Повернутися на сторінку

Коментарів: 20

 1. Жіноча проза. Знову. Я не кажу, що це погано. Але, шановний/а Аторе/ко, зрозумійте, що для переважної більшості представників чоловічої статі такі твори нечитабельні. Я не знаю чому й через що, та заледве осилив цю відверто дівчачу й адресовану відверто дівчатам історію. Усе чекав якоїсь бомби, що змінила б моє ставлення до твору, бо й сюжет вийшов простий, мов парена ріпа. Дочекався: під завісу світу було явлено вершик про маки й сраки. Фініта. Словом, дуже перепрошую, але - дико не моє. Тому поступаюся місцем справжнім поціновувачам поезії.

 2. Є ні, пане Зіркоходе, жінкам це теж не до вподоби. Тай поезія вийшла якась... не підіймається рука написати про що. Не вбачаю нічого романтичного ані у поезії, ані у розвитку подій. У чому мораль?

  До того ж, я втомилась казати - вичитка наше все. Можна сказати, що то не моє і відмахнутись від твору, але коли читаєш "макs" замість маки у оповідінні, одразу розумієш, що автор не дуже переймався тим, як воно буде читатись. Я,як і попередній дописувач, ледве дочитала. Вибачте.

  Натхнення!

 3. Зіркохід, Олена )))!

 4. Зіркохід, Олена

  Бракувало часу написати відповідь словами)Дякую за коментарі. вони для мене вкрай важливі! Зауваження приймаю. Сперечатися зайве Ідея твору Всі баби - дури... коли кохають по справжньому! Життя просте й коротке... Реальність завжди сперечатиметься з казками і міфами. Отака вийшла у мене міфопоетика. Маки або вільний )))

  Щиро, Маки

 5. 2Маки - добре. Виходить, ідею я зрозуміла вірно. Тільки написати посоромилась. Якщо для вас важливі коментарі, можу підкинути конструктиву наприкінці конкурсу. А ідея про те, що сперечатися зайве, мені імпонує. До речі, я усе чекала, що то товарки Світланині чогось їй у вино підмішали, коли вона у ті "маки" вляпалась.

  Ви не переймайтеся, тут лише суб"єктивна думка двох людей. Може, комусь воно більш сподобається.

 6. Олена

  Та нормально)Які перейми? ) Мені здалося, що ідею не варто вже так прямолінійно озвучувати у тексті. все йтак ніби ясно))) Знаю таких людей, яким н етреба додавати у вино дурману...Такі вони вже є). прагнуть кохання) і шаліють від найменшого натяку на це). Скажу чесно. Герої оповідки - майже реальні. подібна історія сталася у житті однієї моєї знайомої)Що й надихнуло мене... така реальна сільська міфопоетика сьогодення)))

 7. Єпть!!! я, ідіот, шукав тут мужніх партизанів... тому переглянув до кінця.

  при перегляді фантастики не знайшов.

 8. Розпалося на фрагменти: окремо чаклунка, дискотека, сімейне життя.

  Далі взагалі - стьоб.

  Відчувається, що це переклад з російської.

  І текст треба вичитувати. Соромно давати таке на конкурс.

 9. Chernidar Чорноока Зося дяки за коменти

  Партизани... Та вже досить мабуть про партизанів. Треба просто жити)))

  Вичитувати треба)))

 10. Chernidar

  А тема ж міфопоетика чине так?

 11. А тема ж міфопоетика чине так?

  ну того й дочитав. Прочитав МакІ й одразу подумались "макі", "опришки", "гайдамаки", рух Опору міфопоетичних створінь проти суворої буденності... от так багато понадумував із невірно прочитаної назви.

 12. 2012-09-11 в 09:36:34 | Споглядач
  А тема ж міфопоетика чине так?

  До сраки та тема. Аби НФ. Краще епохи пари.wink

 13. Авторе, скажіть чесно, скільки разів Ви вичитували оповідання? Якщо вичитували взагалі...

  Баби - дури... Свіженька ідея, нічого не скажешsmile

  Почали, як казку - то треба було витримувати усе оповідання в такому стилі, або ж взагалі ту казку не прилутувати.

  Сюжет... тут взагалі промовчу... Вибачте, ледь змусив себе дочитвти до кінця...

  Успхів.

 14. Фантом

  Дяки за комент)

  але ж змусили)))

  Так, буває й таке. аж занадто просте і... Казки різні бувають. А як це Почали, як казку - то треба було витримувати усе оповідання в такому стилі, або ж взагалі ту казку не прилутувати.

  Свіженьке))) А де ви за останні двісті років бачили щось свіженьке в літературі з цього приводу?

 15. А ще є й Чорноока Зося)))

  Дяки за комент!

  Аргументуйте чи шо)))

  Так, ви правильно помітили частини оповідання і про що це говорить? Невже вони не стикуються? о науковофантастичне слово!

 16. як це Почали, як казку - то треба було витримувати усе оповідання в такому стилі, або ж взагалі ту казку не прилутувати.

  Спробую пояснити.

  Ця подружня пара ні чим особливим не вирізнялася серед сотень, що жили у мальовничому селищі міського типу Березневе. Нажили трьох дітей: дівчаток Катю і Маринку та хлопчика Бориску. Все було ніби добре в цій сім’ї. В народі кажуть про таке: “Все по людськи, як годиться.”
  Типовий початок казки: жили собі дід та баба і була в них курочка Ряба/автомат Калашнікова/син-характерник/портал в інші світи/анігілятор широкоформатного знищення...grin

  Йдемо далі:

  Щойно прокинувшись, Свєта вирішила трішки поніжитися у ліжку. Вихідний. Сонячний, літній ранок. Простягнула руку аби ніжно погладити свого чоловіка. Намацала порожнє місце.
  Любий сидів на підлозі, зосереджено натягуючи шкарпетки.
  – Доброго ранку, любий.

  Тут Ви переходите на звичайнісіньку розповідь, real-time.

  Далі знову іде іповідь в минулому часі:

  Їхня історія кохання почалася на місцевій дискотеці. Літо! Час палких почуттів і побачень до світання.

  Знову потім real-time. Якось воно напружує. Треба було вже в оному стилі витримати. Але це так, моє НМСДsmile

 17. А я от не вмію критикувати... Як подумаю, що хтось таке може робити і з моїми творами, то просто мурашки по шкірі. Бррр... Хоча розумію, що критика іноді буває конструктивною. Отож, що в цьому оповіданні побачила я? Цікава житейська історія, міфопоетики, звичайно, малувато, але от опис відьми - я зачиталася. Я вам повірила! Так, багато механічних помилок, але впевнена, що автор їх вже виправив у своєму варіанті.

 18. Ото вже й я тут... Ага.

  Фантом Дяки за кммент)

  розумію ваші зауваження. Можливо щось в цьому є. Якщо ви помітили і вам не комфортно читати))) Візьму й це на замітку.

  Violin

  Дки вам за коментар. Все ж для читача і во ім'я його))) Так, помилок і одруківок є! Виправив і мабуть пора купувіати нову клаву)))

 19. 1. Бррр. Не знаю чи це в мене особисте, але мене коробить від імені "Свєта". Особливо у письмовому вигляді.

  2. Блін, ну невже так важко просто закинути текст в ворд і дивитися, що він підкреслить червоним?

  3. Оповідання - нудна розповідь про нецікаве подружжя з нижчих шарів суспільства. Навіть не знаю, що ще сказати. Гумор якийсь занадто ниций, хоча для даного контексту може і прийнятний. Тільки от аудиторія у вашої прози теж не вийде за межі альтернативно обдарованих у інтелектуальному плані пролетаріїв. Тільки от вони книжок не читають. Журбинка.

 20. 2012-10-15 в 09:15:11 | Аноним

  про нецікаве подружжя з нижчих шарів суспільства.

  Тільки от аудиторія у вашої прози теж не вийде за межі альтернативно обдарованих у інтелектуальному плані пролетаріїв. Тільки от вони книжок не читають.

  Це ви щось якось не те...

  Розсмішили))))

  має бути виключно адресна література?

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)