Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Твір прикольний, з класними вісилками, але. Перше але, це оці постійні: бах, тра-та-та, і т.д. Дуже напрягає і псує враження. Друге але, трохи не зрозумілі мотиви Макса. І третє, головне але. Це не фантастика - бойовик так, фантастика ну аварійний дрон і нано-кардіо щось там не роблять з нього фантастику, хіба шо бутафорну фантастику. А так твір порадував.

 2. Дякую за коментар.

  Тут важливіше - ілюзії. Головний герой має ілюзію на Малковіча і його гру. Такі речі має кожен з нас.

 3. 2017-10-30 в 13:11:14 | Тетяна

  Крутий бойовик у декораціях України близького майбутнього. Цікаво, проте не моє.

  Тетяна

 4. Дякую

 5. що буде, якщо змішати всі бойовикові штампи про крутих хлопців, а потім насипати це пюре на тло під назвою "українські декорації"? а буде цей твір. все дуже стандартно, хоч і динамічно.

  я капаю авторам на мізки за русизми, але після останніх відкриттів складається враження, що то не помилки, а просто невиправлені результати машинних перекладів з російської. це несерйозно, панове. з такими стандартами якості немає чого робити у світі літератури.

 6. Початок порадував і здався мені схожим, ні не на Малковича, а на Чака Палагнюка wink

  Але потім все з'їв постійний "Трах! Бах!" Нажаль sick

  Яки весь твір був витриманий у тій манері, що 1 й остання сторінки - я був би радий grin

  Як на мене то непоганий замах на бойовик з технотрилером. Але забагато непотрібних технічних подробиць типу марок зброї і т.п.(хоча мабуть для фанатів технотрилерів і бойовиків те що треба)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)