Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Якась "незграбна" антиутопія. Кінцівка не дуже сподобалась. Потішили кросівки і жінка, що не додумалась купити морозивоgrin В голові чомусь постійно випливали кадри з фільму "Пан Ніхто" і вбивство Кеннедіsmile

 2. Більше сподобалось, ніж не сподобалось. Фантастично, трішки моралі, кінцівка для мене неочікувана. Не можу сказати що сильно вразило. Читала кращі речі, але читала набагато гірші, навіть і видані. Знаєте чимось "смутили" американці. Мені здається, що як би це було не прив*язано до конкретної нації, а якось до загалу, то було б краще!

 3. 2014-10-03 в 13:43:02 | Аноним

  Раджу подивитись фільм "Ідіократія". Там про те саме, але більше гумору та менше масонів. А так - сюжет один в один, за винятком закінчення.

 4. 2014-10-05 в 20:47:48 | Зіркохід

  Написано непогано, але задумка дуже вторинна. Сюжет про те, як героя заморожують, і він прокидається в майбутньому - здоровезний залізо-бетонний штамп, використаний у сотнях, якщо не тисячах творів. Тема деградації наших нащадків - тим більше. Що ми маємо в сухому залишку? Стару історію на новий лад. А кортить ще свіжатинки vampire!

 5. + сподобались філософські відступи

  - стиль, кульмінація, логіка: для чого його вбивати? краще би вже сам застрелився))

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)