Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. а де текст?

 2. 2012-03-19 в 00:03:34 | Зіркохід

  Варіантів тут два:

  а) це найкоротше в світі НФ оповідання. Досі таким було: "Час закінчився. Вчора". Це ж - узагалі без тексту, так що першість гарантована grin;

  б) як будь-яку справжню цінність, твір поміщено під надійний замок. Пароль знають лише вибрані... На жаль, мені крім "Nachfogel - Nachnagel" нічого на думку не спадає... confused

 3. Деяким особам (це я на себе натякаю) слід більше спати smile

 4. текст з'явився. В цілому написано вправно, є трохи дрібних недопрацювань, але в кого їх тут немає? Про інше. Вступ трохи затягнутий, можливо було б варто розпочати із дії, а потім перейти до рефлексій героя. Багацько запитальних речень. Трохи є якоїсь наївності, що особливо видно у цих словах – А, мало не забув. – підморгнув Дан. – Потрібно прибрати уряд. Уявляєте, хтось (нехай андроїд) планує переворот і спокійно повідомляє кілеру про свої плани. Якась ніби пародія. І загалом основна ідея та анатураж доволі неоригінальні. Світ в якому панує якась "гра", андроїди, що хочуть створювати себе, людство, що дійшло до якогось глухого кута у розвитку, вчинок героя і рефлексії щодо зробленого - це все в тих чи інших формах обігрувалося. Замінити андроїдів на роботів, чи щось інше - нічого не зміниться, не буде віртуальної "гри" - щось інше і т.д. Потенціал у автора чималий, варто таки на новизну, оригинальність звернути увагу. Успіхів.

 5. Гм... "Гра" - що воно таке? З чим його їсти? Нагадало воно мені "Глибину". Загалом непогано, щоправда погоджуюся з Марко, не вистачає новизни. І діалог з кілером якийсь непродуманий. Справді, навіщо? Для розміння ситуації воно звичайно необхідне. Але.. Можливо, краще було б, щоб кілер знайшов цю інфу у компі Дана, або в кінці ГГ дізнався все це від замовників? Якось так.

  Успіхів, авторе.

 6. світ цікавий, проте прописаний надто грубо, неначе тільки прикидки.

  втім, твір вартий уваги.

 7. 2012-03-19 в 16:21:06 | HarleyDavidson

  Авторе, ви спробуйте змоделювати наскільки зміниться суспільство, якщо прибрати притаманну людям агресивність. Навіть не настільки значна зміна сильно деформує всі взаємини, а між андроїдами та людьми існують величезні відмінності, тому суспільство андроїдів не може бути схожим на людське. Який уряд? Які замовні вбивства в андроїдів? Яка подібність міста Андрополіса на колишній Берлін? Читайте ле Гуїн. Ця фантастка прекрасно показує відмінності різних суспільств. Їй віриш, а у ваш світ не зміг повірити.

 8. 2012-03-19 в 19:28:46 | Зіркохід

  24 століття... Назвіть хоч одну відмінність від 21, крім андроїдів і отого потішного "автокеба на антигравітаційних подушках". Авжеж, не віриться в такий світ, як не крути. І взагалі кінець наївний і зіжмаканий... А може, це просто не моя фантастика. Тому далі обмежуся лише зауваженнями по тексту:

  вся справа в - вся річ у

  інтерес до оточуючого - до довкілля

  дурним тоном – поганим

  якщо б – якби

  Швидше за все - найпевніше

  легше всього - найлегше

  Закон, який голосив – гласив, виголошував

  інший чорноволосий - і другий

  Надіюсь - сподіваюсь

  вивчаючи папку - теку

  Андроїди ззовні нічим - зовні, з виду

  «общину» машин - краще громаду

  голчатих хмарочосів - голчастих

  одна досконалість - сама

  співбесідника - співрозмовника

  чисто ділова пропозиція - суто

  сидів навприсідки - навпочіпки

  у такій ж ситуації - в такій самій

  схожий на людей із зовні, проте, зовсім інший в середині - зовні - всередині

  направились до будинку - попрямували

  ви праві - маєте рацію/слушність

 9. Дякую за відгуки. Зауваження прийму до уваги в подальших роботах. Стосовно непродуманості деяких моментів цілком згоден, але для більш широкого розкриття світу знадобився б більший обсяг тексту. Втім, я себе не виправдовую. Твір народився таким, як народився. І велике дякую Зіркоходу за поради.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)