Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Сюжет не такий вже й оригінальний, але оповідання зачепило. Можливо, діло у моєму власному особливому ставленні до своєрідних чистилищ або місць тимчасового перебування душі, що стають місцем дії твору та вокзалів і станцій.

  Мова хороша, око і внутрішній слух нічого не дратує. Достовірно описані переживання і думки героя. Все це — безумовні плюси тексту.

  Незрозуміло, хто такі бабка і чоловік,що говорить із головним героєм,можна було би дати аллюзію якусь, зачіпку.

  І, найголовніше. Автор, їжаки не цікавляться яблуками! Так, взагалі! grin Вони їдять комах або дрібних тваринок, запасів на зиму не роблять, а наколоти на голки фрукти чи гриби не можуть фізично.

  Удачі і успіхів!

 2. 2015-09-27 в 21:40:12 | Андрій

  Оповіданню страшенно не вистачає гачка, аби підчепити читача на початку. Тобто якщо себе змусити читача досидіти до подій то він прочитає із задоволенням. Але треба так аби читач дочитав до цікавого моменту, правда ж?

  Окрема "перемога" - персонаж. Він живий. І це не удавана живість на кшталт: "Неіснуючої кімнати". Він реально приємний. За звичай можна зустріти 2-3 оповідання на конкурс в яких персонажу реально співчуваєш. І ваше одне з таких.

 3. 2015-09-28 в 02:07:36 | Сторонній.

  Персонаж справді доволі живий. Твір написаний якісно. Дещо дратують русизми, що підло пролізли у текст. І ляп з їжаком. І безіменність "молодої дружини". Ніхто подумки не називає так кохану жінку.

  Від теми далекувато. Але оповідання все ж порадувало.

 4. «Не треба я їм більше!» – потрібен

  В принципі, майже з самого першого речення здогадався, де перебуває герой, і в якому він стані. Майже здогадався… Якраз цього року читав оповідання про пасажирів, які чекають свого потяга невідомо довго і все не можуть його дочекатися. Як виявилося вони стали жертвами катастрофи поїзда, але ще цього не усвідомили, аж поки двоє з них не почали щось підозрювати… Може тому мені якось забракло новизни. А ще хотілося б трішки більше дії, драйву, бо дещо монотонно, зате дуже атмосферно.

 5. власне, бракує оригинальності. Новизни, себто. Можна звичайно сказати, що нове не так просто написати, можливо, можливо...

 6. Сподобалося. Теж здогадалася, про "проблему" героя, але це мені не завадило.

  Твір залишає після себе радісно-сумливий післясмак, відається щемом у душі.

  Так ідея не нова, але подана з особливою душевністю.

 7. Оповідання не велике, тому не починаєшь нудьгувати, як буває з іншими. Влучно б`є в душу, мені сподобалося.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)