Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. 2011-02-23 в 19:17:47 | Аноним

  Якщо помираюча ворона мусила викликати співчуття, то єдине про що думалося:" Чи буває у ворон сивина?" Там, де мусила бути пристрасть, черговий штамп: "Він оволодів мною всією, до останньої краплі". Це банально й не цікаво. Добре, що без анатомічних подробиць, а то було б ще гірше. Печальна кінцівка сльозу також не вичавила. Для жіночої оповідки треба Більше емоцій!!! Більше! Тоді не помічаєш жодних штампів. Не лякайтеся, я критикую лише тих, хто мені сподобався. Ви будете в моєму списку, за Вашу відвагу й хороший потенціал!

 2. 2011-02-24 в 16:05:56 | Аноним

  Дякую. критика заслужена. орнітологи так і не змогли відповісти чи сивіють ворони. тоді за принципом аналогії: коні сивіють, кішки, собаки, то чому ворони - ні? Щодо пристрастей - хотілось не опускатись до натуралізму і бути максимально короткою і місткою - щоб влізти в кількість знаків.smile А кінцівка не печальна - там є надія. саме печалі я не хотіла. Признатися чесно - є ще дві частини, які не вмістилися в заданий обсяг, тому довелося шукати інший спосіб закінчення.

 3. По формі:

  напівосвічена кімната певно, таки напівосвітлена.

  І що зараз мені доведеться встати перед Графом оголеною. Я відчула в Графові чоловіка, перед яким мені зараз доведеться постати оголеною. - взагалі не зрозуміла використаного повтора. Навіщо у трьох реченнях із чотирьох наголошувати на своєму оголенні? Якщо цей прийом автор намагався вжити для підсилення ефекту, то не вельми вдало вийшло. Як і уся наступна сцена, сповнена банальнощів, що претендує називатися еротичною.

  На світанку я поверталась додому, окрилена надією сюди

  повернутись. знову ж таки, незрозумілий мені повтор.

  По змісту:

  Якщо чесно, розчарована. Все так цікаво зав"язувалося - Замок, Ворона, Граф, чудовий екскурс в історію шляхетного роду, замку...

  А потім з"явилися речі, мені незрозумілі - рушниця, що навіть в кінці не пальнула. Чи пальнула - та холостим.

  темна озерна вода ховає скарбницю роду - зрозуміло. Чудово.

  Ви покидаєте нас, забираючи найважливіше, що я зміг Вам запропонувати.

  Граф передав мені в руки якийсь пожовклий згорток. - припустімо, оце і є та рушниця, пострілу котрої я чекатиму.

  частина величної брами відкололась під вагою старого дерева. Саме та частина з потаємним каменем входом - тепер стає незрозуміло. ГГ і Граф, наскільки я слідкувала, рушили камінь уже після того, як припливли на острівець, котрий під водою був у неспущеному озері (ну, чи майже під водою). Тоді вони й камінь рухали. А брама тут до чого?question

  Через хвилю невідоме натхнення оволоділо мною. Якесь нове незнане досі відчуття, гостре усвідомлення суті свого нового стану! Боже, як мені хотілося розділити із ГГ цей кайф усвідомлення!..Але, певно, не судилось:

  Отой пожовтілий згорток! Документ! Я повернуся туди. Я знаю! Колись... Коли прийде час... Все. long face

  Та тішить, що ГГ таємниця усе ж піддалася. Вже вибачайте за мою прискіпливість. Наснаги Вам!

 4. 2011-02-25 в 08:05:56 | Аноним

  у якісь сзхідній казці читала, що жінка не має соромитись бути оголеною перед лікарем, чарівником і власним чоловіком.

  Щодо каменя в брамі - то саме на нього вказала ворона як спосіб переправи на той світ.

  Дякую за зауваження! згідна, над текстом треба ще працювати.

 5. блін, сива ворона... тут читач має заплакати? якщо так, то не вийшло.

  далі... тема сісєк нерозкрита. ІМХО варто було або коротше або поподробніше.

  кінець незрозумілий, хоча написане гарно.

  резюме: повернути на доробок, розкрити тему... і закінчення.

 6. О!!! я не зрозумів! прникнення "по той бік брами" по Фройду символізує ...

  гм. тема таки розкрита.wink

 7. 2011-03-10 в 13:03:16 | Аноним

  сива - асоціатинвий ряд мудра, стара, досвідчена

 8. Все, як завжди: Він - гарний, шляхетний, досвідчений і всемогутній, Вона - чарівно вродлива, молода і відважна, непересічна історія старовинного шляхетного роду, оповита романтикою і трохи сумом, руїни старого палацу з потаємними підземеллями, сивочолими мудрими чаклунами і, звісно, шляхетне поводження, неперевершений секс, купи, у прямому розумінні цього слова, коштовностей і дорогоцінних металів, вишуканий одяг та дивовижні наїдки і все це сяюче зібрання матеріального-нематеріального невблаганно повинно відбутися саме з нашою ГГ, бо рано чи пізно "зов крові" її обов'язково привів би до наперед так задуманого логічного розкриття сюжету. Щось дуже схоже на не зовсім добре замасковані мрії самої авторки стосовно "принца на білому коні", але з розумінням того, аби ці мрії ще і якось здійснювалися на тлі позитивно романтизованого минулого. Написане має повне право на літературне існування, попри зовсім невдале, якесь зібгане, або, краще, пожмакане закінчення, що, як чавунне "рятувальне коло", вдало топить досить доладно написаний твір. Дещо про сюжет і його дійових осіб: надто вже стереотипні ГГ і все, що відбувається з ними, я вже не кажу про навколишній, по голлівудські казковий, антураж. Мабуть, важко внести щось дійсно нове, оригінальне в "прокрустове ложе" цього, без великого перебільшення, заштампованого багатьма іншими авторами, сюжету. Просто не уявляю ще, заявлені Вами, три частини, якщо і у цьому оповіданні вистачає "наїстися по вінця" бутафорської псевдостаровини.

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

 9. 2012-01-12 в 13:32:52 | авторка

  Привіт samnasam!

  після першої невдалої спроби навіть не заглядала на цю сторінку. Аж на тобі свіжий коментар! Дякую за увагу! І за такий точний аналіз моїх мрій. Навіть не заперечуватиму! Більше того, зізнаюсь таємницю - це написане під враженням від зустрічей з унікальної особистістюtongue rolleye Тож дуже вдячна вам що визнаєте право на життя для мого опусу! Merci beaucoup!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)