Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Дуже незвичайне та цікаве оповідання, хоч я й не дуже полюбляю фентезі та містику. Але є одне "але" - оповідання якесь не закінчене, немає в ньому сюжетних рішень, які б вказали читачу, що ось це і це хотів показати автор. Так, цікаво було читати про те, як вовченя усвідомлює світ, як починає розуміти його незвичність, як починає усвідомлювати власну незвичність, але на цьому все.

  Як початок якогось більшого твору - супер, як оповідання - заслабке.

 2. Дякую за відгук! І справді, воно не зовсім закінчене. В мене була повна версія, де вочиня стало людиною, але межах 30тис символів воно вийшло занадто сумбурне і обрубане, тому вирішив викласти хорошу його частину) Далі планую закінчити його.

 3. 2017-10-30 в 13:24:06 | Тетяна

  Цікаве оповідання про розумне вовченя з паранормальними здібностями, але... Враження зіпсувала кінцівка. І не лише тому, що оповідання, фактично, не закінчене. Навіщо множити сутності і вводити у цілком земний твір нелюдські раси? Що, на нашій звичайній Землі розумних вовків не може бути? У легендах та казках - скільки завгодно!

  Тетяна

 4. Навіщо множити сутності і вводити у цілком земний твір нелюдські раси? Що, на нашій звичайній Землі розумних вовків не може бути? У легендах та казках - скільки завгодно!

  Расизмом попахує) Жартую.

  Наспарвді це тому, що це не казка і автор хоче спробувати створити свій авторський світ частиною якого буде це вовчення.

 5. вже й не пам'ятаю, коли востаннє читав щось про звірів, а тут ще й фантастика, та ще й так прекрасно написана. я вражений до глибини душі. коли померла мама-вовчиха, з мене навіть видобулося сяке-таке переживання – це рідкість для оповідань із даного конкурсу. автору – величезна подяка за такий оригінальний твір, написаний нормальною українською мовою. хочу продовження!

  єдиний недолік – це останній абзац. інформація про антропоморфних істот ніяк не стосується цього твору і є зайвою (і при цьому не має значення, які там у автора плани – от коли буде писати новий твір про них, тоді й розповість в подробицях). до слова, більшість інших оповідань нагадують вирвані шматки з більших творів, а от це – довершене, за що хвалю окремо.

 6. Дякую за такі хороші слова! Радий, що вам сподобалось. Але не можу сказати, що це на 100%оригінальний твір. Надихнув на його створення мене не менш прекрасний твір з дитинства - 'Біле Ікло'. Можна сказати це новий погляд на цей прекрасний твір.

  Ну впринципі згоден, в межах того як подалось оповідання згадка про пальсів і драґонів була зайвою.

  Сподіваюсь мені вдастся розвинути цю ідею далі і тоді ви зможете прочитати повноцінну історію про інкакше вовченя)

 7. Офігенне оповідання. Відразу напрошується "Біле ікло". Дюкую за ностальгію, авторе. Тепер про про погане. Кінцівка дійсно виглядає ніби відрубаною від іншого тіла й насильно пришитого до чужерідного. Але без неї не залишається нічого фантастичного. У вас дуже розлогий початок. Варто було б його скоротити і таки перетворити ваше вовчення на людину. Тоді б і темі конкурсу дуже чітко відповідали. Може ще варто додати якихось фантастичних тварин, щоб додати більше фантелементів, якщо вже хочете писати фантастику. Ідея класна і ви майже увійшли в мій топ. Зовсім трішки не вистачило. Якби не слабкий фант. елемент і куций кінець... Але вашою творчістю я зацікавився. Волів би зіграти з вами ще) Успіхів авторе. Обов'язково пишіть ще!

 8. Дякую! Буду писати)

  Хотілось би ще почути щось від Рода Велича, ви так круто по кісточкам твори розбираєте)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)