Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Не буду брехати, що дочитав до кінця. І пишу тут тільки тому, що дав страшну обітницю зробити усе, аби в цій групі вже сьогодні не залишилось некоментованих творів.

  Скільки б Ви не читали зараз - читайте більше. Знайдіть спосіб перетворити силу своєї фантазії на якість тексту, що вискакує з-за Вашого курсору.

 2. 2014-10-16 в 18:57:49 | Син лейтенанта Шмідта

  Буду теж відвертим - не дочитав. Нісенітниця якась. Пробачте, авторе!

 3. + сподобалась ідея набором армії в паралельних світах

  - все інше від діалогів до здоровенних абзаців, які важко сприймаються

  Багато чого я так і не зрозумів, схоже на сюжет голівудського фільму, тільки написаний на не дуже хорошому рівні.

  А взагалі, мені здається, можна було б усі події розписати на багато-багато сторінок, бо інформації якось забагато на оповідання))

 4. А в чому полягає ця - нісенітниця? Сюжет досить детально розтлумачений і розжований до дрібниць. Логічна складова в сюжеті теж є. Мораль теж є. Філософія теж є. І все це розписано в деталях. Що до мови тексту і рівіня читабельності - сперичатись не буду. А стосовно сюжету я б не сказав що там є якісь логічні пробіли чи не послідовність ходу сюжету.

 5. Здається, тут і не треба дочитувати до кінця. smile Я вже на середині зрозуміла і хто автор, і що буде далі, і чим усе закінчиться, і навіть скільки балів набере твір при голосуванні. smile Не ображайтесь, авторе, справді дуже впізнавано.

  Втім, якщо помилюсь, то даю слово після конкурсу дочитати до кінця. smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)