Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2011-02-25 в 14:21:46 | Тролік

  Сила!smile

  Хороша антиутопічна соціалка, написано гарно.

 2. середовище описано добре, продумано, навіює необхідну атмосферу, що дуже важливо для подібного жанру! але вся ця похмурість дуже передбачувана, як і весь сюжет. не вистачило інтриги: якогось новітнього погляду. оповідання виділяється тут, але серед подібних творів... залишилося б непомітним. Це вже на любителя.

 3. Мені війнуло пізнім романом Желязни "Господі гніву". Процес читання був непоганим, зважаючи на доволі високу вправність автора. Щось розчаровує... Напевно, кінцівка. Згодна з попереднім коментатором - треба несподівано крутнути сюжет наприкінці

 4. Дякую за відгуки та побажання)

 5. "най нещасливішою" - разом

  "_ар миза" - мармиза?

 6. найнещасливішою і писалось разом. ворд, мабуть, вирішив інакше. Мармиза, так. при "транспортуванні" десь згубилось, чесне слово в надісланому на пошту докумені мармиза була звичайною.

  Взагалі прошу пробачення за помилки, бо за освітою не філолог і користуюсь при написанні лише власною інтуїцією. Дякую за увагу)

 7. 2011-03-10 в 12:44:23 | Аноним

  непогано

 8. 2011-03-12 в 11:48:53 | автор Уйгурстанської історії

  чудовий світ. оригінальний, продуманий, атмосферний. нагадало Бачігалупі та Фоллаут. власне саме це є набільшою цінністю оповідання і його найсильнішою стороною із моєї точки зору. також я б відмітив непогані характери персонажів, хоч вони й нереалістичні, але достатньо об'ємні. ну і це ж фантастика.

  однак тематика і проблематика мені не сильно близькі. критика релігії - це вже настільки банально... як тут хтось казав, на кожному конкурсі повно подібних оповідань. 19 століття давно позаду, зараз це неактуально і нецікаво. знову ж, на мою суто суб'єктивну думку. також героїня-повія великої симпатії не викликає (через свою професію та відповідні профдеформації), а хотілося б, щоб викликала - тоді оповідання взагалі було б супер, і катарсис був би.

  однак плюсів все одно більше. а якщо автор не зациклюватиметься на одній тематиці - у нього велике майбутнє. хоч і якщо зациклюватиметься, не факт, що не велике - бо ж я не показник, багатьом саме така тематика подобається.

 9. Дякую за змістовний та розгорнутий коментар)

  Бажаю Вам успіху під час голосування!

 10. Добре. Дуже добре. Окрема подяка за те, що героїня не виявилася Месією.

 11. ну то взагалі був би моветон...

 12. гарно написано, було у мене у топі, і взагалі бачу спільність думки. Успіхів grin

 13. Дякую. Це приємно, що автори тих творів, за які голосувала я, голосували за мене також )))

  Вам також успіхів, вітаю))))

 14. Відчувається, що автор вправно володіє рідною мовою - читається написане легко. Атмосфера передана дуже змістовно, а от сюжет видався не переконливим. По сюжету не віриться, що ГГ могла б лишитися живою у такий спосіб, що пропонує авторка. В усіх "примусових" сектах велике значення завжди приділялось питанню, як запобігти розповсюдження "зайвої" інформації, а тим паче, усього, що якимось чином пов'язано з смертю. І нічого й не поробиш, коли спасіння ГГ передбачуване, як і все, що повинно відбуватися далі. Інша справа, що все наступне не викликає тієї зацікавленості, як перед спасінням ГГ. Цікаво створена і старанно підтримана психологічна напруга зникає нанівець після спасіння ГГ, аби вже не повертатися до закінчення твору. На жаль, у нинішньому вигляді твір, без докорінної зміни сюжету, не сприймається, як не надто вартий уваги.

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)