Дещо з цікавих новин першого дня Сomic-Con@Home. Вибір ЗФ

Дещо з цікавих новин першого дня Сomic-Con@Home. Вибір ЗФ

П’ятниця, 24 липня 2020 г.
Рубрика: Блоги -> Новини світової фантастики -> Погляд -> Відео
Мітки: |
Проглядів: 368
Підписатися на комментарі по RSS
Що нам здалося цікавим та вартим уваги у перші дні Сomic-Con@Home? Майже все, але доводиться себе обмежувати, щоб розтавити для вас акценти на дотичних до літератури та фантастики темах. Тож, радимо звернути увагу на таке.

 

Книги для всіх: як ми розділяємо книжковий досвід із дітьми

 

 Панель, під час якої викладачі різних заходів освіти разом із авторами коміксів обговорювали те, як саме презентувати дітям комікси та книжки. Як вчителям, бібліотекарям, митцям та та батькам ділитися вражаючими та різноманітними коміксами з дітьми будь-якого віку?

 

 

Ліга екстраординарних науковців та інженерів: більше науки у нашій фантастиці

 

 

Гості панелі LXS, науковець Том Дарлінгтон, морвський біолог Бен Фрібл, кібернетик Солн Фугейт, космолог Ніколас Галіцький, генетик Лізи Цайглер, біолог Моллі Матті,ракетобудівниця Жасмін Л. Садлер та океанолог Анжела Зумпліс обговорюють, як комікси та наукова фантастика підштовхують науковців та інженерів до нових відкриттів!

 

 

Вісті з Середзем'я: на що очікувати фанатам Толкіна
 

 

Кліффорд Бродвей, Ніколь Робертс, Ебі Екенезар та спеціальний гість Джон Гарт (біограф Толкіна) розповідають про нову книгу Гарта. Згадуються деякі події в житті Толкіна та обговорюються майбутні зйомки.

 

 

Наука у всесвіті Star Trek: три покоління

 

 

Від телепортації до спорового двигуна: у цьому всесвіті було все. Наукові консультанти про свою роботу над серіалом та його майбутнє.

 

 

Як кожне епічне фентезі може бути епічно... інакшим

 

 

Join Peter V. Brett, Rena Barron, S.A. Chakraborty, R.F. Kuang, R.A. Salvatore поговорять про твори, які їх надихнули, і як їхні власні книжки збагачують сучасне фентезі. Міфічні елементи, світовий фольклор, реальні історії, стандарти, квести.

 

 

Брендон Сандерсон про свою нову книжку

 

 

Автор читає розділ своєї книжки та відповідає на запитання читачів

 

 

20 років Гаррі Дрездену

 

 

Вже 20 років від першого роману про цього дивного героя, що майже невідомий в Україні. Сподіваюся, колись це зміниться. З нагоди юбілею - розмова про перспективи цього дивака.

 

 

Повернення старих героїв

 

Екранізація творів Пулмана продовжується.

 

 

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>