Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Гарна мова, було б ще трохи вичитати бо зустрічались механічні помилки. Весь час, хоч це й не фентезі, мені чомусь згадувався Пратчетт. Але то моє особисте враження.

  Гумор то завжди добре grin

 2. GreatBoar

  Дякую за відгук!

  За механічні помилки дуже вибачаюся. Скільки вже казано-переказано про те, що не можна залишати все на останні дні, щоб оповідання вилежалось із тиждень, і можна було свіжим оком його продивитись, але мене, певно, ніщо не виправить. У середині вересня я вирішив, що пропущу цей конкурс через брак часу, але в минулий понеділок смажений півень зробив свою справу, тож фінальні правки я вносив за три години до дедлайну. Люди! Не робіть так)

 3. Вітаю авторе! Хотів Вас бачити у фіналіgrin

 4. Тема хроноклазму не нова. Описана неоригінально. Світ реклами теж не новий, Харитонов згадується. Вірші зайві - ану запитате, хто їх прочитав? Зазвичай читач робить собі помітку: "а тут вірш" і читає далі. Точка біфуркації описана не надто переконливо, мені неочевидно, чому саме це втручання привело до зміни реальності.

  Автору варто перечитати Азімова: кінець вічності.

  не найгірший твір, у фіналі місце достойне, але не надто зачепило.

 5. Точка біфуркації описана не надто переконливо

  Гм, мені здавалося, що усе ясно: є маргінальна група, налаштована боротися із незадовільним з їх точки зору станом речей, у точці біфуркації їх або вибивають до ноги, або ні. Подумаємо.

  Тема хроноклазму не нова

  Перший раз це слово чую, але, почитавши трохи, повинен сказати, що тут змальована скоріше протилежна концепція - ефект метелика. Я так розумію, хроноклазмом це було б, якби майбутнє внаслідок дій ГГ не змінилося б, бо було б тим, в якому він жив спочатку саме в результаті його подорожі в часі.

  Вірші зайві - ану запитате, хто їх прочитав?

  Так і зробимо)

  Хто 49 (тут не менше тридцяти переглядів - мої) 19 тих, що переглянули, читали вірші в оповіданні?

  не найгірший твір, у фіналі місце достойне, але не надто зачепило.

  Дякую за відгук!

 6. Хроноклазм це саме те, що описано: герой міняє власне минуле. Як наслідок - незрозуміло, як він може існувати в поточній реальності, а, отже, хто зробить ту зміну, яку він зробив. "Поломаний час". Втім, є різні трактування цього терміну, не буду придиратись.

  Стосовно точки біфуркації - я б її шукав на початку маргіналізації групи, а не в момент, коли група вже маргинальна і її зникнення - справа часу.

 7. 2014-10-22 в 16:10:12 | Сновида

  Ну, мене технічні подробиці теоретичної ймовірності реалізації фантприпущень займають не настільки глибоко, як Чернідара, тому я була більш лояльною. Здається, навіть брала оповідку в топ.

  Щоб не обмежуватися коротким "сподобалось", додам, що завжди симпатизувала творам з подібними конфліктами (особливо, якщо ГГ таки його вирішує). Мінус - як на мене, забагато персонажів, які відіграють певну роль, хоч і фрагментарну. Може б їх якось трохи "оптимізувати"? А то надто вже розсіюється увага. Втім, то може бути й на мій смак.

  Світ телевізійний, із його вічною рекламою та грою на публіку, прописаний добре - мене подача цілком задовільнила. А от світу зміненого майже нема. Все ж варто було б додати трохи роздумів з цього приводу. Думаю, ГГ не міг не розуміти, що він таким чином не тільки врятує "негромадян", а й вплине на реальність. Тобто, крім імпульсу "врятувати", як на мене, там би мала б бути якась глибша мотивація, бо це не моментна дія. Він же радився із режисером...

  Ну, поки що, здається, все.

 8. Дякую за відгук!

  Я навмисне не писав, яким став світ після втручання - герой саме перемкнув свою реальність на інший канал. Краща ця реальність чи гірша - хтозна. Крім того, він дізнався, що ті аутсайдери щось собі там замислили вже тоді, коли не було часу думати: "А чи варто це робити? Може, слід обрати менше зло?" - тож, керований думкою "хіба можна вбивати за те, чого людина ще не робила?", герой зробив те, для чого повертався.

 9. Повеселило, автор молодець. Теж люблю подібне.

  До речі, вірші я прочитала. Думаю вони не зайві,а ще більше розкривають світ в якому живе герой.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)