Повернутися на сторінку

Коментарів: 18

 1. - мухи - рояться. Нема логіки.cool mad

 2. Їми керують, тому й рояться.

 3. В тексті написано: кімната оповита тисячами мух. Рояться правильніше. Головний герой веде себе не логічно.

 4. На майбутнє запам'ятаю кращий варіант. Дякую.

 5. Ще один апокаліпсис і ще одна печалька. В фіналі всі помирають - супер! В те що одному з героїв вдалося втікти від всемогутнього зла - не вірю. Зло шукає втікача і не відчуває синеалу від свого шпіона з вуха, зате коли муху розчавлюють - сигнал є. Можливо, логічніше було б якби втеча була спеціально підлаштована щоб викрити решту повстанців. І ще таке, в темноті мухи не особливо люблять літати. Тому сумнівно, що в темній кімнаті - вони особливо рояться. З іншого боку, то ж можуть бути спеціальні мухи, яким темота не страшна. Також, якщо б мухи вночі не літали - це б давало шанс постанцям.

  В цілому - в чому мораль цієї байки? Не зрозуміло. Проти лому нема прийому?

  Успіху на конкурсі.

 6. 2017-04-17 в 22:00:49 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Ок, антиутопія. З цілою купою але. Чому демони напали лише зараз. для цього мають бути якісь передумови, а я, як читач, про них ні сном, ні духом. А мені цікаво, між іншим. Далі. Якщо існують демони, то мають існувати і янголи. Це так, суто теоретично. Де ж вони, чому просто спостерігають? Нема янголів? Добре, нехай. Все одно має бути якась сила, яка урівноважує добро і зло у світі. Де вона?

  Гордуватій жінці не хотілося показувати слабкість.
  А те, що вона постійно репетує "всепропало" - не слабкість?

  По техніці. Купа зайвих уточнень, повторів.

  Успіхів!

 7. Доброго вечора, пане Злий. Дуже вдячний за відгук!

  Я ні в якому раз не виправдовуватимуся, лише поясню декілька моментів, можливо, це хоча б трішки покращить Вашу думку про моє оповідання.

  Зло шукає втікача і не відчуває синеалу від свого шпіона з вуха, зате коли муху розчавлюють - сигнал є.

  Зло відчувало шпіона постійно, просто не могло зрозуміти його точно місцезнаходження, лише приблизне. А сигнал його був почутий після смерті відьми та зникнення знаків, а не після смерті шпіона.

  І ще таке, в темноті мухи не особливо люблять літати.

  Не сперечаюся, але в коментарі вище я вже казав, що мухами керували, тому вони й роїлися, роблячи те, що їм наказували.

  В цілому - в чому мораль цієї байки? Не зрозуміло.

  Взагалі, коли я писав оповідання, но його метою було показати, як приблизно будуть поводитися люди в такій ситації. Мораль дійсно не зрозуміла, але головною метою оповідання було надати можливість читачеві порівняти себе із якимось героєм та обдумати, щоб робив він у такій ситуації. Проте, початковою "мораллю" було показати, що люди є настільки не єдиними та настільки поглинуті своєю злість, зневіреністю, своїми справами, що у випадку будь-якого нападу, будь-то демони, прибульці, чи напад однієї країни на іншу, більшість навіть нічого не буде робити, аби хоча б якось допомогти у боротьбі зі злом. Деякі зробялть все і будуть триматися до кінця, яким би він не був, а інші - на жаль :(

  Сподіваюся, ці мої слова допоможуть Вам щось зрозуміти й краще сприйняти моє оповідання. Дуже вдячний за увагу smile

 8. Вам також доброго вечора, пане Фантом.

  Чому демони напали лише зараз.

  А ви подивіться на сучасний світ: постійні війни, конфлікти, кожна держава сама за себе, люди однієї держави не вважають, що вони повинні бути єдиними з людьми іншої держави. Суспільство настільки незгурповане та настільки слабке, що це дуже гарний момент, аби завдати удару по найвпливовішим структурам (по політиці та армії). Але це лише моя думка. Я планував, що читач сам доміркує, чому ж демони вирішили напасти саме зараз. Можливо, у вас склалася інші думка, інше припущення.

  Якщо існують демони, то мають існувати і янголи.

  Якщо Ви уважно читали, то могли помітити, що герої також замислювалися щодо цього. Знову таки, щодо цього можна подумати самостійно. Чому янголи не допомагали? Моя думка, що вони занадто розчарувалися в людях і не вбачають різниці в тому, хто буде топтати Землю.

  Щодо всього іншого, то буду намагатися писати краще.

  Я ні в якому разі не виправдовуюсь, а пояснюю лише окремі моменти з метою хоча б трішки покращити Вашу думку про мій твір.

  Дуже Вам дякую за увагу та відгук. Всього найкращого wink

 9. 2017-04-18 в 10:50:06 | Чернідар

  Майже скрєпно. Все погано, всі вмерли. От що бентежить: демони, а ніхто не молиться. Хрестити демонів не пробували? а водичкою святою? Нелогічно. І ще знаки... можливо кров'ю... каббала? Муа-ха-ха.

  Ні, серйозно читати таке нереально. Все чекав, що буде гумор.

  Взагалі, після Хайнлайна рівень подібних творів треба тримати, тут - не вийшло.

  Немотивовано чому це все почалось саме зараз, в наймирніший час за весь період існування людства.

  А ще зрадофілією попахує. Не люблю її.

 10. Пане Чернідар, дякую за критику! Однак, особисто я не погоджуюсь із Вашою натсупною думкою:

  Немотивовано чому це все почалось саме зараз, в наймирніший час за весь період існування людства.

  Зараз не наймирніший час. Так, я погоджуся, то війн 20 століття ще далеко, однак люди стражадють не менше. Якщо раніше більшість країн воювали у відкриту: комусь щось не подобалося й він збирав військо та йшов у атаку, то зараз війни продовжуються, але у більшості випадків гібридні, як у нас на Донбасі, як на Близькому Сході, як двадцять років тому було на Балканах і як постійно відбувається в Африці. Зараз просто всі уникають прямих конфліктів, аби не ставати ізгоями серед інших країн, а жертви та смерті невинних не набагато й меньші. Але це моя думка.

  Дякую, що прочитали, сподіваюся, отримали хоча б трішки задоволення!

 11. однак люди стражадють не менше.

  Набагато менше. Донедавна війни були демографічним фактором в масштабах планети. Тепер - ні.

  а жертви та смерті невинних не набагато й меньші.

  Якщо ігнорувати кількість жертв. Ви справді вважаєте, що кількість не має значення?

  Для порівняння: від автокатастроф в світі щодня гине більше, ніж від війн. Гинуть невинні, зауважу. Ви все ще впевнені, що війни зараз - найгірше зло за всю історію?

 12. Якщо ігнорувати кількість жертв. Ви справді вважаєте, що кількість не має значення?
  Для порівняння: від автокатастроф в світі щодня гине більше, ніж від війн. Гинуть невинні, зауважу. Ви все ще впевнені, що війни зараз - найгірше зло за всю історію?

  Автокатастрофи не є умисним вбивством, тому що зазвичай вони стаються помилково: не впорався з рулюванням, забагато випив, був неуважним.

  Війни ж є умисним вбивством одним народом іншого. Навіть є такий вислів: "У війні немає переможців". Одна влада, або окремі особи, які знхаодяться при владі, намагаються щось довести, щось показати, щось відібрати вигідне їм у іншої влади, при цьому гину безневинні люди з обох сторін. Тисячі, а то й мільйони людей. Одночасно, гинуть не тільки солдати, а й звичайні люди. Вони залишаються без сімей, без будинків, діти стають сиротами.

  Тому так, я вважаю війни найбільшим злом.

 13. Цікаве, незвичне і, загалом, класно написне оповідання.

  Але:

  Політичний підтекст — звісно, політики — не люди, як ми з вами а демони. Окей.

  Знаки і магія — працюють дивно. Це справді звичайна латина? Магія відбирає сили? Не можна було навчити когось кастувати спкли і креслити знаки?

  Назару якось тупо вдалося втекти.

  Але з хороших речей вкажу атмосферність, інтерес до розв'язки і гарно переданий дискомфортний момент перед тортурами.

 14. Твір дійсно непоганий і тримає напругу, але(мабуть я тут повторю попередніх коментаторів):

  1.У втечу Назара мало віриться.

  2.Магія, якщо вона присутня у творі повинна підкорятись хоч якимось законам, а тут... Складається таке враження, що будь-хто може використати магію якщо знає латинь. Як же магічна сила?

  3.Непотрібний флешбек про долю Маші, ми й так знаємо, що все погано.

  4.Передбачуваність. Я майже відразу зрозумів як буде відбуватися історія. Крім того, я ні на секунду не вірив в щасливий кінець, бо якби він був - це було б дуже тупо(тільки з огляду на те як написаний твір).

 15. 2017-04-20 в 18:16:42 | Аноним

  Доброго дня, пане Ромчик. Дуже дякую за відгук. Приємно читати хоча б про якісь плючи свого оповідання smile

  Політичний підтекст

  Дуже радий, що Ви його побачили.

  Знаки і магія — працюють дивно. Це справді звичайна латина? Магія відбирає сили? Не можна було навчити когось кастувати спкли і креслити знаки?

  Це моє бачення магії. Авжеж, через обмеженість у розмірі оповідання удже тяжко писати все дуже точно, тому я так коротко пробігся по магії. Так, звичайна латина. Багато заклять у фільмах та серіалах, книгах, зображуються саме латиною. І магія авжеж має відбирати сили. Не може маг постійно чаклувати, не отримуючи ніякого виснаження та шкоди (знову таки моя думка). А для непідготовленої людини закляття високого рівня й взагалі мають бути смертельними. Щодо знаків, то їх пітримками за моїм оповідання також вимагає магічної енергії чаклуна, отже немає чаклуна - немає знаків. А навчити їх креслити та й взагалі гратися з магією у відьми було не так вже й багато часу та сил :(

  Назару якось тупо вдалося втекти.

  Погоджуюсь. Спочатку замислював, аби Вельзевул його спеціально відпустив, а потім подумав, що це буде передбачувано та тупо. Вийшло не краще. Але сподіваюся це не сильно зіпсувало враження щодо моєї роботи.

  Ще раз дякую за відгук. Всього найкращого!

 16. Ares Frost, і Вам доброго дня і дякую за відгук. Ромчику вгорі вже майже все це писав, тому, якщо Вас зацікавлять деякі пояснення, то подивіться.

  Щодо іншого

  Магія, якщо вона присутня у творі повинна підкорятись хоч якимось законам, а тут... Складається таке враження, що будь-хто може використати магію якщо знає латинь. Як же магічна сила?

  Магії навчаються. Є багато книжок, фільміВ, серіалів у жанрі фантастики де присутні маги та магія й дуже часто звичайні люди, які раніше майже не стикалися з магією, натрапивши на якусь чарівну річ, на якесь закляття, можуть випадково погратися з магією. Прочитати закляття, наприклад. І воно спрацює, правда буде неконтрольоване й забиратиме багато сил у людини, як було показано в моєму оповідання. Саме в цьому й був закон. Людина яка знає латину може скористатися закляттям, але без навичок вона швидко помре. Як і сталося з Машою.

  Непотрібний флешбек про долю Маші, ми й так знаємо, що все погано.

  Він був для того, аби читачі побачили, що вона не просто істеричка, а людина, яка встратила все. Та й це мало пояснити, чому вона не хоче жити, на відміну від всіх інших.

  Передбачуваність

  Не люблю хеппі-енди :(

 17. 2017-04-21 в 12:04:09 | Мотнаф

  What the f*ck? Якесь марення.

 18. 2017-04-22 в 08:22:15 | Володимир

  2.30

  Мухи

  Головне питання: навіщо комусь Земля? Крім як землянам.

  Людям інколи погано навіть в інших країнах. А як буде на чужій, ворожій планеті? З неприємною гравітацією, темп., вологістю, освітленням, рослинами й тваринами?

  Якщо Землю добили, а є космоліт з варпом, то полетіли. Куди? На пусту планету! Невже нема пустих? Невже всюди рояться прибульці? Тоді, чому ми ще живі? Чому планету не окупували хоч разочок за останні пару млрд років? Хто чи що нас охороняє?

  Звідусіль залунали постріли. Деяких демонів відкидало назад, однак жоден постріл не вбивав, а всі поранення на їх тілах заживали за лічені секунди.

  Які енергетичні затрати у такої супер-регенерації. Що їх забезпечує?

  /\

  Загалом -- впродовж всього оповідання -- безглуздий, нескінчений, безпросвітний жах і морок.

  Єдине що втішає:

  Він із насолодою оглядав руїни. Усього кілька днів тому тут жили мерзотні люди, а скоро все це відбудується і в цих будинках будуть жити демони. Демони, які зможуть спокійно існувати у цьому світі, не боячись та не ховаючись від людей. Демони, які більше ніколи не повернуться в пекло.

  Ага. Саме про це мріють всі демони -- про нерухомість у наших містах. Житимуть. Водитимуть демоненят в демсадки, школи. Працюватимуть на фабриках, заводах і в офісах.

  Я було боявся, що увесь непотріб, яким люди захарастили Землю гнитиме тисячоліттями, якщо щось... Але ж ні: комусь то ще згодиться. Приємно, що ресурси не пропадуть намарне...

  smile

  Але людства жаль...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)