Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. Гарно написано. Перша частина доволі цікава, але мені незрозуміло до чого тут друга?

 2. Дякую за відгук! Улія малює картину, на якій зображено літак і грозове небо. А потім розливає червону фарбу. В той же час на Землі відбувається катастрофа літака. От тільки чи насправді існує звязок між тими двома світами? А може то лише ілюзія?

  Але якщо у читачів виникають запитання, отже, автор перемудрував і надто все заплутав.

 3. Авторе, все зрозуміло. Зв'язок є, просто він надто тонкий і невиразний, важко помітити одразу. От якби на планету впав великий метеорит і знищив би якусь територію, то це було б більш відповідно. ІМХО, звісно ж.

  Але не переживайте, що перемудрували та заплутали читачів, то, напевно, у всіх авторів таке буває, особливо, коли на таку тему пишеш.

 4. Непогана теорія створення світу. А й справді, кожен коли пише, малює створює світ, який для нього ілюзія, але реальність для жителів цього світу. Хороше оповідання, легке, але безсюжетне, на один раз.

 5. Дякую Вам за відгук!

 6. є певна ідея, є певні художні засоби. зовсім трохи. читати було досить цікаво, але після закінчення в голові не затрималося жодної думки. мова стандартна, але це дещо компенсується вигаданими словами. твір-середнячок. якби це була повість, то було б значно цікавіше, бо ми б змогли більше дізнатися про цю іншу планету і її людей, а також про вплив малюнків на Землю.

  трохи дивною здається тема "неідеальності". цьому приділено багато уваги, але я так і не зрозумів, яким чином це впливає на хід подій. чому мають існувати планети ідеальних і неідеальних?

  і ще дещо. я не астроном, але хіба можна планети шукати на радарі?

 7. 2017-10-30 в 10:49:51 | Тетяна

  У творі - суттєва логічна помилка.

  Якщо Земля вважається лише матеріалізованою фантазією ГГ, а та відмовляється від мрії, катастрофою літака не обійдеться - на Землі настане кінець світу. Чи, може, той літак був з ядерним начинням?

  Тетяна

 8. А.Я., дякую Вам за відгук! Маєте рацію, матеріалу б вистачило і на цілу повість. Тому над твором я ще працюватиму.

  Щодо неідеальності. Улія хворіла на загадкову хворобу, через яку почувалася вигнанцем у майже ідеальному світі. Через те малювала в своїй уяві світ, в якому б не існувало ідеальних людей, тобто Землю. Але Ви маєте рацію, з такого невеличкого тексту цього не видно. Твір однозначно потрібно розширювати.

  Щодо радару, то планети і справді не шукають з допомогою радарів. Але не шукають на Землі. А в першій частині твору мова йде про Сирітію. Хто знає, можливо, на цій планеті існують спеціальні радари, з допомогою яких можна вирахувати будь-яке космічне тіло?

 9. Тетяна, Дякую Вам за відгук! Насправді Улія не відмовилась від своєї мрії. Вона говорила своєму другу, що ніколи не припинить малювати, хоч вже не вірить в те, що Земля насправді існує.

  А катастрофа літака повязана не з крахом її мрій, а з тим, що розлилася червона фарба. Але якщо читачам не все зрозуміло, отже, автор щось недоопрацював в сюжеті.

 10. Ілюзія для деміурга, що створює ілюзію, яка зовсім не ілюзія? Аж голова розболілась)) Ще одне оповідання з непоганою атмосферою і загубленим сюжетом. Де інтрига? Таємниці? Якась небезпека для головних героїв? Ви немов якийсь збоченець, що показує цукерку, а потім відразу її сховали. Не треба так. Читачі хочуть цукерок. У вигляді класних і динамічних сюжетів, які не позбавлені сенсу. З другим у вас вийшло. Чекаємо на перше. Взагалі, авторе, ви майже отримали свої закономірні два бали від мене. Але середній рівень оповідок на ЗФ виріс останнім часом, тому ви мали аж трьох конкурентів. І я таки вибрав оповідання з більш чітким сюжетом. Автору успіхів)

 11. dendrag, дякую за відгук! Врахую Ваші зауваження.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)