грудей вичавилося передсмертне зітхання. якби читав у книгарні, то поклав би назад на полицю. та добре, що ми не там, інакше б я пропустив непоганий твір.

  написано дуже живо і з гумором. чудова рівновага між розмовними і більш рідкісними словами, тож текст виглядає цікаво, але все одно читається легко. видно, що автор приділяв увагу стилю. також "життя" додає атрибутика – згадки про популярних персонажів та явища. від "Ю-зе-фа" я взагалі наче занурився в дитинство, коли сонце світило яскравіше. хоча сам вигук терпіти не міг.

  окрім жахливого першого речення, з недоліків можу відзначити ось це:

  — Що «все»? — підозріло перепитав Домовик. — Гроза не скінчилась.
  — А мала?
  — Звісно, що ні, — голос матері подіяв на Іванку краще веселок, солодощів та єдинорогів разом взятих. — Нащо було дерти?
  я перечитав цю частину разів 20 і досі не розумію, звідки в тій розмові взялася мама. в наступному речення знову йде звертання до Домовика.

  щось радити важко – здається, в творі було втілено авторський задум. з іншого боку, якогось цікавого відкриття чи конфлікту ми не побачили. дочитавши, в голові звучить питання "Ну і що з того?". твір явно не порожній, але йому бракує ширшої думки (або її недосконало передано).

 6. А.Я.,

  дякую за такий чудовий детальний відгук! Завжди приємно чути, що оповідка «працює» так, як має.

  Згадані Вами недоліки обов`язково врахую в подальшій творчій роботі.

  Щодо появи мами, то вона й справді аж занадто раптова. Цим хотілось вказати на те, як часто діти покладають вирішення справді важливих життєвих проблем на плечі батьків.

 7. 2017-10-30 в 10:35:07 | Тетяна

  Цікавий, інтригуючий початок, симпатичні, живі персонажі, а далі... Де сама ІСТОРІЯ?!! Дитина-чарівник роздерла зошит, закреслила невдале рішення задачі, викликала цим грозу, а далі... ВСЕ!!!

  А який цікавий твір міг бути! Авторе, допишіть його, будь ласка!

  Тетяна

 8. Вдячна за коментар, Тетяно!

  Чесно кажучи, вже маю декілька непоганих ідей щодо подальшого тексту. Може вийти навіть непогана повість або збірочка)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)