Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2008-08-21 в 12:44:13 | Ольвія

  Я вважаю, що най гіршим у оповіданні є те, що коли починаєш його читати і швидко тобі здається воно занадто не цікавим, <_< . Так і було зі мною. Я змушувала себе його читати далі, проте не змогла. Чи, може, такий з мене хороший читач?

  Втім, з того що причитала, можу сказати ось що:

  Герої мені здалися чкимись одинаковими по розумовому складу, усі якісь занадто розумні :blink: , наче всі навчалися в академії і стали майже докторами наук. Розмова якась важка, зовсім не асоціюється з їздою в поїзді, більше з засіданням в клубі науки, де кожен докладно розказує свої знання та діяння в розгорнутому вигляді. :(

  А хотілося-б якогось легшого настрою, більш фантастичного.

  Мдам... :unsure:

 2. Ну, скажімо так - стиль стім-оповідання /ні в якому разі не стім-панку, панку, на мій погляд, тут нема/ витриманий. Саме такий він і повинен бути. Така собі постЖульВернівщина... Але мова... Мені інколи здавалося, що оповідання то є переклад з російської, нехай шановний автор не ображається.

 3. Мені сподобалося, все чітко і розумно.

  Стім-оповідань я щось не дуже читав (а може й читав, але не знав що це так називається), але при прочитанні цього твору мені пригадується стиль аніме "Стім-Бой".

  Класно: "Якщо я не матиму інтересу покращувати продукцію, то хто матиме інтерес покращувати життя?"

  Розвеселило: "водій замовк, обганяючи величезного вантажного «Запорожця»"

 4. 2008-09-24 в 12:35:42 | Читанка

  Щось мені стало швидко нуднувато.

 5. Ідейа оповіданньа цікава, але описи послідовності винаходів можна скоротити.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)