Держава Світ

Держава Світ

Неділя, 12 жовтня 2014 г.
Проглядів: 2166
Підписатися на комментарі по RSS

В 3421 році вчені провідних світових держав, спільними зусиллями створили унікальний препарат «Нейродеархіватор», здатний пробуджувати пам’ять далеких пращурів і згадувати усі свої реінкарнації. Завдяки препарату люди змогли зазирати в глибини минулих віків і тисячоліть, поринаючи в спогади своїх давніх пращурів і отримувати їхні знання і їхній життєвий досвід. Спочатку цей препарат дав величезний імпульс для розвитку усіх точних і гуманітарних наук і відкрив великі таємниці минулого. Однак, з часом представники еліти почали використовувати препарат для збільшення свого авторитету і впливу в суспільстві. Результатом зловживань «Пурпуровим золотом» стали нескінченні державні перевороти, революції і військові конфлікти через жадобу влади і пиху стимульовану ефектом дії пурпурової рідини.

Сто років тому, уряд Держави Світ запровадив в країні політику ізоляціонізму і автаркії, з інформаційною дезінформацією і ідеологічною обробкою громадян. Засновник Держави Світ пам’ятав дуже багато реінкарнацій, коли він був: фараоном, царем, королем і Імператором. Це зробило його найстрашнішим завойовником усіх часів і народів. Він створив режим з ідеологією і системою що передбачали правління лише тих людей, котрі народжувались правителями і урядовцями в минулих життях. Встановилась тиранія реінкарнацій: правителів, представників каст еліти і їхніх родових спадкоємців. Режим використовуючи інформаційний контроль ЗМІ і Інтернету, не даючи громадянам полишати країну, досяг повного контролю над свідомістю і світосприйняттям народу. Вздовж кордону держави звели захисну стіну з бетону і сталі, висотою 50 метрів і 500 метрів завширшки. На вершинах стін встановили автоматизовані комплекси гармат, кулеметних турелей і ПВО ЗРК з РЛС. Вздовж стіни звели сотні військових прикордонних баз. Одночасно, вздовж стіни встановили проектори захисного поля і голографічного покрову висотою до небес. Покров приховував реальний вигляд світу, що простирався за стіною. За периметром стежили автоматизовані оборонні комплекси керовані комп’ютерами зі штучним інтелектом і офіцери спец служб. Усі військові прикордонники перебували під контролем пропаганди і спецслужб. Прикордонникам які звільнялись зі служби, відправлялись у відпустку, чи в командировку, стирали пам’ять. Періодично к периметру кордону передислоковували війська регулярної армії, а потім на роки, чи на дні, відправляли їх за межи кордону, з таємними місіями. Тим солдатам і офіцерам, що повертались назад, теж стирали пам’ять, щоб вони не могли розповісти про те, що там за периметром.

 

Офіційна історіографія Держави Світ і Історії цивілізації.

 

В 7823 році відбулась світова природна катастрофа. В результаті усі світові держави окрім Держави Світ разом з населенням загинули в вулканічній лаві і під хвилями цунамі. З 7824 року на планеті Земля існує лише Держава Світ з населенням 500 457 000 громадян що проживають на теренах 84 провінцій. В кожній провінції живуть десятки народів різних рас і культур, з різними релігіями і віковими традиціями. За межами периметру живуть дикі варварські племена канібалів і язичників. Армія періодично перетинає кордон, з метою збору технологічних артефактів загиблих націй. Уряд силами Армії здійснює спроби принести в дикі землі цивілізацію і примусово цивілізувати племена варварів попри їхній агресивний супротив. Громадяни Держави Світ на протязі поколінь живуть під повним інформаційним і силовим контролем режиму династії довічних президентів.

 

Реальне положення справ.

 

Глобальна зміна клімату планетарного масштабу, докорінно змінила природу Євразійського континенту. Величезна частина материка входить в склад ізольованої від усього світу Держави Світ. Армія ДС намагається розширити свої території і веде війну з сусідніми країнами: Полярорусією, Грандлендстаном, Форбургстаном і  велетенською Євроруссю, з потужними мережами ВПК, агропромисловими і горно промисловими комплексами.

Війська АЛ ДС продовжували широкомасштабний наступ на території прикордонних областей Єврорусі, до тих пір, поки командування і уряд Є не змінили стратегію. Армія Є створила укріплену лінію фронту, від вирію до вирію, від північних до південних областей, створивши периметр довжиною 500 000 км. За цей периметр війська Є відступили для перегрупування і переозброєння. Ворожі війська розгортали сили і стягувались к лінії фронту, шукаючи в ньому слабкі місця для прориву. З іншої сторони лінії фронту, в тилу військ Є, уряд і громадські організації, налагодили постачання усього необхідного для фронту. Більша частина мереж ВПК була перекинута в тилові регіони. Постачання на фронт військової техніки і боєприпасів було поставлене на потік. Коли Армія Є укріпила і посилила обороноздатність фортифікацій, бункерами, дотами, капонірами і вогневу міць військ на лінії фронту, достатньо великою кількістю техніки, у ворога почались проблеми. В тил к периметру фронту майже що тижня надходили нові і нові одиниці і навіть колони військової техніки, призначеної для дистанційного знищення ворога на землі і в повітрі, здатної протидіяти авіа ударам і ударам балістичних ракет. Механізованих бригад мобільних комплексів: РЛС, ПВО, ПРО, ЗРК і Ракетних комплексів систем залпового вогню, стало так багато, що усі атаки і удари зі сторони сил АЛ ДС, почали поступово нівелюватись. Армія ДС теж розпочала окопуватись і накопичувати сили, що надходили з її тилу. Розвідка і командування АЄ, знали що ця позиційна фронтова війна триватиме до тих пір, поки ворог не накопичить сили для прориву в напрямку регіону з урановими родовищами і індустріальними мегаполісами Урановськом і Уранією.

  

Сармат дивився новини сидячи в кабіни водія мобільного гусеничного променево-зенітно-ракетного комплексу «Ереб». Машина з білим камуфляжним кольором дислокувалась в сосновій лісо смузі лісостепової зони. Перед лісо смугою розкинувся безкрайній вечірній степ. Десятки патрульний над швидких позашляховиків «Еребів», зараз чергували в різних районах лісостепу скануючи навколишній простір. Розвід група «Сармат» мала засвітити маршрут передислокації основних військ інтервентів. «Ереби» зачаїлись в безпосередній близькості к району де просувались ворожі сили. Радіус сканерів кожної машини охоплював десятки квадратних кілометрів. Кожна машина відправила в розвідку з десятки розвідувальних безпілотників і роботів змій. В тилу на безпечній відстані чекали розвідувальні мобільні комплекси фронтової комунікації з системою захисту від блокування сигналу «Горизонт», готові передавати інформацію розвідки в глибокий тил. В будь яку мить група «Сармат» могла зникнути з поля зору ворожих сканерів і не потрапити під обстріл. За всю війну група втратила лише 2 машини і десятки розвідувальних міні роботів.

ЗМІ транслювали виступ президента Єврорусі реінкарнації Князя Світослава. Свою довгу промову про остракізм Давньої Греції і сучасну практику Люстрації корупціонерів і агентів П’ятих колон інфільтрованих в уряд, президент завершив наступними словами.

- Тоталітарне автократичне правління і злочини режиму президента Держави Світ – це наглядний приклад того що буває тоді коли народ не контролює свою владу. Коли правитель має необмежену і не контрольовану владу, він починає на власний розсуд використовувати ресурси і життя громадян своєї країни, задля реалізації особистих бажань і амбіцій, ставлячи їх вище за життя і добробут нації. Республіка Єврорусь – це її нація. Ми народ в генофонд якого увійшли як річки в велику ріку, гени давніх великих народів, зі славетною історією і культурою, відомою усьому світу. Нас ніхто ніколи не переможе, тому що в ці важкі для нас часи, за нашими спинами стоять душі наших великих давніх правителів і наших славетних пращурів усіх минулих віків.

В ЗМІ розповідали про діяльність громадських організацій що продовжують допомагати армії постачанням усіх необхідних ресурсів і речей. Громадські організації ініціювали створення «груп супроводження військового вантажного транспорту служби фронтового забезпечення», для контролю за транзитом і прибуттям вантажів на фронт. Депутати деяких партій, почали долучатись до цього проекту, їздити в складі груп супроводу конвоїв, разом з громадськими волонтерами, щоб попіаритись і посилити контроль за роботою служби фронтового забезпечення. Політики патріоти роблять все для того, щоб проштовхнути на міністерські пости, найкращих експертів і стратегів, здатних вивести країну з кризи. В парламенті лунають пропозиції використати перемир’я з колабораціоністами і сепаратистами, маріонетками ДС, для нарощування потенціалу, для підготовки к контрнаступу. Від депутатів лунали заклики і пропозиції.

- Зважаючи що ворог планує теж саме, нам слід діяти на упередження. Тож питання в тому, хто встигне діяти на упередження швидше. Ми отримали короткий і нестабільний мир. ДС накопичить, обновить і посилить сили, в окупованих зонах і через деякий час, продовжить наступ. Наступ триватиме, або до повного загарбання країни, або до тих пір, поки не будуть загарбані області з родовищами енергоносіїв, включно з вугільними і урановими і усі приморські регіони.

Уряд ініціює масштабні проекти по розгортанню і розвитку нових мереж ВПК країни і орієнтує максимум зусиль на розвиток ракетної промисловості, на виробництво мобільних комплексів: РЛС, ПВО і ПРО. КБ і ВПК цілодобово розробляють і випускають військову техніку здатну протидіяти силам ДС. Мобільний багатоцільовий комплекс ракетного залпового вогню ЗРК ПРО РЛС Юпітер, має систему наведення на ціль посилену ескадрильєю БПЛА розвідників і охоронних бойових БПЛА. РЛС Юпітера посилений здатністю виявляти і захоплювати тисячі цілей, при додатковій координації наведення ескадрильями БПЛА. Ракетні пускові установки здані перехоплювати ціль на ближніх, середніх і дальніх відстанях. Юпітер може фіксувати ще на старті і в польоті ракети ворожих ракетних комплексів і перехоплювати їх своїми ракетами. Юпітер випускає до 5000 ракет за один залп і має на озброєні до 25 видів ракет, з різними тактичними характеристиками. Мобільний багатоцільовий комплекс ракетного залпового вогню ЗРК і ПВО РЛС Сатурн, теж має систему наведення на ціль, посилену ескадрильєю розвідувальних і охоронних БПЛА. Орієнтований на перехоплення і знищення переважно повітряних і аерокосмічних цілей, з тим же відсотком ефективності що і Юпітер.

Для забезпечення оборони узбережжя, з приморськими містами країни, КБО і ВПК Єврорусі створило два види військової техніки: Сирену і Морського змія. «Сирена» мобільний зенітно-ракетно-торпедний комплекс-амфібія берегової оборони, з РЛС і Сонарним гідролокатором. «Морський змій» має аналогічні технічні і бойові показники, але більш маневрений і швидкий мобільний комплекс-амфібія і може ефективно діяти на більшій дистанції від узбережжя. Десятки «Сирен» здатні захистити повітряний і водний узбережний простір, від авіа нальотів і сил надводних і підводних ВМФ ДС.

По Центральному каналу репортери розповідали про трудові подвиги громадян  для потреб фронту. Волонтери громадських організацій і політичних партій, зараз активно допомагають робочим мереж ВПК, в прискоренні темпів виготовлення елементів корпусів механічних і електронних деталей для зборки військової техніки.

Далі урядові канали показували фронт на Південно-східному узбережжі. На морське узбережжя південної Єврорусі, з катерів, танків і БТРів амфібій, висаджуються солдати морського десанту ДС. Солдати ступають на пісок і гальку, в прибережну воду по якій проносяться хвилі.

Сармат вимкнув екран і зосередився на прослуховуванні переговорів розвідників в комунікаторі. Він згадав часи коли цей степ був Сарматським. Згадав як колись дуже давно нісся по цьому степу верхи на вороному коні разом з бойовими побратимами. В цьому житті він майор Армії Єврорусі і командир розвідувального спец підрозділу «Сармат».

На мить від ностальгії його відірвало декілька повідомлень офіцера фронтової розвідки адресоване усім групам підрозділу "Сармат". Не поодалік від руїн заводу і кратерів від бомбових ударів, були помічені БТРи ворогів. Одночасно, зник сигнал від розвід групи «Скіф». БПЛА повідомили що група «Скіф» зіткнулась з двома ворожими розвід групами і під час затяжного бою потрапила в оточення. Їм не прорватись. Кільце навколо групи замкнули 150 павукоподібних танків викликаних ворожими розвідниками. Сигнал групи «Скіф» блокується. Полк підтримки вирушить в зону зникнення групи лише через 30-40 хвилин в разі якщо сигнал не відновиться. Кромвелівці не встигнуть. Через 30 хвилин там буде братська могила. Група «Сармат» може відправити хоча б половину своїх сил в зону бою, щоб допомогти оточеним протриматись. Сармат привів в стан готовності системи мобільного комплексу "Ереб", потужного над швидкого позашляховика здатного їздити на нано гусеницях, при потребі переходячи в режим пересування на антигравітаційній платформі.

- Земне безсмертя - це пам’ять. – Прошепотів він.

 

 

Фараон курив на гранітно-мармуровому балконі президентського палацу разом з двома міністрами і дивився на вечірню Мавзолейну площу. Караули гвардії марширували по брущатці між темними громадами мавзолеїв.

- Що нам робити в разі народного повстання? Змову офіцерів спецслужб ми викрили. Але вони встигли розблокувати доступ громадських серверів до ситової мережі. За дві години поки це тривало, мільйони громадян дізнались що навколо країни існує світ і цивілізація. Що за межами країни живуть не дикі племена варварів. Що нам не треба нікого силою цивілізовувати. Що за межами країни люди живуть краще і вільно. І що ми розв'язали світову війну.

- Застосуєте проти народних мас ескадрилью військових гелікоптерів "Дамоклов меч" модифікованих для ведення бою в міських умовах. В нас є спеціально підготовлені каральні підрозділи сформовані з громадян не титульної нації. А на випадок якщо повстануть народи з не європейських провінцій, в нас є каральні підрозділи неонацистів. Тож в нас є все для придушення будь якого повстання. Я наперед наділяю вас усіма необхідними повноваженнями.

- Ефори санкціонували такі крайні заходи? - Спитав генерал Внутрішньої розвідки.

- Ти граєш з полум'ям. - Мовив фараон гасячи сигарету об мармурове підвіконня.

- Я граю з полум'ям здатним спалити лише мене, а ви граєте з вогнем здатним спалити не лише вас, а й усю нашу країну.

Коли фараон пішов в глиб палат палацу, генерали спец служб і міністри переглянулись. В очах кожного застигло запитання, "як діяти в цій ситуації?". "Звертатись до Ефорів за інструкцією, чисте самогубство. Тоді як вчинити? Як визначитись у питанні компетентності, чи не компетентності президента..." Погляди усіх зосередились на генералі національної служби безпеки. Генерал Нострадамус аналізував свої останні сни. Він бачив два альтернативних варіанти майбутнього.

 

Одночасно в різних частинах столиці йшли вуличні бої, лунали постріли і вибухи. В місто прибула важка військова техніка і полки президентської гвардії. Танки чавили мирних активістів протестувальників. Ескадрильї військових гелікоптерів літали над кварталами стріляючи з кулеметів по морю цивільних людей топлячи натовп в ріках крові. Підрозділи поліції і президентської гвардії несли втрати зачищаючи вулиці від громадських і партійних активістів. Столиця палала. В ночі пролунали серії вибухів. На Мавзолейній площі вибухнули підірвані революціонерами мавзолеї президентів. Повстання відбувались в десятках великих міст країни. Уряд з поспіхом відзивав війська з Єврорусі, щоб кинути їх на народ і ту частину армії, що захищала цивільних. В кінці громадянської війни, держава продовжить своє існування. Фараон спостерігатиме за цими подіями, сидячи в фазенді, в глибині Латиноамериканських джунглів.

 

На протязі поколінь, триває процес самознищення материкової Імперії. Третя фаза почалась в ході створення Держави Світ. Режим не дає демократичним політичним силам існувати на теренах вітчизни. В якості альтернативи демократам яких називатимуть П’ятою колоною, уряд надаватиме не офіційну підтримку радикальним патріотичним нацистським силам титульної нації. Нацистські організації і спільноти, наберуть силу і чисельність. Вони організують революцію проти уряду що використовує комбіновані демократичні і інтернаціональні стратегії контролю над усіма народами Імперії. Нацистський уряд знищить стару еліту, підкуплених, а також обдурених чиновників і силовиків, що сприяли приходу до влади расистів Імперців. Нацистська Імперія розпочне масштабні зовнішні завоювання сусідніх країн, стрімко зростаючи територіально. В середині країни расистський режим організує геноцид і рабське пригноблення не титульних народів Імперії. Війни і соціальні кризи, призведуть до низької народжуваності і смертності громадян титульної нації. Чисельність інших народів перевищить число титульної нації, в десятки разів. Зацьковані і принижені нацистським режимом народи Імперії, повстануть проти титульної нації і розпочнуть визвольну війну. В результаті цієї війни, Імперія розвалитися з середини, на дрібні держави.

 

Розвідувальні підрозділи «Скіф» і «Сармат», постійно мали позаду себе в тилу ударний елітний стрілецько-механізований полк швидкого-реагування ім. О. Кромвеля, спеціалізований і призначений для забезпечення розвід груп військовою підтримкою на випадок якщо ті потраплять в оточення. Спеціально підготовлені для операцій по деблокуванню і виводу з оточення розвідників, штурмовики піхотинці при підтримці важкої бронетехніки, вирушають в саме пекло, для прориву ворожого кільця і створення коридору для відступу товаришів.

Полк важкої штурмової піхоти «Залізнобоких» при вогневій підтримці і під прикриттям броні гусеничних і антигравітаційних танків, розносив ворожі танкові групи і підрозділи штурмових роботів, створюючи прохід в ворожому кільці, для виходу розвідників з оточення. Група «Скіф» змогла протрималась лише тому що їй на допомогу прибули десятки «Еребів» і почали завдавати по танковим групам ворога вдари з усіх сторін одночасно.

Ант вдивляючись в далечінь крізь нано візор бронескла розгледів серед розвідників силует жінки. Розвідників прижимали з усіх сторін. Лісостеп палав. Бійці вкривались від граду куль і променів за кручами і палаючою бронетехнікою. Ант перевів візор в режим бінокля і впізнав в розвідниці знайому жінку. Вона жила в його спогадах і приходила в снах. Так. Це була вона. Через кожну пару десятків життів, людина народжується зі своєю минулою зовнішністю. На Анта нахлинули спогади. 

Край Антів. 385 рік нашої ери. Після великої битви, він представ перед Радою племінних старійшин і жерцем.

- Ти приніс нам перемогу над лютим ворогом. - Мовив старійшина. - Ти спинив вторгнення Готського війська. Ти можеш просити у нас будь що.

- Вам відомо, що під час вторгнення Готів, вогнем ворогів було знищене моє поселення, а від їхнього меча загинула та, без котрої мені не потрібні ніякі скарби світу і дари богів. Ми любили один одного душами, сильніше ніш тілами. В мить її останнього подиху в цьому світі, спинилось серце моєї души.

- Ми не в силах наповнити твоє життя щастям. Темні боги забрали в глиб небесного нічного зоряного моря душу твоєї коханої. - Сказав жрець. - Однак знай, що боги не лишають тих, хто заслуговує на їхню милість і покровительство. Мине багато поколінь і світ багато разів зміниться. Твоя і її душа відродиться в іншому тілі, в новому світі. Ти знову відродишся великим воїном, а вона відродиться з красою богині. В мить коли ви знов зустрінетесь, к вам повернеться пам’ять вашого минулого життя. Ви відчуєте щастя, ностальгію і любов, яку до вас не відчував ще ніхто. Але знай. В цьому житті не було такого хижого звіра, якого б ти не здолав в бою, в його стихії, в його лігвищі. В тому новому житті, тобі доведеться вступити в бій з найстрашнішим і найсильнішим хижим звіром, з усіх з якими ти коли небудь бився.

- Що це буде за звір?

- Велетенський чорно-сірий дракон з головою сірого вовка.

 

Лейтенант Армії Єврорусі Тамара Світлорічко, командир розвід підрозділу «Скіф», сиділа зі своїми розвідниками за кручею і обмірковувала подальші дії. По траєкторії польоту куль, було зрозуміло що ворог веде обстріл з усіх сторін. Жінка не збиралась здаватись. Вона стільки разів викручувалась з небезпечних і складних ситуацій, що і зараз вірила що знайде вихід. Було лише одне минуле життя, коли вона загинула від руки ворога. Тоді вона була жінкою племені Антів і дружиною чоловіка, коханого на віки закарбованого в її пам’яті і серці. Тоді їх розділила війна, а тепер їх розділяє ціла вічність. Потім, починаючи з часів давньої Скіфії, її душа загартувалась і докорінно змінилась. В елітній розвідці Скіфського війська, Нірііда виконувала місії: розвідника, агента впливу, диверсанта і вбивці. Це вона занесла в табір Римського Легіону, джерело чумної зарази, від якої помер Марк Аврелій. Це вона увійшла в довіру к Коммоду Луцію, витіснивши повій конкуренток з кола коханок молодого наслідника Імперії. Саме вона переконала його укласти зі Скіфами мирну угоду і припинити подальше вторгнення Риму на Схід.

 

Залізнобокі йшли по трупам ворогів прориваючи кільце. Поки танки Залізнобоких розчищають від ворожих танків-павуків навколишній простір розширюючи коридор, Ант поспішав к місцю зосередження групи «Скіф». Серед важко поранених і мертвих розвідників, серед диму і вогню, він знайшов ту яку шукав цілу вічність. Він чекав її на протязі усіх минулих перевтілень. Скіфка дивлячись на Анта впізнала обличчя знайоме їй з часів коли вона теж була Антом. Вони згадали один одного і обнялись.

- Тепер все буде добре. Зараз прибудуть медичні БМП і ми…

- Можуть і не встигнути. – Мовила Скіфка заряджаючи снайперську нано рушницю. – Коли ми завершували рекогносцировку району, нашими БПЛА було виявлене пересування основної групи військ АЛ, в напрямку Урановська і Уранії.

- Серденько моє… Ми вийдемо з відси по трупам усіх хто стане в нас на шляху. І ти не знаєш головного. Наша армія не буде здавати ворогу Уранію. Наші війська розпочали контрнаступ і йдуть на зустріч окупантам. Через лічені десятки хвилин, ми опинимось в епіцентрі самої масштабної битви цієї війни. Нам треба лише дочекатись коли прийде хвиля нашого цунамі.

За рядами полків штурмовиків і андроїдів, що йшли на Урановськ, блищав захисними полями  антигравітаційний генеральський БМП, захищений роєм розвідувальних і охоронних бойових БПЛА і підрозділом важких бойових роботів. На чорно-сірому генеральському БМП, блищав герб Держави Світ «Чорно-сірий Дракон з сірою головою вовка».

Гот на половину висунувся з люка бронемашини, оглядаючи з бінокля рознесену бойову техніку, що застелила уламками все навкруги. Сотні тисяч важких павукоподібних танків і антигравітаційних скатоподібних ЗРК, гаубиць і ракетних комплексів, неслись в бій на групи  антигравітаційних танків "Плацдарм", "Залізнобоких". Важка піхота доставлена броньовиками на пагорби і кручі, вела з зайнятих висот обстріл по "Скарабеям", "Арахнам" і "Скатам", з РПГ і ракетометів. Кільце було прорване. Бронемашини і піхотинці розвідувальних підрозділів Є виривались з оточення. Скоро вони вийдуть за радіус дії антен "Волхвів" які не зможуть надалі глушити системи зв'язку розвідників. МК Волхви повідомляли про наближення основних сил армії Є, к пригородам Уранії. Про те що РДГП по даним їх сканерів і звітам БПЛА, встигли завершити рекогносцировку місцевості, засвітити усі групи військ АЛ в районі.

В пам’яті Гота промайнули усі його попередні життя. В 385 році він був командиром підрозділу Готського війська короля Вінітара. Під час нападу на землі Антів Гот спалив прикордонне поселення і вбив дружину кращого воїна того варварського народу. Чомусь саме це життя він пам’ятав особливо детально. В інших реінкарнаціях він був полководцем Єгипетської Армії Фараона. Потім він прожив життя Центуріоном Римського легіону. Він пригадав і те життя де був воєначальником війська Золотої Орди. Згадались і часи коли був старшим офіцером Вермахту. Тепер він генерал-полковник Армії Людства Держави Світ, стратег і кат, організатор геноциду декількох народів поглинутих Імперією, Борис Сатан.

В цей час, на іншій частині фронту, посеред попелу і застиглого розплавленого металу палаючих бронемашин, стояв генерал армії Є. Позаду палали окопи і польовий штаб армії. Солдати і медики витягували з палаючих траншей і дотів поранених і помираючих. Генерал оглядав з бінокля поле бою. Два павукоподібних робота з кулеметами і променеметами, стежили за безпекою генерала стоячи ліворуч і праворуч від нього.

- Це регіональний колапс, в наслідок вивільненого звіра що сидів в душах людей. Ворог дав цим людям зброю, пообіцявши свободу і світле майбутнє. Ці люди пізно зрозуміли, що чужому народу свободу не може дати той, хто тримає в рабстві власну націю. Тепер обдурених бойовиків як терористів знищуємо ми. А загарбники використовують їх як гарматне м'ясо. Деякі сепаратисти зрозуміли що їх обдурили і використали. І тепер вони воюють на фронті і з нами і з загарбниками. Що тепер ними керує? Відчай вивільненого з глибини души звіра, який зрозумів що зруйнував все заради чого жив, повіривши красивим словам і щедрим обіцянкам. Вся провінція нагадує потойбічний світ. В давні часи, міста зводили там, де текли ріки, били об береги морські хвилі і проходили караванні шляхи. В наші часи, міста зводять частіше там, де є родовища корисних копалин і об’єкти промисловості. Війна все спустошила і зруйнувала. Знищені самі джерела що давали цим містам життя і могли б відродити ці землі. - Генералу надійшло повідомлення. - Сатурни і Юпітери прибули. Висоти і плацдарми по периметру утримані. Наші мобільні ПВО не пропустили жодного БПЛА в повітряній простір наших тилових районів.

В ці хвилини по бронетехніці що їхала не поодалік вдарили ракети розірвавши броньовики на сотні уламків і міріади осколків. Десятки осколків влучили в спину генерала. Осколки пробили броню бронескафандра і зачепили кістки і внутрішні органи. Генерал впав на землю. Перед очима промайнули його минулі життя, серед них була реінкарнація гетьмана Івана Вишневецького.

- Ми не змогли нейтралізувати польову розвідку і тепер бригади комплексів «Юпітер» і «Стожарів», дистанційно спалять всі мої полки і дивізіони разом зі мою. – Думав Гот. - Розвідка запізно дізналась про реальне число «Юпітерів» і «Сатурнів». Відступити на безпечний радіус війська не встигнуть. Це катастрофа. Але це не головне. Головне те що хоч на останок до мене повернулась моя пам’ять і чиста свідомість. Організований мною і офіцерами армії і спецслужб змова проти режиму фараона, має вдатись і без моєї участі. Зі смертю фараона і старих офіцерів Військової Колегії «Спартанських Ефорів», закінчиться ця війна, на якій я народився і жив і на якій скоро помру. І чому ми не витратили свої безмежні ресурси і свій короткий час на землі на те щоб розвивати науку і промисловість своєї країни? Зараз епоха не територіальних, а торгово-економічних імперій. Чому ми витратили стільки багатств не на розвиток міст і їх інфраструктури, ні на колонізацію планет, а все що нам дав Бог віддали Дияволу і мороку смерті. Я відчуваю як життя витікає з мене разом з кров’ю. Тішить одна думка. Скоро помре, або фараон, або згине його режим... Згине режим влади Мамона и Молоха... О що я бачу! – Гот розгледів в числі бійців «Скіфу» жінку офіцера і побачив знайоме обличчя. Гот згадав дві свої попередні реінкарнації. Згадав похід в землі Антів і в Скіфські степи. Він вбив її тоді коли вона була Анткою. Зате в день останнього бою його легіону зі Скіфськими військами, стріла цієї амазонки влучила йому в голову. – Ха! Дежавю! - Він взяв снайперську гвинтівку і прицілився. Вона проривалась з оточення йдучи в середині колонного строю розвідників, яких з двох сторін прикривали краще броньовані штурмовики «Залізнобокі». Ті також йшли колонним строєм закриваючи собою лекоброньованих «Скіфів». Силует жінки постійно закривав собою один з «Залізнобоких». Колона піхоти віддалялась. Її наздоганяли невеличкі групи штурмовиків, що до цього часу утримували висоту на пагорбах і кручах. Їх генерал залишив поза увагою, захоплений азартом мисливця на хижу здобич. Гот вирішив зняти штурмовика і другим пострілом рознести Скіфській амазонці голову.

Гота засліпило сяйво. В його бронетехніку полетів снаряд з РПГ одного зі штурмовиків. Ант заслонив собою Скіфку і відкрив по підбитій машині вогонь з плазмомета. Машина від вдару перегорнулась на бік, вдарилась об корпуси двох танків і запалала. Гота відкинуло на декілька метрів в сніг. Гот підвівся і озирнувся. Позаду палав його БМП. Комунікатор скафандру повідомив що зв’язок генерала з військом обмежений до не припустимого мінімуму. Тому командування полками АЛ тимчасово перейшло к іншим старшим офіцерам. На допомогу вже відправлена група спецназу, що йде на сигнал маячка скафандру. Поряд з Готом лежали трупи елітних штурмовиків АЛ. Генерал взяв рушницю вбитого штурмовика і лежачи серед уламків і трупів, відкрив вогонь.   

Ант тримаючи в одній руці кулемет, а в іншій гранатомет, обстріляв позиції Гота, спочатку з гранатомета, а потім з кулемета. Гот покотився вовчком і розкинувся на снігу стікаючи кров’ю. Над ним виникла висока постать штурмовика АЄ. Генерал згадав його обличчя і широко розплющив очі. В бронескафандрі Гота в одному місці була пробита броня. Ант встромив дуло автомата в діру в броні скафандра і вистрелив чергою куль зі зміщеним центром ваги. Кулі почали рикошетити в замкненому просторі скафандру. Гот в середині скафандру перетворився на криваве місиво. 

Армія Єврорусі підтягнула к лінії фронту, основні ударні полки мобільних ракетних комплексів системи залпового вогню «Юпітер» і «Сатурн», з системою моніторингу поля бою і наведення на цілі зграями БПЛА розвідників, що вилітають з масивних мобільних комплексів як бджоли з вулика, де перезаряджають акумулятори і заправляються паливом. Армію ДС з двох флангів накрив град термічних ракет. Все навкруги до самого вирію вкрилось морем полум’я і вибухів. Армія Фараона згоріла і розплавилась в океані вогню. Води Червоного моря поглинули Армію фараона.

Ант і Скіфська амазонка дивились на палаюче поле бою, сидячи в військовому шатлі, що летів в напрямку нічного мегаполіса.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>