Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. 2017-10-24 в 18:34:16 | лісовик

  Десь загубилася кульмінація. Чи все писалося задля "поводьтеся добре"?

  Непереконливо.

 2. Згодна з лісовиком щодо кульмінції. Доки читала - очікувала якогось різкого повороту сюжету (виявиться сном, знайде в минулому щось надзвичайне). А так частково нагадало "Подслушано": Я інвалід, а в мене найкраща робота.

  При цьому читається легко, швидко.

  Дві поради: все ж обдумати завершення чи повороти в сюжеті; попрацювати над помилками (наприклад, багацько ком пропущено чи поставлені не там, де треба, є опечатки і фрази/слова, що ніби в гугл-перекладачі перекладалися з російської).

  Удачі!

 3. 2017-10-25 в 22:18:47 | Спостерігач

  За описом світу якось не помітив сюжету.

 4. Дякую за відгукиgrin

 5. ніби в гугл-перекладачі перекладалися з російської

  Є так біда, але я нічого не переладаю в гуглі, просто живу в центральній Україні от чому багато русизмівoh oh

 6. Непоганою мовою написне, але дуже дуже наївне оповідання. Інколи складається враження, немов читаєш шкільний твір на вільну тему.

  Прямі звернення до читача, а тим більше з повчальною інтонацією типу "поводьтесь добре, може я за вами підглядаю" - це прийом з літератури 18-19 ст. Теперішній читач не любить, коли його повчають і читають йому моралі. Залиште читачам самим пошупутами мізщками і зробити висновки з вашої історії самостійно.

  Тут вже правильно написали, що ще шкутильгає композиція: хотялося б якогось білш чіткого "вдих-видих" ("вдих" - постновка проблеми на початку, "видих" - розв'язання цієї проблеми у кінці). Для короткого оповідання це навіть важливіше ніж для великого роману.

  Але загалом, мені здається, це все недоліки росту. Відчуття мови є, а праця і досвід виправлять інши проблеми.

  Резюме: дорослішати, вчитися, читати і писати ще smile

 7. 2017-10-29 в 12:24:44 | Лео_Лео

  Оповідання боюсь коментувати: лізе до голови, що автор може бути людиною з обмеженими фізичними можливостями. Я з такими людьми маю досвід спілкування, у жодному разі не хочеться образити, навіть думкою.

  Але... Род Велич правильно все написав. Додам лише: це спроба, вона непогана, але немає динамічного сюжету. Коли автор пише від першої особи (я того терпіти не можу, бо це найлегший шлях), він має розуміти: персонаж, якого зображує письменник, має бути класним - закохувати у себе читача, бути йому близьким, цікавим, активним чи пасивним - але видавати якісь чи то сентенції, чи то вчинки певні... має бути фабула. Має бути те, що не буде розповіддю про себе, сіренького чоловічка з мережі вконтактє... То нікому нецікаво, авторе. Нікому. Взяли проблему дівчини, що має вади фізичні - зробить її яскравою, з сильним характером чи ні - але тоді події робить навколо неї такі, щоб примусили все змінити в її житті! розвивайте сюжет та героїню свою! А то вона сидить перед нами, наче на співбесіді, прийшла отримувати роботу... і розповідає те, що можна і не читати, і не слухати.

  Авторе, вам треба навчитися закохувати в себе та у своїх персонажів.

  Дякую.

 8. Має бути те, що не буде розповіддю про себе, сіренького чоловічка з мережі вконтакт

  Хай навіть і про сіренького, хай навіть х ВКшечки... АЛЕ - з ним має відбуватися щось захопллюче! Типу був собі звичайний хлопчик "від сохи", і тут - раз! - до нього звертаються по допомогу інопланетна принцеса! Чи щось таке))) Я утрирую, звичайно, але у кожному жарті є лише доля жарту grin

  вам треба навчитися закохувати в себе та у своїх персонажів

  Я не жінка, я не вмію у себе закохувати (ха-ха)) Але є таке гарне правило, що читачу має хотітися асоціювати себе з ГГ.

 9. Оповідання боюсь коментувати

  не бійтесьwink

  Всім дякую за критику

 10. Після прочитання в мене виникає лише одне питання. Ну і? Що я мав з нього винести, чи кому переживати? Нажаль твір нічим не зачепив.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)