Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. Розповідь дуже сподобалася, досить цікава, явно перекликається з творами Азімова, які я дуже поважаю і вважаю не стільки фантастичними, скільки морально-філософськими.

  З недоліків можна назвати декілька механічних помилок, пару русизмів і фразу "Я не росту" (бо ця фраза особисто у мене чомусь викликає відчуття вторинності після фільму "Ігри розуму", краще було вжити щось інше)

 2. Дякую за коментар, приємно) Свої недоліки обов'язково виправлю, у мене дійсно є проблеми із уважністю. Наступного разу текст перевірятиму ретельніше

 3. Пробачте, давно не переглядала фільм "Ігри розуму". Що саме Ви маєте на увазі під "відчуттям вторинності"?

 4. Хороший твір, дійсно хороший. Навіть причепитися немає до чого, ну трохи механічних помилок, але картину вони не псують. Хороший стиль, цікавий сюжет, класна і добре розкрита ідея. Та ще й тему ‘‘Ілюзія’’ трактує з приємного боку, адже що б потрапити в ілюзію не потрібно бути під дією магії, або в іншій реальності. Єдине, що мені здається, я щось подібне читав або дивився. Дуже знайома історія, про людину яка мала замінити когось, а натомість спробувала змусити прийняти реальність.

 5. Згодна з Вами, Joker) мені і самій власний твір щось нагадує. Зрештою, є багато творів, які чимось схожі, проте від того не стають гіршими, оскільки сприймаються по-різному, різняться атмосферою чи ідейним посилом

 6. Теж правда. Єдине що твір би ще краще сприймався, якби був написаний в наших реаліях. Нащо вам та Америка, пишіть про Україну і використовуйте наші імена. Це б посилило ефект. Для цього твору це не дуже грає, але якби був більший твір і приділялося більше уваги життю людей, могли б виникнути проблеми.

 7. Дякую за Ваше зауваження, Joker. Я врахую його, коли вирішу ще щось цікавеньке написати) А чому могли б виникнути проблеми?

 8. дуже неоднозначні враження. ідея, на перший погляд вторинна, поступово розвинулася в щось доволі цікаве. протягом цілого твору зберігається напруга і якесь невловиме відчуття того, що от-от станеться щось жахливе. цим можна було б насолодитися, але пірнути в розповідь із головою заважає неймовірна кількість одруків, розірваних абзаців і русизмів. здається, ніби автор після написання жодного разу не перечитав текст, настільки там багато помилок. також впадає в вічі сухість мови, за ціле оповідання так і не зустрів жодного цікавого слова.

 9. мені здається, я щось подібне читав або дивився.
  ще б пак. ідея майже 1 в 1 збігається з фільмом "Штучний розум" (2001). це особливо разюче, бо дія відбувається в Америці, або схожому місці.

 10. 2017-10-30 в 10:39:24 | Тетяна

  Другий твір у групі, який не викликає особливих нарікань.

  Втім, компліментів - також.

  Тетяна

 11. Дуже добре написане оповідання, як на мене. Описи, передача емоцій, підліткові "жарти". Кінець теж досить глибокий і заставляє замислитись. Але...

  Але мені (на протилежність коментарю А.Я.) в середині оповідання відчувається якийсь "провис". Досить швидко (майже одразу) стає зрозуміло, що хлопчик штучний (та автор це зовсім і не приховує), а тому майже 80% оповідання і перебував у дивному стані типу: "так, одна інтрига вже розв'язалася, а коли ж і яка буде нова?"

  Ну, в принципі, финал порадував, але оце "очікування інтриги", я б великою інтригою не назвав. Куди подівсь справжній Майкл теж більш-менш було одразу зрозуміло. Для чого батьки замовлии нового - також. Очікував на якусь інтригу с Ненсі - ні. Подумав було, може це якийсь спеціальний "психологічний" робот для психотерапевтичного "вправляння мізків" людям у посттрамтатичному стані - також ні. Все досить лінійно.

  Хоча ще раз скажу, що описано все дуже красиво, емоційно й майстерно smile

 12. Дякую за аналіз та позитивний відгук, Род Велич) Я в принципі і не планувала якоїсь загадки чи інтриги, хоча, можливо, дарма) та все ж дуже приємноsmile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)