Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Неоднозначні враження. Ідея цікава, виконання непогане, хоча чогось не вистачає, щоб викликати в моїй душі більше емоцій.

  Збиває перестрибування між персонажами.

  Здається, щось із часами дієслів наплутано... Чи це так треба?

  бідолашне створіння міг -могло
  (ну це так очіпятка)

 2. Дякую за перший відгук та виловлений мимодрук!

  Так, дійсно, оповідь у двох часах та неоформлення думок прямою мовою - свідомий експеримент.

 3. Сподобалось!

  Спочатку я думав "якого?..", гадав, що це ще одна ілюстрація з книжки "Головні вороги вітчизняного фентезі", а саме параграфу про Невиправдану Смертельну Серйозність, але потім мене затягла атмосфера, а тоді ідея - і я виринув аж після останнього речення.

  Сподіваюся побачити оповідання у фіналі.

 4. 2014-10-15 в 20:51:43 | Син лейтенанта Шмідта

  Мабуть, погоджусь з Ліандрою. Трішки ви не дотягнули, авторе, в плані емоцій. А так, загалом, хороше враження. Успіхів!

 5. А чого Тетор до старого причепився? Більше нема кому "все рятувати"?

  Не знаю, написано й непогано, але мене не зачепило.

 6. Уфф, перепрошую за довге мовчання.

  Angeor: дякую за схвальний відгук ) Чесне авторське - початкова реалізація ідеї серйозно серйозною геть не була. Але згодом довелося із більшою повагою поставитися до почуттів персонажів.

  Син лейтенанта Шмідта: Дякую! Тут просте пояснення: емоційність - не мій коник. Тут працюй, не працюй - вище голови не стрибнеш.

  L.L.: На ваше питання є купа відповідей. Але, якщо брати за основу фентезійну версію, то одне з пояснень: для повалення культу логічно шукати спільників серед людей, які не є його вірними. Плюс представники жрецької династії мають бути (ментально) чутливішими за звичайних людей.

 7. Рада бачити вас у фіналі!

  Успіху!

 8. Ідея хороша, реалізація не надто - автор не втримує фокус твору, постійно перестрибуючи туди-сюди. Якби я раптом писав це твір, я б подав його трохи інакше - як детектив-боротьбу між інквізитором-слідчим, який чудово все розуміє, і дівчиною, в якій грає фанатизм. І ковзав би фокусом між ними, та й то не надто часто.

  Слідчого взагалі гарно зображати - можна через нього багато розповісти.

 9. Ліандра: Дякую за підтримку!

  Chernidar: Судячи з усього, обраний "розфокус" популярністю не користується ) Енівей, хотілося спробувати щось відверто кліпове.

  І, власне, рольові ігри "мала дурепа vs втомлений життям представник храму" (хоча, чому представник?) являли собою базову версію сюжету - ця думка першою ж приходить у голову. Але на таких умовах світ категорично не витанцьовувався.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)