Деколонізація

Деколонізація

Понеділок, 8 жовтня 2012 г.
Мітки:
Проглядів: 3712
Підписатися на комментарі по RSS

22 грудня 2012 року на Землю прибули військові, науково-дослідницькі і колонізаційні флоти одночасно 80 чужинських цивілізацій. Військові флоти чужинських колоніальних цивілізацій за лічені секунди дезактивували на навколоземній орбіті всі супутники. Потім так само швидко, дистанційно та без бою дезактивували на поверхні планети всю промисловість, всі стаціонарні і мобільні оборонні комплекси, всю військову техніку. В одну мить перестала працювати вся електронна і навіть механічна техніка. Невидимі силові сковуючі поля змусили усі механізми спинитись і намертво застигнути. Поля іншого типу і призначення вивели з ладу всю електроніку, заблокували всі планетарні мережі енергопостачання. Були заблоковані не лише безпровідні, а навіть провідні мережі комунікацій зв’язку. Потім чужинські кораблі застосували хвилі, які вплинули, свідомість і емоційний стан і психіку людей, та навіявши на людство сковуючий страх, деморалізували всіх представників людства, готових воювати партизанськими методами. Менш ніж за добу людська цивілізація капітулювала.

Військові флоти 80 колоніальних зоряних держав нависли на геостаціонарній орбіті над тими регіонами планети, які були обрані для колонізації їхніми цивілізаціями. На поверхню планети спустилися військові десантні, науково-дослідницькі і колонізаційні кораблі 80 чужинських рас. Завдяки деморалізуючим психіку людей хвилям, аерокосмічному десанту окупантів не довелось вести бої з обеззброєними арміями людства. Десант чужинців зайняв всі стратегічні урядові, військові, наукові і промислові об’єкти в усіх регіонах окупованої планети. Колонізаційні кораблі приземлилися на території, багаті природними родовищами цінних ресурсів. В період лічених днів в цих зонах висадки чужинськими робочими роботами, наномашинами, генетично модифікованими і штучно виведеними істотами були зведені колоніальні поселення і багатоцільові промислові комплекси, які розпочали видобувати ресурси з земних надр.

Споруди колоніальних поселень і промислових комплексів у кожної раси мали свої характерні особливості. У одних рас споруди складались з матеріалів. аналогічних земним будматеріалам. У інших рас структура споруд складалась з органічних живих матеріалів, на пів живих кібернетичних матеріалів, з кристалічних матеріалів, з рою наномашин, які трансформувались в цілісні монолітні споруди і в будь яку мить могли знову трансформуватись в рій наномашин. У деяких рас споруди складались з суцільних силових енергетичних полів які мали прозорий вигляд і мали щільність і міцність матеріальної структури. Деякі колонії складалися зі споруд, які здіймалися високо вгору до самих хмар, а споруди з енергетичних матеріалів здіймались вгору до самої стратосфери. Колоніальні споруди деяких рас були зведені на дні морів і океанів, під землею на великій глибині, деякі раси збудували підземні колонії біля самого ядра планети. Деякі раси змонтували колоніальні поселення, які в ту ж мить піднялися вгору завдяки антигравітації, і повисли в на висоті сотень кілометрів над землею. Споруди деяких рас були повністю прозорими, колонії кількох рас були взагалі невидимими. Поки військові космічні флоти чужинців сканували землю з орбіти, придушуючи будь які спроби людей протидіяти окупації, використовуючи технології дистанційного впливу на техніку і на свідомість, науково-дослідницькі кораблі 80 чужинських рас займалися обльотом всіх куточків планети з метою збору інформації про планету і її цивілізацію.

Пройшло 100 днів. В той момент, коли люди у відчаї, ховаючись в бомбосховищах, бункерах, різноманітних підземних комплексах, в тому числі метрополітенах, в горах і лісах, в приватних домівках і в міських багатоповерхівках, чекали апокаліптичного геноциду, прибульці завершили розподіл планети на свої сфери впливу. Земля була поділена на 80 регіонів, кожен з яких відтепер контролювала конкретна раса, яка цей регіон колонізувала і облаштувала під свої потреби. Настав 101 день. Колоніальні уряди чужинців відправили всім людям планети Земля телепатичне повідомлення, в якому колонізатори пояснили людству свою стратегію взаємодії з усіма розумними расами всесвіту, посвятили в свої поточні плани щодо Землі і її молодої цивілізації. Отримавши це телепатичне повідомлення людство пережило шквал емоцій, які нахлинули одночасно. Це був і шок, і одночасно гнів, і надія і радість, як би це не було парадоксально. Чужинські цивілізації, які окупували землю, створивши на ній свої колонії, прибули не з метою знищити людство, і не з метою поневолити людей на завжди. Великим зоряним державам необхідно було розширювати свої зовнішні ринки для подальшого розвитку своїх економік. Для цього вони шукають по всьому всесвіту планети з розумними цивілізаціями. Якщо вони знаходять такі слабкі і мало розвинуті раси, як людська, вони починають діяти по плану штучного і скоординованого пришвидшення розвитку розумної раси.

Практика показала що мирне і дипломатичне втручання в розвиток рас займає надто багато часу, а великим зоряним державам необхідні зовнішні ринки для експорту товарів якнайшвидше. Тому планету розумної, але нерозвинутої раси беруть під повний контроль шляхом окупації і тимчасової колонізації. Період перебування планети в статусі колоніального домініону підконтрольного метрополіям 80 зоряних держав, може тривати десятиліттями, або навіть століттями, в залежності від того скільки часу займе процес пришвидшеного розвитку цивілізації.

Прибульці пояснили людству,що вважають таку стратегію вигідною для обох сторін. В період перебування регіонів планети в статусі колоній чи домініонів людство і вся планета будуть змінені раз і назавжди. Кожна з 80 рас змінить підконтрольний колонізований регіон планети так, як вважатиме за потрібне, і прилаштує в цьому регіоні технології і промисловість під свої потреби так, щоб в майбутньому в цьому регіоні вироблялись товари придатні до імпорту расі – колишньому сюзерену. В свою чергу затрати великих держав на розвиток технологій і промисловості на планеті будуть погашені людством в період колоніального статусу планети. Великі держави візьмуть з надр планети достатньо велику кількість ресурсів і археологічних пам’яток цивілізації на суму, яку вони вважають еквівалентною вартості технологій і знань якими колонізатори поділяться з людством.

Після того як людство буде розвинуте до рівня цивілізації, здатної експортувати товари цивілізаціям всесвіту і приймати на свої ринки імпортні товари чужинських рас, великі держави приймуть рішення про початок згортання своєї діяльності на планеті. Після цього розпочнеться процес деколонізації Землі, з наступним укладанням договорів про торговельну співпрацю між людством і великими державами всесвіту.

Таким чином кожна з 80-ти рас колонізувала регіон планети, який був для неї максимально близький кліматично, і був заселений народом, який ментальністю був їй максимально близький. Деякі раси взяли під свій контроль по одній державі і по одному народу, деякі взяли під контроль декілька держав і народів, які опинилися в межах окупованої зони.

Китай був колонізований расою триметрових розумних на пів-жуків, на пів-павуків. Ці арахніди надзвичайно швидко розмножувались, і були надзвичайно працьовитими, трудоголіками на ментальному рівні. Тому їм було легко знайти спільну мову з китайцями і налагодити з ними співпрацю. Китайців заспокоїли такими аргументами, як безвихідність ситуації і перспектива через років 20 отримати незалежність з компенсацією у вигляді ще більш потужного потенціалу технологій і промисловості. Крім того жуки пообіцяли китайцям надати їм інформацію про свої військові технології і технології контролю народжуваності.

США увійшли в сферу впливу сірих гуманоїдів з великими головами і чорними великими очима. Ця раса сповідувала демократичний курс розвитку цивілізації і в той же час володіла потужними військовими технологіями, та мала великі амбіції і плани в майбутньому розширити свою колоніальну імперію, взявши під контроль якомога більшу частину всесвіту. Цим планам сірих заважала не менш могутня і агресивна і амбіційна раса рептилоїдів. Рептилії були значно древнішими за сірих, ба навіть їхня імперія існувала за мільйони років до появи сірих. Вони вже мільйон років прагнуть домінувати у більшості галактик Всесвіту. Цивілізація рептилій обрала місцем зони висадки Росію. Обидві ворогуючі раси розпочали стрімко розвивати на підконтрольних територіях мирну промисловість і науку, а також військово-промисловий комплекс і космічну галузь. Після деколонізації США сірі планували перетворити цю державу на свого військового союзника у війні з рептиліями, а рептилії в свою чергу вже наперед домовились з урядом Росії про те що після деколонізації Росії через 20 років, Росія стане військовим союзником Цивілізації рептилій у війні з расою Сірих. Всі інші нації людства в свою чергу вже приготували себе морально до того що через 20 років на Землі розпочнеться 2-га Холодна Війна яка перекинеться на всю сонячну систему і на інші сусідні зоряні системи після того як ці дві держави почнуть створювати колонії за межами Землі.

Індонезія, Малайзія і Японія стали колоніями 3-х цивілізацій, які побудували свої колонії в глибинах океанів неподалік від узбережжя своїх колоній. Цими расами були: на пів-кальмари, на пів-жуки Садіши, на пів кити на пів восьминоги Галори, та на пів угрі на пів восьминоги і медузи Ямари. Індію колонізувала цивілізація гуманоїдів триметрового зросту, схожих на помісь ящерів з комарами, вкритих зеленими дзеркальними сегментами. Ці чужинці звели колоніальну базу посеред джунглів. Австралію колонізувала цивілізація па пів-їжаків на пів-колібрі, які збудували на пів-під земну на пів-підводну колоніальну базу у морського узбережжя. В Африці один з регіонів взяла під контроль раса Атоу, представники якої були схожі на помісь кліща з орлом. В інших регіонах Африки і на інших материках і на островах світу заснували свої колонії не менш унікальні раси.

Європа була поділена між 4-ма расами, серед яких були травоїдні гуманоїди: Мас вкриті лускою, Бюж вкриті шерстю, Адли вкриті пір’ям і Олри вкриті міцною, ніби в носорога, шкірою.

Україна була колонізована расою, назва якої в перекладі на українську звучала буквально як Колоси. Зовні вони нагадували великих п’яти метрових кротів, вкритих місцями шерстю, яка змінювала кольори як у хамелеона і візерунками з луски які світилися в темряві. Попри схожість на кротів ці чужинці були зрячими, однак мали надзвичайно маленькі чорні оченята, занурені в глибокі впадини у великій масивній голові. Колоси ніколи не полишали свої масивні потужні багатоцільові скафандри, обладнанні таким чином, що створювали господарям комфортабельні умови всередині. Екзоскелет Скафандру позбавляв своїх господарів необхідності рухатись самостійно, а внутрішня система комфорту давала змогу відчувати себе в скафандрі як у себе вдома в кріслі, або в гамаку. Колоси були геніальними аграріями і гірниками, вони були експертами в галузі генної інженерії і терраморфінгу. Вони могли перетворювати будь який мертвий прошарок землі в чорнозем, а чорнозем покращувати екологічно безпечними технологічними методами, роблячи землю ще більш родючою і не даючи їй виснажити свій потенціал. Крім того вони славилися в усьому Всесвіті геніальними металургами і знали технології виготовлення сплавів, здатних витримувати вплив будь якого агресивного середовища, мати при цьому унікальні технічні характеристики і властивості, які роблять ці сплави ідеально придатними для використання в усіх галузях промисловості до космічної включно.

Колоси побудували свою колонію і більшість промислових комплексів під землею. Їхні величезні агрокомплекси розтягнулися на безкрайніх площах українських земель. Фактично всі поля і луки були перетворені на родючі поля з багатометровим прошарком чорноземного ґрунту. Поля по периметру були оточені екологічно безпечними терраформерами, які регулювали стан землі і оновлювали її структурний склад. не даючи їй виснажувати свої родючі властивості. На полях працювала потужна багатоцільова спецтехніка, яка пересувалась за допомогою антигравітації і працювала на землі, використовуючи високі технології, які не шкодили ні ґрунту, ні екології. За один рік територія України вкрилась такими полями з агропромисловими комплексами, та гірсько-промисловими і металургійними промисловими комплексами які працювали з використанням високих технологій чужинців.

В промислових мережах заводів і фабрик виготовлялись надзвичайно високоякісні і унікальні по своїм властивостям сплави. На полях агрокомплексів вирощувались усі можливі земні і позаземні рослинні культури: овочі, зернові культури і крупи. Поступово чужинці почали допускати українців до роботи на цих промислових об’єктах, навчаючи як працювати, використовуючи позаземні технології і знання. На полях теж почали працювати люди допущені до роботи на безкрайніх житницях чужинських агрокомплексів. Ще через декілька років на території України почали працювати Академії Наук, в яких чужинці навчали людей своїм наукам і ділилися знаннями в першу чергу в галузях: аграрної, металургійної і космічної сфери діяльності. Ще через пару років на території України виникли Новітні Аграрні Наукові Центри, Металургійні і Аерокосмічні НАУ, в яких українські вчені, інженери, конструктори, геологи, металурги, аграрії і генетики-селекціонери вже самостійно використовуючи чужинські знання і технології, додані до власних знань і досвіду, працювали розвиваючи і посилюючи вітчизняну науку і всі сфери промисловості.

Колоси сповідували ідеї демократії і гуманізму, і тому втручаючись в справи підконтрольного народу стежили лише за тим, щоб на території їхньої колонії рівень злочинності, корупції був не вищим за максимально допустимий 1 %-вий рівень, а рівень життя населення передбачав відсутність бідних і безробітних людей. Ніякого диктату колоніальних володарів на території України в період 20 років не було. Чужинці лише стежили за тим, щоб люди виконували власні закони в буквальному їх розумінні і без якихось хитрощів і подвійних стандартів.

Пройшло 20 років. Україна стала другою самою потужною аграрною державою світу після Канади, якою керували чужинці схожі на 8 метрових на пів-драконів на пів-мурах, вкритих червоною блискучою лускою. Україна увійшла в першу десятку країн з самим потужним металургійним промисловим потенціалом і в першу 20-ку країн з найпотужнішим рівнем розвитку аерокосмічної сфери і космічної-інфраструктурної галузі. Україна також увійшла в першу десятку країн з найбільш розвиненою економікою.

22 травня 2032 рік. До дня деколонізації України і відльоту чужинського флоту залишилось 60 днів. Київська область. Закрита 100 кілометрова зона колоніального поліса, зоряного порту і бази чужинської колоніальної держави.

З усіх споруд Колосів на поверхні землі лишались лише велетенські споруди зоряного космопорту і колоніальної військово-науково-дослідницької бази, яка була на пів занурена під землю і оточена навколо свого периметру садами з інопланетними екзотичними деревами, алеями з газонами інопланетних кущів і квітковими клумбами, на яких теж росли екзотичні інопланетні квіти. Периметр усієї закритої зони був оточений червоним захисним бар’єрним полем, яке одночасно мало функцію рентгенівського сканера і пропускало крізь себе лише ті наземні, підземні і повітряні транспортні засоби, які ідентифікувались охоронною системою бази як такі одиниці техніки, що мають право перетинати кордон закритої зони колоніальної бази.

В одному з садів, засадженому інопланетними тропічними, хвойними і листяними деревами, в парковому майданчику на вершині пагорба, сиділи в тіні дерев на антигравітаційній платформі, яка у чужинців виконувала функцію лавки, двоє українських експертів і старий Колос. В цій спокійній затишній атмосфері відбувалась бесіда між українським експертом по технологіям терраформування і вченим ботаніком Кирилом Дністренко, вченим астрофізиком і політологом Миколою Відунчуком і чужинцем Колосом Верховним Координатором розвитку регіону планети Тетрархом.

- Скільки років тому ми з вами бачились? – Спитав Ієрарх чужих.

- Останній раз ви давали мені згоду взяти у вас інтерв’ю дванадцять років тому. – Відповів Микола.

- Так. Дванадцять років тому… Пригадую. Ви тоді ще працювали журналістом. Писали наукові статті в популярній в той час Київській газеті. На той час ви були третім журналістом, якому я не відмовив. На даний момент є сім журналістів, яким я не відмовив в зустрічі. Я тоді погодився дати вам інтерв’ю, тому що у вільний час люблю досліджувати хід думок і плив почуттів і настроїв вашого суспільства, користуючись при цьому не телепатією, а простим методом перечитування преси, переглядом телеканалів і інтернет-сайтів. І я мав час і нагоду прочитати деякі ваші статті. Статті в яких висвітлювались різні стратегічно важливі для людства і української нації теми. Мені особливо сподобались ті статті, в яких ви торкались таких ситуацій, коли інтереси вітчизняної науки перетинались з політичними інтересами вітчизняних політиків, а інколи навпаки, інтереси науки і політиків розходились. Вами була зроблена велика робота по збору інформації про причини і наслідки недостачі фінансування наукової галузі. Особливо мені сподобались ваші статті про так званих народних умільців і їм подібних не дипломованих і дипломованих, однак, однаково не визнаних, але справжніх, реальних геніїв, у яких безліч ідей, але на має фінансової підтримки. Які не могли навіть запатентувати свої виноходи через нестачу грошей, корупцію і ситуацію з поганим станом захищеності інтелектуальної власності в країні на рівні захисту правоохоронними органами. І нарешті особливо мені сподобалось те, що ви писали ці статті за п’ять років до прибуття на Землю флотів 80-ти великих зоряних держав. Ви писали статті на важливі для нації і держави, але тоді хоч і актуальні, але не популярні в суспільстві і уряді теми. Потім через п’ять років десятки сотень журналістів почали писати на ці теми - коли вони почали цікавити усіх без винятку. В тому числі і тих, хто в свій час мав змогу посприяти справі, але через нерішучість, невіру, або через жадібність і скупість, не наважився, або пожалкував вкласти в велику справу навіть копійку. По цим вищезгаданим причинам я дав саме вам згоду на зустріч та інтерв’ю. Наскільки мені відомо, ви з тих пір пішли далі вгору.

- Так. Я отримав науковий ступінь доцента в сфері астрофізики і ще диплом експерта у сфері політології без високих наукових ступенів. Тепер я працюю на кафедрі і викладаю астрономію і астрофізику в Сімферопольському Вузі, і паралельно продовжую писати наукові та політичні статті на різні актуальні теми.

- Радий за вас. Щиро радий.

- Дякую.

- З вами пане Кирил, ми зустрічались 14 років тому. Я і вас теж не забув. – Промовив Ієрарх чужих.

- Ви навідувались в наш Херсонський аграрний науковий центр і оцінювали роботу наших експертів селекціонерів, біохіміків і спеціалістів по формуванню високо екологічних мінеральних і гнійних добрив для розробки технологій перетворення нечорноземних прошарків землі в чорнозем. Вам тоді дуже сподобалась робота нашого колективу.

- Ви тоді були підвищені на більш вищу посаду, після того як я високо оцінив ваші успішні і перспективні селекційні експерименти, в ході яких ви розробили методику вирощування нових сортів деяких видів овочевих культур, що приживалися навіть в дуже несприятливому для цього ґрунті. Ви зробили великий внесок в розвиток української галузі технології тераморфінгу. Ми не могли дати вам повні знання цієї технології. Ви мусили були дійти до цього самі, проводячи досліди з нуля з нашими підказками. Крім того, ви теж за період останніх років написали багато статей. Зокрема наукових, але були серед них і статті на соціальні теми. Ви там виказали деякі цікаві думки про те, що науково-технологічний прогрес не завжди спиняє процесу соціального регресу і деградації. Мені сподобались ваші міркування. – Ієрарх чужих ковтнув поживну речовину через харчову трубочку в скафандрі і звернувся до співбесідників. – Я не маю часу зустрічатися з обома вами поодинці. Але ви дуже цікаві люди, і тому я не можу відмовити вам у зустрічі. Тим більше що іншої нагоди вже не буде. Підготовка до відльоту займає весь час і вільних годин мало. Щоб не відмовити комусь з вас я вирішив зустрітись з вами обома одночасно. У обох вас є до мене запитання. Я відповім вам на них. Вам у формі інтерв’ю пане Микола. А вам пане Кирил, я відповім на усі ваші запитання про буття і про таємниці Всесвіту, які вас так давно, ще з дитинства, цікавили. Хоча я гадаю, що і ви пане Микола, з цікавістю слухатимете мої відповіді Кирилу, і я впевнений, що ви теж задаватимете мені питання, які не мають відношення до тем ваших статей. Запитуйте. Якщо серед того, що ви хочете знати, є таємниці і факти, які дозволено висвітлювати і розкривати молодим расам, я буду давати вам вичерпні відповіді. В інших випадках я відповідатиму поверхнево, або взагалі промовчу.

Наступні дві години вони вели бесіди, на теми філософії та історії незліченного числа інопланетних рас Всесвіту, відомих расі Колосів. У цих розмовах обговорювались питання буття загалом та інші важливі теми, пов’язані зі спробами знайти відповіді на вічні питання людства. На деякі питання чужинець відповів, надавши вичерпну інформацію, а на такі запитання як: хто такі люди і як вони виникли, та що відбувається після смерті, чужинець промовчав. Лише на питання про Бога відповів що його раса вірить в Єдиного і Всемогутнього Творця Всесвіту і всього живого в ньому. Однак на питання про матеріальні і наукові докази відповів по філософськи і так красномовно як священик.

- Я хочу знати про майбутнє моєї країни. – Після короткого роздуму спитав Кирил.

- Моя раса не має влади і здатності бачити майбутнє. Однак я можу проаналізувати і прорахувати хід подальшого розвитку вашої держави і нації на період найближчих 100 років і спробувати з високим рівнем вірогідності спрогнозувати, як розвиватиметься ваша держава через 100 років. Ви будете задоволені такою відповіддю? Якщо так, то ось мій прогноз.

Наша раса 4 мільйони років тому теж була загарбана зоряною імперією, яка в період загарбання і 10 000-літнього гніту майже знищила нас. Після цього ми стали соборною і централізованою державою з соціальним устроєм, в якому не стало ні злочинності, ні казнокрадства в політичній сфері. Ми змогли знайти в собі сили, і методом проб та помилок знайшли шляхи для самоочищення від своїх тваринних первісних вроджених вад і недоліків, і стали вище своїх природних відхилень від ідеалів високорозвиненої цивілізації. Ми подолали свої слабкості і тваринні інстинкти, стали духовно і культурно вищими, ніш були, і автоматично стали вищими інтелектуально та організаційно, тому і стали тією силою, якою ми є зараз. Тепер ніхто нас більше не загарбає. Ніхто нас більше не знищуватиме, і ніхто більше ніколи не диктувати нам свою чужу волю. Якщо ваша нація і раса піде по такому, або по аналогічному шляху розвитку тоді у вас буде світле майбутнє і взагалі буде майбутнє.

Наостанок, я скажу вам дещо таємне, про ваше майбутнє. Наша раса перед відльотом залишить вашій нації подарунок. В знак того, що ми прибули на вашу планету і взяли вашу країну під свій контроль на 20 років, для того щоб це не зробила агресивна раса, на зразок тих що створили колонії в регіонах Африки. Ми прибули не для того, щоб витягувати з вас ресурси і перетворювати вас на зовнішній ринок збуту своїх експортних товарів. Ми прибули на Землю для того, щоб врятувати рідні душі. І ми в цьому досягли значних результатів.

- Який подарунок ви залишите нам? – Спитав Микола.

- Це буде оголошено вашим урядом одразу ж після відльоту нашого останнього флоту з Землі. Однак ви дізнаєтесь про це вже сьогодні. Наші Вищі Ієрархи ще 20 років тому розробили план, який передбачає створення умов, які гарантуватимуть вашій країні вічний мир і процвітання.

- Яким чином? – Різко спитав Микола.

- Як це дивно не звучатиме, але якраз за допомогою аграрного потенціалу АПК.

- Як це? – Здивувався Кирил.

- Все геніальне просто. Наші експерти засіяли на декількох великих полях дуже рідкісний вид рослини, яка використовується в фармацевтиці. З цієї рослини можна виготовляти медичний препарат, який являє собою еліксир, здатний збільшити цикл людського життя до 1000 років по земному часу. Насіння цієї рослини не продає жодна раса, яка володіє цією рослинною культурою. Крім того ми генетично модифікували цю рослину, засіяну на вашій землі і ввели в неї закодовані в геномі програми. Рослини, які ми засіяли на ваших полях, зможуть рости лише в українській землі. Їх не можливо буде засіяти на полях інших країн. Ці рослини реагують лише на ваш український ґрунт, який ми своєчасно теж модифікували так, що рослини реагують на цей ґрунт як на маркер. Таким чином жодна країна Землі не наважиться вести бойові дії на території України. Ніхто не наважиться пошкодити настільки цінний ґрунт і настільки цінні поля з рослинною культурою, з якої в найближчому майбутньому виготовлятимуть еліксир може і не вічного, але 1000-літнього життя. Це дар вашій нації від нашої цивілізації. Скористайтесь ним зважено і мудро.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>
]]>bobrdobr.rugoogle.rumemori.rumister-wong.rumoemesto.runews2.ruzakladki.yandex.ru]]>