Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. 2012-10-08 в 09:27:54 | Пан Мышиус

  Второй шедевр явно от автора "Сечи". Жуть и мрак, извините.

 2. скажу чесно, сміявся як навіжений ).

 3. скажу чесно, сміявся як навіжений ).

  І я. Особливо розвеселив опис рас. Рекомендую ознайомитися всім.

 4. 2012-10-08 в 22:49:25 | Пан Мышиус

  Автор, пишите юмористическую фантастику, я на полном серьезе. Я просто все днем не читал, но сейчас с подачи некоторых дошел до описания интервентов. Я воспринимал нормально, пока не дошел до одной строчки.

  Австралію колонізувала цивілізація па пів-їжаків на пів-колібрі, які збудували на пів-під земну на пів-підводну колоніальну базу у морського узбережжя.

  Я это представил. Десять минут истерического смеха. Автор, снимаю шляпу - это классно, на полном серьезе. Основное - это представить. Попробуйте написать какую-то хохму, посмотрим, что получится.

 5. 2012-10-09 в 09:21:05 | Пан Мышиус

  Водоплавающий полуеж - полуколибри.

  "Я вызываю тебя, Пикачу".

 6. Страшно припустити, що курив автор... smile

 7. 2012-10-09 в 17:39:57 | Зіркохід

  Н-да, налетіли, обсміяли, опустили... Молодці, одним словом.

  Авторе, Ви вже вкотре не робите висновків із критики. Ніяких, позаяк із конкурсу в конкурс прогресу не спостерігається. Стиль залишається офіційно-діловий, а Ви ж літературний твір пишете. Елемент залізячності лізе в усі шпари, причому та залізячність розбавлена хіба що гігантоманією. Киньте ви ці флоти 567841 зоряних рас, або вдумайтеся, чи можуть ті раси об'єднуватися в спільні флоти взагалі. Втім, читачеві не цікаво, було їх 654321 чи 55765. Читач жадає характерів, психології, а Ви йому - статистику. Також уникайте складних речень. Узагалі пишіть простіше, й до Вас потягнеться читач. Ну і щодо фантазування. Якщо пишете щось близьке до НФ, фантазію треба загнуздати в рамки фізичних законів нашого континууму. Можна й чужого, але й там є свої закони, які не переступають межу здорового глузду.

  І взагалі, експериментуйте зі стилями й жанрами, це допомагає непогано набити руку.

  Не зважайте на кпини цих типів і продовжуйте писати далі... але завжди пам'ятайте, що вони десь поряд - і завжди готові grin! Успіхів!

 8. 2012-10-09 в 17:54:30 | Пан Мышиус

  Я не "обсмеял", я искренне смеялся над водоплавающими маленькими колючими чудиками. Ты, Виталик, так смешить не умеешь - факт. К этому тоже надо иметь талант.

 9. Я теж не сказала, що мені не сподобалося. Але мати таку фантазію мало, треба працювати над словом.

 10. Блін, який політ фантазії, га. Пригадав фільм "о чем говорят мужчины" то їхній подкустовний выползень нервово курить десь збокуgrin

  А якщо чесно - шкода що не допоміг навіть МК. Фантазія то варта нормального опису, але не цього... прикро, дуже прикро.

  Успіхів. І...вдосконалюйтеся.

 11. перепрошую, Зіркоходе. Але мій сміх був щирим, і не над автором, а над текстом. І не в сенсі приниження, а навпаки. Я сприймаю текст як гумористичний

 12. Як на мене, ідея насильного Прогресорства доволі цікава (Б. Стругацький "воспитание — это всегда насилие над ленивой, жестокой и глупой обезьяной, сидящей внутри каждого из нас"), але форма та стиль... Про помилки вже казали, хочу лише сказати про штампи. В мене склалося враження, що інтервенти поводять себе у стилі часів холодної війни, про яку в творі було згадано. Проте, чому холодна війна в нас закінчилася? Тому що "начальство" порозумнішало і побачило, що може прийти Великий Кінець. grin То чому ж тоді інопланетяни не порозумнішали, якщо вони значно розвиненіші за нас?

  Але в будь-якому разі Авторові удачі!

  З.І. Дозвольте пораду? Спробуйте почитати різножанрову фантастику, не замикайтеся в межах одного стилю.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)