Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. усмішка задоволено розтягувала її бліді вуста.

  спробувала уявити - застрягла в ступорі grin може задоволена усмішка

  Люблю різні часові парадокси.

  Цікаво. Закралося кілька очіпяток. Мені сподобалося. Може тільки спочатку забагато самокопання, як на мене. Але то я просто таке не дуже люблю.

 2. Досить непогано. Текст потрібно добре почистити, багато співзвучних слів, розташованих поряд. Є русизми.

  З сюжетного:

  Дівчата обидві не на жарт розгубилися. Було дійсно лячно і незрозуміло, бо сьогодні (Настя з майбутнього це точно знала) клініка мала б уже бути відчиненою, експерименти вже проводились. Люди охоче йшли на такий крок, бо завжди робили дурниці чи то від власної нерозсудливості, чи з тихою надією, що одного дня таку клініку відчинять, де кожен отримає другий шанс.

  Невдалий перехід від опису розгубленості дівчат до пояснення причин зникнення лабораторії. Якщо вже автор вирішив, що героїні залишаться необізнаними щодо зникнення лабораторії, варто було виділити пояснення окремим абзацом. Почати його, наприклад: "Дівчата не могли знати, що...". Втім, це все на розсуд автора.

  В цьому безглуздому забігові в часі найрозумнішим було відправитись самим експериментаторам в минуле та закрити свій дослідницький центр, що вони й зробили, попередивши дикий обман та гонку людей за власною долею.

  Дивовижно безвідповідальні вчені. Раз вони вже вирішили ліквідувати наслідки своєї помилки, розпочати було потрібно з розшуку створених ними двійників.

  Героїню надто часто нудить. Це не добре для тексту (може, вона просто вагітна? wink)

  Спробуйте урізноманітнити, якщо хочете донести, що у дівчини постійно погіршується стан здоров"я.

  Успіху на конкурсі!

 3. (може, вона просто вагітна? wink)

  в мене теж з*являлася така думка

 4. 2015-02-18 в 22:38:27 | ДонькаДонКіхота

  мені також здалася недопрацьованою ця думка з лабораторією. назагал ідея не надто оригінальна - є купа фільмів про те, як людина повертається в минуле, аби щось там підправити. але зрештою - і такий твір має право на існування.

  з мовними помилками вже не маю бажання заходжуватися... я би трохи красивостей прибрала - є там і роковий мужчина (до речі - фатальний), і скроні дерев, ще дещо.

  а головне - у фіналі хотілося сказати: НЕ вірю.

  Настя з минулого так спокійно сприйняла Настю з майбутнього - більше того, вони разом відкорегували її поведінку - штучно все це.

  як написав би Кокотюха, поживно, але можна і краще

 5. Цікаве оповідання, в основу якого покладені, як на мене, правильні думки - що проживати кожен день треба так, що не виникало бажання його виправляти, і що не треба жити самими спогадами про минуле, бо за ними прогавиш своє майбутнє... Может, Насті треба було ще почекати трохи, потерпіти, і після розриву з Борисом вона би, приміром, зустріла би іншого хлопця, але дівчина повернулася назад до свого минулого й перепсувала собі життя, так і не дізнавшись, що доля й приготувала...

  Щоправда, деякі моменти в тексті мені не дуже зрозумілі. Наприклад, на початку оповідання говорилося, що пісбя розриву з Борисом Настя почувала себе легко і спокійно - і тут же вона була зла й ображена. На мою думку, ці почуття не співставні, неможливо бути спокійним і злим водночас. Ще один момент - зустріч у квартирі Бориса Насті теперішньої і Насті з майбутнього. Як мені здається, їхня зустріч пройшла трохи неприродно - перша майже спокійно сприйняла появу невідомої дівчини у неї в квартирі, ну посміялися вони трохи, поплакали, і все. Може, слід було трохи розписати, як спершу Настя теперішня дивується, обурюється, побачивши незнайому дівчину у ліжку й подумавши, що це коханка Бориса, ревнує Бориса, а потім придивляється й помічає, що "незнайомка" дивно схожа на Настю...

 6. а де третя, четверта ітд Насті? Адже Настя-один, та яка зрадила і далі пішла жити своє життя рано чи пізно стане Настею-два і вернетьсяу минуле. Правда там уже її чекатимуть дві Насті - з попереднього циклу і базова. Базова знову нікому не повірить, поїде на море... і захоче повернутись. Врешті-решт Кількість Насть в одній квартирі переступить всі мислимі межі і простір-час сколапсує.

  коротше - перша половина тексту - нормальний, хоч і не оригінальний твір про часову петлю. Друга половина тексту - провальна, філософствування не заміняють сюжету.

  десь так.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)