Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. Людям просто не звикає тут набриднути:

  Не встигає?

  дістає пляшку чорного рому двадцятирічної витримки. Наливає повний стакан. Робить ковток. Який все ж таки витончений смак...

  Витончений смак? У рому?

  - Нам везе, здається

  Щастить?

  - Тетро-кафеїнові цукерки. На Землі вони цілком безпечні, але у відкритому космосі - надприродний рівень стресу. І найгірше, що люди цього не помічають.

  Як же не помічають, коли вся станція психувала і просилася до мами?

  Не йдуть на користь оповіданню і затерті фрази/образи на зразок червоної кнопки за склом, "десь у надрах станції" і "капітане, ти знаєш, як послати сигнал SOS?" - це приклади з одного довільно вибраного уривку.

 2. - Перса? ви ж не Омар Хаям)) почати оповідання з жіночих грудей це цікаво але перса?; герої - мрія Фрейда, при цьому всі поголовно); "якщо хочеш матюкатись, то матюкайся, -казав мені тато, - а не блінкай"; часи, якось вони мінялись незрозуміло.

  + цікавий сюжет, і бандюки, і людожери) пдфи і айпади порадували))

  одним словом цікава задумка, а її втілення ще шкутильгає)

 3. Варіація на Doom, проте в Doom'і фантприпущення значно цікавіше.

  Також не сподобалось, що десь до середини не було ясно, де і з ким саме відбувається дія - поки не з'явилось пояснення, що там дві дії.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)