Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-10-24 в 18:29:10 | лісовик

  Подух?

  Оповідання читабельне, що вже рідкість. І хоч сюжет простий, викликає позитивні емоції.

  Успіхів.

 2. 2017-10-25 в 22:10:24 | Спостерігач

  Гарне легке ... снодійне.

 3. 2017-10-29 в 11:51:23 | Лео_Лео

  Це писала жінка. Якщо жінка пише для загалу - для всіх, поза гендерної ознаки, - то треба написати таким чином, щоб чоловікам було цікаво те читати. Читати про фею і лише про неї, і постійно лише про неї - яка ж вона милесенька дамочка,і горнятко бере до рук - наче гріє... ну, втомлює. Втомлює, коли автор зациклився на гарній дівчині. То втомлює: солоденька обгортка жіночності, призма захоплення, через яку читачу дають дивитися на різні прикольні деталі з життя фей, що існують, закриває всю інформацію, що мав передати автор. У голові застрягає лише одне: самотній чоловік та фея на сходах, що потім, як і всі чарівниці, зникає на світанку... Банально. І це псує всі авторські потуги зробити твір оригінальним, фантастичного там від слова "фантастика" - на "трієчку" за 5-ю шкалою. Але для цього конкурсу це недостатньо, бо автор має непогану мову, вміє будувати діалоги, але чомусь не хоче подарувати читачу яскраву, динамічну історію, з гарною фабулою. Цю історію не купить жодний журнал - вона просто нецікава.

 4. Людині явно хотілося виговоритися smile

  Відчувається, що автор любить слово і любить поговорити. Риса непогана для письменника, але краще знати міру. Написано гарною мовою, але діалоги, як на мене, занадото багатослівні. Весь час звертав увагу на якій зайві слова, обороти, необов'язкові учточнення. Воно, звісно, оживлює мову, але на цьому не варто будувати діалог.

  Діалоги ж часто, як кажуть у театрі, "виснуть". Герої часом ходять по колу, зайві обміни фразами. Інколи час герою вже якось змінитися від почутого, відреагувати на слова співбесідника, але він "гальмує" і повторює ті самі реакції.

  А коли пішли "лекції" про особливості "небесної бюрократії" мій мозок взагалі почав вимикатися. Не тримає увагу, не вистачає інтриги (тим більше, що ГГ майже весь час настроєний скептично-іронічно, тому й слова його співрозмовниці сприймаються так само). Якщо відволіктися від теми і вдуматися, то ділог штучний: героїня просто "начитує лекцію" для ГГ бо "так треба" (за сценарієм ій прописано передати певну пачку інформації, от вона методично й відпрацьовує).

  Але по суті у оповіданні майже нічого не відбувається: двоє зустрілися - поговорили - розійшлися. Це вся дія. А все інше - слова-слова. Але слова красиві wink

  Резюме: миленько kiss

 5. Цікавий опис раю, пекла і чистилища, але сам твір неймовірно нудний. Нічого не відбувається. Але так - миленько.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)