Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. так, ще один твір того ж автора, що написав "Воїни фенікса", стилістично твори- близнюки, видно неозброеним оком, наприклад - бронекостюми з бойовою екзоскелетною системою (до речі, минулого разу на ці екзоскелети місяц витратив, що розібратися). Тому здається, що це частинки роману, бо твір наповнений нагадав мені полінформацію у першому класі за Советів - себто багацько схожих речень в двох творах мілітариського характеру, скажімо - ворожим маскувальним і захисним технологіям або експерти всякі там і т.д. Важкий стиль -ось, що хочу сказати.

  Успіхів

 2. 2012-03-11 в 23:41:27 | Зіркохід

  Та сама пісня, ті самі помилки, ті самі зауваження. Шановний Авторе, кидайте-но цю шаблонність, а заразом і цю мілітарну серйозність smile. Експериментуйте зі стилем і формою, інакше подібна впізнаваність Вас далеко не заведе.

  До речі, увімкніть собі у Ворді на верхній панелі Сервіс-Правопис-Параметри-і т. д. Тоді побачите, скільки там у тексті буде червоного. Його треба виправляти. Удачі!

 3. 2012-03-12 в 14:31:19 | HarleyDavidson

  Авторе, володієте лише стереотипним арсеналом фільмів другого сорту голівудської випічки? Це ж нудно. Можна пошукати ліки. Спробуйте написати щось протилежне. Фентезі підійде. Тільки ніяких спецназівців LOL

 4. 2012-03-12 в 18:40:24 | скайуокер

  А й справді! Ну, дуже схожі оповідання. Та й оцінки, щодо голівудських бойовиків, тут уже присутні. Тому не буду повторювати. Авторе, може у вас ще є третє оповідання з цієї серії знайдеться?tongue wink

 5. наявні зайві уточнення. Наприклад: "бойова екзоскелетна система". мається на увазі, що є й небойова і що бойова відрізняється від бойової, проте, якщо ця різниця не має принципового значення для твору - цього вказувати не варто. Далі - гірша помилка.

  спецназівці активували в своїх бронекостюмах пристрої

  добре, що в "своїх" бронекостюмах, а не чужих. Розумієте? Я про те, що не варто на дерево вішати табличку "дерево" якщо воно дійсно дерево. Якби це був хитрий прийом і хакері підключились до чужих бронекостюмів й в них щось активували...

  Взагалі рекомендую слова "свій", "був" "мав" та подібні після написання тексту підсвічувати і 90% їх витирати.

  гідро цикли в режим анти гравітаційного

  перевірка ворду - добре, але інколи таке видає, що ах. Вичитувати.

  спецназівці розвідувально-диверсійної групи миротворчого контингенту
  недоладна конструкція. Рекомендував би вичленити що із епітетів має значення для твору а решту викреслити. Накрайняк - ввести скорочення СРДГМК wink

  кожні 10-15 хвилин
  писати буквами.

  ДО речі, я вказую тільки типові помилки, однотипні -пропускаю.

  Нє, це клас. Спецняки на завданні, а хтось із них щось пише в ЖЖ... сорі, щоденник. Якщо це не гумор, то дурниця.

  однакових державних законів, рівних для всіх.
  про дерево з табличкою я вже говорив?

  Забагато описів як для даного жанру. В повісті ще б пройшло, а тут раджу обійтися короткими переговорами чи результатами радіоперехоплення. У вас екшн, дія, не заміняйте дію її описами.

  опа... опис закінчився і опопвідання закінчилось. Воно писалось заради опису й щоденника, який спецняк веде під час бойового завдання? Гм. Чогось не розумію.

  основна порада: більше дії, менше описів.

 6. Погоджуся з попередніми дописувачами, помилок дуже і дуже багато.

  Та й від себе відсиплю.

  Диверсійна група в складі миротворчого контингенту...ну навіть і не знаю, вперше зустрічаю таке.

  Малознайомі диверсанти??? Почитайте серію про спецназ ГРУ, там доволі непогано описана комплектація РДГ, підготовка групи до рейду.

  Цікаво у вас виходить, інформацією володіє член команди а не старший за званням офіцер і командир групи. А брифінгу перед місією у миротворців не передбачено?

  Командир групи веде щоденник…як сентиментально…а чому б при такому рівні технології не начепити камери на шоломи?

  За місяць 19 бойових? А не перегинаєте ви палицю? Розвідка так не встигне працювати, штаб не встигне складати планів операцій і т.д.

  Круто, авторе, круто…командир в рейді аудокниги слухає…мені страшно, коли про таку армію читаю…

  От мені цікаво, як одночасно дві ворогуючі сторони можуть піти в контрнаступ???

  Командир надиктовує надсекретну інформацію на диктофон…даєш секретність, товаришіgrin

  І наостанок. Шедевр! Водний простір над водою…

  В мене таке враження, що я читав історичну статтю, а не оповідку. Оповідання повинно розважати читача, приносити задоволення, а не примушувати плутати в датах і назвах. Із живого металу один сержант. Незачот.

  Треба прцювати над собою, триба, і все буде добре. Успіхів

 7. От мені цікаво, як одночасно дві ворогуючі сторони можуть піти в контрнаступ???

  мультик "гномео" бачили?

  - у наступ!

  - у контрнаступ!

  - у контрконтрнаступ!

  За місяць 19 бойових? А не перегинаєте ви палицю? Розвідка так не встигне працювати, штаб не встигне складати планів операцій і т.д.

  родезійський спецназ робив і більше, інколи - по кілька десантувань в день.

 8. родезійський спецназ робив і більше, інколи - по кілька десантувань в день.
  Я так зрозумів автора, що це 19 повноцінних, підготованих рейдів. Не просто десантувань, а саме диверсійних акцій, які, на мою думку, мають детально плануватися, і не протягом кількох хвилин.

  Хоча, таке моє бачення цілком сформовано вищезазначеною серією "Спецназу ГРУ" тож я цілком можу помилятисяsmile

 9. Авторе, я просто аж не втрималася...

  Спочатку про плюси.

  Ви детально проробляєте світ, і це є гуд. Але. Не варто скидати усю ту деталізацію на голову бідного читача, а то виходить якась занудна лекція. Тримайте все те в голові і давайте штрихи, які будуть дійсно важливими для сюжету.

  Абзаци, вочевидь, стали не такими масивними - це добре. Але. Практично все у вас - то розповідь про дію а не дія зовсім. Навіть початкова сцена, коли миротворці їдуть до острова. Вже із другого абзацу я, читаючи, не відчуваю руху, а спостерігаю картину на екрані у супроводі коментатора. Із тим конче треба щось робити. Можливо, спробуйте писати від першої особи? Відчути на власній шкурі персоні те, що може відчувати герой, скласти власне відношення і т. п. - як варіант.

  Я можу помилятись, але на мою скромну суб'єктивну думку канцеляризмів поменшало. Значить, прогрес є, і це вже щось.

  Ну, про мінуси.

  А чому б масиви тексту, де розповідається про розмови й діалоги, у них же не перетворити? То б значно покращило сприйняття.

  Повтори. Із ними все ще проблема. Наприклад, цілий абзац:

  Поки група йшла крізь занурені в нічний морок хащі, її командир – ветеран миротворчих військ Борис, вів записи в щоденнику за допомогою шоломного прибору зчитуючого думки і конвертуючого зчитану інформацію в електронний текст. В ті хвилини коли Шон по лінії зв’язку повідомляв про те, що попереду шлях безпечний, Борис розслаблявся і почивав вести записи в щоденнику. Коли Шон повідомляв про наближення групи до небезпечного місця, Борис відривався від записів і зосереджувався на обережному просуванні по небезпечній території. А коли група віддалялась від небезпечних зон і далі шлях на деякий час ставав безпечним, Борис продовжував робити щоденникові записи.
  - для чого та вся деталізація зі щоденником?

  Складні речення. ДУЖЕ складні речення. Головне правило: Розділяй і володарюй спрощуй. Ну вкрай важко сприймається речення в чотири-п'ять рядків, складне, та ще й обтяжене зворотами.

  Автору - наснаги. Сподіваюсь, що моя реца буде для вас корисною. smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)