Повернутися на сторінку

Коментарів: 29

 1. Гарно. Цікаво. Насичено подіями. Сподобалося. Реалізація теж на рівні. Єдине, що різонуло - чорт. Дідько, біс - все ж краще (хоча сам часто роблю цю помилкуgrin )

  Успіхів, авторе.

  З.І. Лезо Альтеклера = плоскостной меч Лук"янка (Принцесса стоит смерти)?

 2. Фантоме, кланяюсь smile

  Лезо Альтеклера

  Взагалі не знав, що Лук'яненко також використовував, адже Альтеклер - це меч з "Пісні про Роланда". А тут просто герой так назвав живе створіння.

  Якщо заглибитись у натра (зі слов Панченко, автор сам не знав і здивувався) - Дюрандаль та Альтеклер на старофранзузькому - жіночого роду (Альтеклер - прєсвєтлая, чи якось так). Але те до твору вже не відноситься.

 3. 2012-03-16 в 13:35:27 | HarleyDavidson

  Чудово. Все оповідання живе, не тільки метал LOL

  Трохи "Сталкером" потягло, така подібність мене не дуже влаштовує, але це єдина претензія.

 4. Лезо Альтеклера = плоскостной меч Лук"янка

  Автор спочатку не зрозумів, що ви хотіли сказати, що не назвою, а виглядом схоже. Ні, у Лук'яненко, здається був весь меч такої товщини. Тут, скоріше, щось схоже на меч, який був у циклі "Берсеркер" Саберхагена. Сам меч нормального вигляду, а ріжуче лезо - у молекулу.

 5. HarleyDavidson'у автор також кланяється grin

  Все оповідання живе, не тільки метал І це каже живий мотоцикл? LOL

 6. Я мав на увазі що у Вас

  езо Альтеклера, товщиною у кілька молекул
  У Лук"яненка також був плоскостной, или атомарный меч товщиною кілька атомів. "Берсеркера" не читав, тож порівняти не можу...

 7. Я мав на увазі що у Вас...

  Автор вже догадався (див коментар вище). То він тормознув smile вибачте.

 8. "Берсеркера" не читав, тож порівняти не можу...

  Класика. Там Берсеркерами називали бойові "розумні" кораблі-роботи, що нищили все живе.

 9. 2012-03-16 в 13:49:43 | HarleyDavidson

  LOL Всі мотоцикли живі. Але люди про це не знають LOL

 10. Класика. Там Берсеркерами називали бойові "розумні" кораблі-роботи, що нищили все живе.

  Каюся, обов"язково прочитаю, ось лишень конкурс скінчитьсяgrin

 11. 2012-03-16 в 20:37:27 | Зіркохід

  Оповідання гарне й цікаве. Не оригінальне, звісно. Відразу спадає на думку "Забутий експеримент" Стругацьких чи "Небезпечна зона" Варшавського. Та й Саберхагеном, як зізнається Автор, заносить grin. Так що надалі не радив би вільно чи мимовільно конструювати такі "Лего" wink

  Дещо з русизмів і прочая измів:

  Справа в тому - річ у тім

  краще Стаса нікого - кращого від Стаса

  Шкіра вкрилася пухирцями - сиротами

  на вішалці - вішаку

  скинути свій ТТ - звів

  живіші за мене - від мене

  включаєте почуття - вмикаєте

  прибрав її руку зі своєю і - зі своєЇ й

  одне іншому - одне другому

  панцер - панцир

  «Клац!» Капкан клацнув, занурюючи (встромляючи)

  Біжимо! - Тікаймо!

  Розворот - оберт, розверт

  відключив свій біль - вимкнув

  ти, як завжди, права - маєш рацію/слушність

  Здрастуй, Мати - Матір, Мамо, Матінко і т.д.

 12. Вітаю, Зіркоходе.

  Нажаль, автор не пам'ятає вказаних оповідань Стругацьких (каюся) та Варшавського (правду кажу). А от меч із Саберхагена - он, навіть Лук'яненко щось подібне використовував. Автор лего не конструював (ну, все ж таки меч часто використовується, та й автор пам'ятав мача із Берсеркера), що вийшло - то вийшло.

  У автора виникла ідея оповідання після статті на науковому сайті про iCHELLs.

 13. Про оригінальність промовчу.До половини читав позіхаючи. Далі звичайна залізна м"ясорубка. Ідея? Шукав із ліхтариком.

  Виконання - про то вже сказав попередній рецензент.Закінчення сподобалося.

  Автору бажаю гарних цікавих оповідань.

 14. питання по логіці - двоє із творців тих істот йдуть в колишню лабораторію. Юрко - явно не вперше. Ну то якого вони озброюються завідомо недієвою зброєю? Ось цей момент трішки дратує.

  Друге - битва на мечах - немотивована. Вогнепальну зброю розучились робити? в контексті цього рекомендую подивитись відео (і слухати текст)

  http://www.youtube.com/watch?v=lmwU4g3FdDg

  третє. Лавсторі на кінці явно зайве і диссонує з рештою тексту.

  а так - непогано, дуже навіть непогано.

 15. Вітаю, Чернідаре.

  Леся не знала, що то за істоти, бо вони виникли протягом катастрофи, яка у оповіданні лише згадується. Можна припустити, що Юрій попреднього разу зразу зустрівся з Істинним, а не лісовиками. Вогнепальну зброю робити не розучилися, але чи легко простій людині придбати той же автомат Калашнікова, наприклад? Думаю, що ТТ у Юрія явно не законний, але то те, що він зміг придбати. Істинні використовують, що є у наявності - свої тіла. Стас б'ється живою істотою, яка народжена хижаком-сімбіонтом для вбивства.

  Лавсторі на кінці явно зайве і диссонує з рештою тексту.

  Може, і не дуже дисонує, бо багато чого залишилось за кадром і лише згадується.

  а так - непогано, дуже навіть непогано.

  А це вже радує.

 16. Добротний бойовичок без претензій на щось більше. Дивна суміш міфів і НФ, незле забовтана. Реалізація, за винятком кількох моментів, теж на рівні. Нудно трохи, хіба що...

 17. Зачув про живий меч і відразу подумав: ану ж бо, почнеться переспів Олді? Ні, яскрава і самостійна робота. А щодо окремої сюжетної схожості з класичними творами... Скільки зараз оповідань на конкурсі з оригінальними, ні на що не схожими ідеями? Так от, сподобалося, авторові успіхів!

 18. А мене дещо здивувала необхідність людської органіки для окисних реакцій металевих монстрів. Чому саме так? А так взагалі непоганий текст.

  Автору успіхів.

 19. Ні, Олено, не людської - тваринної.

  Якщо взяти гіпотетичну (але досліди вже проводяться) неорганічну клітину:

  "Чтобы структуру из множества неорганических веществ можно было назвать клеткой, это образование для начала должно иметь границу — мембрану с избирательной проницаемостью для разных соединений. Мембрана изолировала бы несколько химических процессов внутри клетки, обеспечивала бы энергетический обмен со средой.

  ...

  На роль таких стенок Ли назначил катионообменные полиоксометаллаты. Учёный на опыте показал, что у таких мембран возможно настраивать морфологию, свойства и состав, что эти подобные клеткам структуры обладают хиральностью, избирательной проницаемостью для малых молекул и способны на окислительно-восстановительную деятельность (а это потенциальный двигатель для «безуглеродной» жизни)."

  Саме органіка, білок і є "паливом" для неорганічної клітини. Але хімічні реакції я вказувати тут не буду wink Та й взагалі - оповідання це авторська фантазія, і я ввів своє припущення.

  Дякую.

 20. Відповідь вичерпна. В мене виникло нерозуміння, бо я не слідкувала за науковими дослідженнями у цій галузі. От і прискіпалась, бо більше ні до чого. Дякую.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)