Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2008-10-01 в 10:05:06 | Ігор Сілівра

  симпатично

  зачіпає. тобто — ідеологією, яку я не переношу. викликає бажання полемізувати — творчо.

  наприклад провести аналогію заміни паперових книг на електронні з заміною глиняних табличок на пергамент… таке собі ретрофутиристичне щось написати.

  жаль, що цього не вийде зробити в межах даного конкурсу. Як анонімність буде знято, хотілось би поспілкуватись з автором.

  а щодо твору — та сама проблема розміру — надто багато втиснуто в заданий об'єм і в результаті щось подібне на конспект, щось не розкрите а щось рване.

 2. Дякую за відгук!

  Розумієте, пане Ігоре, дійсно є об'єктивний перебіг прогресу, про який ви згадали: заміна глиняних табличок пергаментом, потім дешевим папером, згодом, я вважаю, остаточно перейдемо на електронні носії. Те ж саме відбувається і у зброї (заміна на ще більш потужну), у інших технологіях.

  Але мені хотілося написати про романтиків, для яких минуле краще за сучасне та майбунтє. Тих, які зараз роблять мечі та живуть у палатках, хоча об'єтивно це зовсім не потрібно у наш час.

  Щодо розміру — так, ідея була доволі широкою і розкрити її одним якимось епізодом було неможливо. Тож довелося обрати саме такий стиль розповіді - інакше досить великий шар залишився би поза увагою й виникли сумніви щодо логіки вчинків.

  По закінченню конкурсу можемо поспілкуватися у спільноті Starfort, можливо, наша полеміка буде цікавою для інших.

 3. Не варто втискувати велике у вузькі рамки.

  Бо практично вся його краса губится. Я вже намагалсь зробити щось подубне — однієї такой помилки мені вистачило.

 4. Взагалі то був експеримент — чи можливо висловити розгорнуту думку у невеликій формі шляхом саме такого структурування речень.

 5. Хто там, у приказці, сестра таланту? Так от талант у автора явно є, а його малими об'ємами не злякати. Звісно хорошої речі хочеться читати побільше, але дякую і на тому. Доречі, а розширений варіант в природі існує? Бо якось дуже швидко вирішилась проблема друкарства, думаю тут можна було б увагу загострити. wink

 6. Дякую за позитивний відгук smile

  Розширеного варіанту в природі не існує, оскільки я не скорочував великий текст під 15000 знаків, а одразу свідомо так писав. І, певне, розширювати світ не буду - бо сказав усе, що хотів smile

  А проблема друкарства, на мою думку, так і не вирішилася, оскільки книжки так і залишилися одиничними сувенірами. І, здається мені, вона і не може бути вирішена.

 7. Не вразило і нічим не зачепило! Якесь все надто передбачуване, коли заздалегідь відчуваєш, що, знову ж таки, чогось несподіваного не відбудеться апріорі. Такі твори, зазвичай, дуже до вподоби літредакторам, бо несуть в собі стільки наївного та незграбного позитиву, що язик не повертається сказати щось про певну кон'юнктурність твору. Твір настільки за сюжетом "правильний", що від зеленавої нудьги аж зводить щелепи.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)