«Імперський» майстер-клас. Відгук Ігоря Сіліври

«Імперський» майстер-клас. Відгук Ігоря Сіліври

Понеділок, 15 жовтня 2012 г.
Рубрика: Майстер-клас
Мітки:
Проглядів: 1230
Підписатися на комментарі по RSS

Ігор Сілівра

Після всього, що сказано залишилось і мені вставити свої п'ять копійок. Нє, те, що переписувати твір доведеться, я знав. До речі, переписувати доведеться менше третини - це моє особисте величезне досягнення. Взагалі-то я досить болісно сприймаю критику, але невимушена атмосфера (та відчуття голоду - 6 годин як-не-як!) допомагали зберігати тверезість. Приємно було зустріти старих знайомих, познайомитись із новими та отримати насолоду від споглядання за обличчями колег в момент коли я знайомив їх з Інженером. Сам то я познайомився трішки раніше... тому демонстрував незворушність!

Особливо допомогла практика коли Майстер розпитував кожного автора: "а що саме той мав на увазі" - це виявилось навіть корисніше, ніж коли всі розповідали, що вони зрозуміли із мого тексту.

Майстер-клас надихнув навіть написати щось міфопоетичне... на жаль ідею довести до пуття не зміг, а відправляти на конкурс твір, де дірками сяють речі, про які щойно розповідали, не наважився. Та й сама ідея виявилась банальною... а от образи неодмінно десь використаю.

Ага, ще така цікава річ - про мовні інструменти та їх доречність. Інтуїтивно я відчував що не можна писати так, як читалось на уроках літератури, але пан Майстер чітко сформулював чому: лексикон шкільної програми літератури "заточений" під опис села, і лексика, що чудово пасує козаку аж ніяк не пасує космонавту (не без винятків, звісно)

От і все... радий був усіх бачити! Сподіваюсь не в останнє... раз уже один одного в метро впізнаємо wink

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>