Повернутися на сторінку

Коментарів: 29

 1. спробую знову видати тільки конструктивні поради. Автор зловживає термінами які тут відверто зайві. ну до чого тут "континуум"?

  Ще присутня проблема із логікою - описаний спосіб вирощування надто трудозатратний. На останньому майстер-класі пан Валентинов розповідав про недоліки "енергетичної фантастики" - раджу переглянути ті відео, там все сказане краще, ніж це можу повторити я.

  ну й особисто мені бракувало драйву, динаміки.

 2. 2012-03-07 в 13:54:46 | біорезонатор

  Дякую за комент.

  "Ще присутня проблема із логікою - описаний спосіб вирощування надто трудозатратний." Так, але ж це лише перші експериментальні напрацювання героя. Якщо ви помітили, для нього, на даному етапі важливо реалізувати свою ідею.

  Дрвйв, динаміка...

  Можливо ви маєте рацію.

  Майстер-клас перегляну обов'язково.

  Я навмисне не планував якесь протистояння. Герой шукає себе. Ми - це наші помилки...

  автор

 3. 2012-03-07 в 23:19:27 | Зіркохід

  Цікаво. Оригінально. Але було б краще, якби Автор остаточно визначився з фантастичним напрямом. Бо так враження трохи змазується - не НФ, не фентезі й не містика, а якийсь пріснопам'ятний коктейльgrin. Динаміка місцями є, місцями ж твір невиправдано, як на мене, розтягнутий.

  Деякі вихоплені русизми:

  до тих пір - доти

  зловіще - зловісне

  палатку - намет

  в самий раз - якраз

  загоріла - засмагла

 4. 2012-03-09 в 10:16:11 | біорезонатор

  Зіркохід

  біо-резонатор магнітного поля і універсальні плоди - це не фантастика?))))

  В принципі можна й було б і більш гостріше... Пару бійок, крадіжка і тд...))))

 5. 2012-03-12 в 13:07:22 | HarleyDavidson

  Химерно і еклектично. В принципі цікаво, але трохи затягнуто. Мені цілісності хочеться, а тут воно наживлене, та не прикручене міцно.

 6. 2012-03-13 в 13:01:03 | біорезонатор

  HarleyDavidson

  можливо... вже є варіант нової редакції оповідання)Дещо додав, а щось скоротив)))

 7. до речі, адміністраціє... може поміняти правила так, щоб можна було перед голосуванням залити виправлені версії творів?

  я б голосував при інших рівних - за тих, хто працює над творами.

 8. 2Chernidar

  2.1.2. Також не дозволяється використання «фінальних», «редакторських» чи інших «версій» оповідання, вже прийнятого на конкурс, в тому числі, але не обмежуючись, розміщення нового тексту в коментарях, надсилання його як нового оповідання, розміщення посилань на сторонні ресурси та ін.

  Ні, цього пункту ми міняти не будемо.

  На конкурс приймаються завершені роботи, а не "заготовки". Це вже якась колективна творчість, якщо під час конкурсу дозволити кілька версій, які залежатимуть від оцінки читачів.

 9. Ні, цього пункту ми міняти не будемо.

  як жорстоко й безкомпромісно! Придушили душу поета...cool cheese

 10. 2012-03-13 в 14:06:28 | біорезонатор

  Sergey Torenko

  ні в якому разі я не буду суперечити правилам проведення конкурсу!!!

  повідомив про нову версію оповідання. я поважаю і думку читачів. а взагалі, перед публікацією твору, автор пропонує свій твір знайомим, друзям і взагалі))) безкінечні правки і редакції. автор почув щось нове чи побачив і пошло-поєхало))) проводиться дуже копітка робота колективу видавництва, якщо твір розглядають для друку.

 11. проводиться дуже копітка робота колективу видавництва, якщо твір розглядають для друку

  ха-ха-ха... знаєте, як це виглядає?

  в гіршому разі твір відхиляють, і кращому - присилають вам з проханням поправити помилки інакше відхилять. в Ідеальному разі - ще підкажуть що саме підправити.

  про редакторів - забудьте аж поки ваші гонорари не дозволять їх оплачувати.

 12. 2012-03-13 в 14:17:05 | біорезонатор

  Chernidar

  Я про загал, без конкретики)))

 13. Я про загал, без конкретики)))

  а мені просто скучно зараз... о! здається комусь там обіцяв подостібуватись до дрібниць! піду виконувати обіцянку, а то попередження отримаю за флейм не по темі.

 14. 2012-03-13 в 14:33:51 | біорезонатор

  та чого ж тут все по темі)))

 15. загалом цікаво. Але, як вже казали, еклектично. Звідси всі проблеми. Автор правильно визначився - містично- науковий підхід. І не містика і не наука. Вийшло казна-що. Сумніваюся, що в реалі існують містично-наукові екперименти,в сенсі, що вони визначаються як наукові, про містику просто не говорять. Містика і наука мають різні критерії, способи мислення, ідеали раціональності- ірраціональності і так далі. Тому і в творі так вийшло.Різна основа підходів, різні клаптики твору про-різне, на мій погляд поєднати не вдалося, так і не зрозуміло як вдалося виростити ці вічні електронні помідори за "моєю технологією", вийшло неприродно, штучно. Фінал після такої еклектики притягнутий за вуха. Початок як науковий, далі - гоголівщина у стилі сучасної гоголівщини на кшталт історій братів Капранових.

  заблудився - можливо заблукав

  Ніби жінка видна - схоже на русизм (може і помиляюся)- видна,в сенсі - видная? (рос)

  Безсмертний - мені здається вживати "безсметний" слід до живої істоти, вони (кавуни, помідори) виходить вмирають? Краще - вічний

 16. 2012-03-14 в 08:17:58 | біорезонатор

  марко

  Знаєте, що))) так і є мабуть. вже трішки змінив))) спробував поєднати, як науковий підхід з елементами впливу містичного минулого героя. Опис технології - це не суттєво...

  Справа в тому, що я сам, так би мовити... експериментую в цьому напрямку. Є вже варіант біорезонатору в реалі)))

 17. всі ми тут біорезонатори в реалі, весь світ біорезонаторів, та що там!!!! Всесвіт біорезонаторів!!!!

  До речі, опис містичного минулого - те що треба!

 18. а, подивився. Слухайте, я второпав. Біорезонатор, принаймні рунний, сам є досить містичним явищем. Екологіна їжа, духовність, екологічні поселення, нові релігійні напрямки, екологічне городництво - із однієї опери. Тоді не варто було говорити про електронні помідори. Така назва задає установку на сприймання наукового твору. Остаточний вердикт - трохи допрацювати і маємо сучасний автентичний твір.

 19. 2012-03-14 в 12:44:57 | біорезонатор

  марко

  Дякую за розуміння)так, акцент тут на екологічній домінанті. або типу мої намагання. природа чи вищі сили, чи !!! регулюють в міру нашого розуміння ті чи інші винаходи. ну і біорезонатор - це спроба отримати доступну їжу майбутнього. яка вона їжа майбутнього? Це моя версія...

 20. я сам, так би мовити... експериментую в цьому напрямку - це означає, що ви створюєте біорезонатор?

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)