Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. Ви неймовірно описуєте пейзаж!

 2. Щиро дякую!

 3. 2017-10-25 в 19:14:08 | лісовик

  Той випадок, коли хочеться написати фантастику, а припущення вже давно застаріло. То ж сумніваюся, що тут вдасться щось запатентувати. Віртуальна реальність вже розвинулася набагато далі.

  https://www.youtube.com/watch?v=WBEfOcNTaVA

  Тим не менш написано непогано. Твір мотивує піти погуляти.grin

 4. 2017-10-25 в 22:27:29 | Спостерігач

  Ну і?

 5. to лісовик: Власне це не фантастика про післязавтра, скоріше про "через кілька хвилин")) І сама ідея тут лише як прийом для висловлення занепокоєння станом довкілля. Вже "через кілька хвилин" воно лишиться таким як має бути лише у віртуальній ральності.

  to Спостерігач: ну і от так от.

 6. Дуже інтровертське оповідання smile

  Згоден що опис природи чудовий, але він нічим не зачіпає. Ну опис і опис на половину оповідання. Красиво, але якось... звичайно.

  До речі боюсь що клиєнтам VR-сервісу буде теж нудно просто гуляти звичайними горами. Люди лізуть у VR, щоб пережити щось таке, чого вони не можуть побачити у своєму реальному житті (вистрілила б і прогулярнка лісом, якби на іншому кінці реальності був би радикально контрастний світ - наприклад, де природи не залишилося взагалі - підземний бункер чи суцільні бетонні соти до небес, смог та каналізація)

  Шкутильгає композиція: опис природа затянутий, а потім все цікаве швиденько у кінці. Не вситачає інтриги на початку, щоб читати далі (тобто я здогадався, що "Прогулянка" це не просто прогулянка, але такої інтриги мені було замало)

  Я б почав оповідання зі слів "Я й не думав, що стільки людей страждають на таку саму ж недугу, як у мене..." Тобі миб одразу почали знайомитися з ГГ побачилиб його людський вимір, це білш чіпляє. А опис прогулянки вставив би вже пізніше і коротше.

  Хоча загалом посил й ідея оповідання мені сподобались smile

  Резюме: форма вимагає доробки.

 7. P.S. "Ну тобто сам я не вважаю це недугою, то психологи так кажуть"

  Психологи як раз кажуть навпаки: якщо людина сама не відчуває це пробелмою, то значить це і не проблема smile

 8. to Род Велич: дуже дякую за відгук і конструктивну критику, обов'язково врахую на майбутнє і саме оповідання теж перероблю.

 9. 2017-10-29 в 13:48:23 | Лео_Лео

  Якби не ідея і не сама Прогулянка - був би суцільний потік свідомості. Чи має право на життя у фантастиці потік свідомості? Так. Якщо у ньому герой, розмірковує, над подіями (краще, щоб вони відбулися вже, тобто - постфактум) - а вони мають бути гучними, яскравими, дотичними до життя героя, спонукати до дії, яка має, мабуть, таки відбутися після того потоку свідомості. Ідея самотності, мізантропа. Мізантроп у майбутньому... інформаційних технологій... З цього можна створити кіберпанк, це може бути умовою для створення кіберпанку, думаю.

  За що дякую автору. Ідея зацікавила.

  Фінал нецікавий. Немає гостроти в оповіданні і, звісно, це не переможець. На жаль.

 10. to Лео_Лео: дякую з відгук. Щодо потоку свідомості згоден, трохи замало подій як таких, надалі намагатимусь не зловживати лише описами статичного. Кіберпанк сам люблю, тож не дивно, що й Прогулянка така вийшла, правда для справжнього кіберпанку треба зазирнути трохи далі у майбутнє, розвинути. Фінал... Можливо без гостроти, питання відкрите, більше як у реальності, а не в фантастиці, де герой міг би одним помахом світлового меча все вирішити. Але життя триває, і іншим разом хто зна...

 11. Які гарні описи, такі круті метафори і порівняння, а епітети які. А далі, що? Я так знудився читаючи це все, що мабуть пропустив весь посил і всі дії. Забагато було тих описів.

 12. to Joker: Дякую за відгук. Так, дії замало, про це вже написано вище. Наступного разу намагатимусь щоб було не так нудно))

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)