Повернутися на сторінку

Коментарів: 36

 1. Чудовий фентезійній твір. Написано гарною мовою. Фінал відкритий і дає можливість читачеві самому пофантазувати, чим все закінчилося.

  "Кеацкоатлі" - кетцалькоатлі чи кецалькоатлі. Втім, це дрібниця.

  Авторові - успіхів!

 2. "Кеацкоатлі" - кетцалькоатлі чи кецалькоатлі. Втім, це дрібниця.

  Вадиме, я й сам так думав grin. Поки не поліз у Гугл. Тобто - є й такий варіант.

 3. Класна річ. От тільки чогось бракує в кінці. Хоча проблема людського хамства і справді здається непідйомною. Авторові оптимізму.

 4. Дякую. А, скажіть, чому така мовчазна змова - майже не коментуєте? Хочеться відгуки почитати.

 5. так. Написано доладно. Як на театральній сцені автор розігрує своєрідну театральну постановку, де люди грають ролі міфологічних істот. З плюсів привертає увагу стиль і такі собі кінематогравічні шматочки, ніби уривочки із життя ГГ. Читати цікаво, але, на мій погляд, забагато "Пікніка...",твір, до речі, нагадав одразу про два твори братів, другий "Понеділок..." І це в мінус... Такі враження

  Успіхів

 6. Дякую, Марко. Артефакт, що виконує бажання - то, звісно, аналоги з Золотою Кулею - див. епіграф до тексту. Автор навмисне проводить паралелі. Але Яйце-райце саме такий артефакт і є, що виконує заповітні бажання. Якщо людину довго штовхати - душа зачерствіє, і ти не зможешь вже відкрти її всім. Що зможе забажати така душа? А от які аналоги з "Понеділком" - то вже для автора загадка. Якщо по стилю - то автор тільки радий.

 7. так, лише за стилемgrinТут розумієте, яка штука... Якщо яйце такий артефакт, то навіщо проводити паралелі? Мені здається, що це абсолютно самодостатній образ. Я не маю нічого проти "Пікніка (цей твір один із моїх улюблених, а творчість братів для мене взірець), просто коли автор виходить на рівень алюзій і цитат в такому сенсі він програє! (це звісно лише моя думка)"Пікнік" - шедевральна штука...Чому б не залишити читачу самому не додумати те саме?

 8. Мої герої не темні, не живуть в ізоляції. Якщо ми з вами згадаємо "Пікніка" у ситуації, що склалася у оповіданні, то чому герої мають виглядати йолопами? Гадаю, що їм на думку спаде те ж саме, що і нам з вами, і хтось згадає відомий твір. Я не знахожу у цьому нічого поганого. Адже у моєму оповіданні ставляться дещо інші моральні питання.

 9. Коли герой "чужий серед своїх", коли він чує тільки образи, то чи зможе він відкрити душу й побажати "для всіх"? Я не знаю.

  Дякую. Все - буду далі мовчати. Будь ласка - коментуйте.

 10. поганого нічого немає. Це точно. Я мав на увазі, що згадування відомого культового твору (неодноразово) не є випадковим,але чим? Спробою краще вимальовувати образ? Побудувати діалог із цим відомим твором? Із чимось не погодитися? Достоевський не згадується ж, правильно..

  Ну, я висловився, можливо я занадто рефлексую, але, ну, така натура, перепрошую..

 11. Гарна оповідка, мені сподобалася. Є гарна ідея, є сюжет, живі герої. Що ще треба? І написано доладно.

  Успіхів.

 12. Дякую, Фантоме. "Що ще треба?" - правити та убирати провали у сюжеті, чим автор зараз і займається.

 13. Зацікавила структура твору, але знову понасмикано з різних міфологій...

  Непогана ідея, але якось не зачепило...

 14. Дякую, Зосю, а можливо сказати, якщо не важко, з якіх "різних" міфологій що понасмикано?

 15. Авторе, Ви самі не знаєте, звідки що брали? wink Я про "зони стародавніх міфів".

  Якщо навіть натякаєте на поєднання міфологічних полів, то треба тримати цілісність простору. Плюс непросто вписати сучасність в міфологію, що тут було потрібно робити дуже обережно.

  Хоча, певно, я забагато хочу від конкурсного оповідання...

 16. Описана конкретна зона українськіх міфів, мені здається, з українськіх казок та міфології. Або ви, Зосю, знайшли щось чежерідне?

  що тут було потрібно робити дуже обережно

  А в чому та обережність повинна проявлятись і у чому нецілісність простору?

 17. Забудьте, авторе, і не переймайтеся. smile

  Я справді забагато хочу від самосудного конкурсу. Схоже, що більшість тут не тільки не пише на глибинних структурних рівнях, але їх і не вичитує.

  Кожному своє...

 18. Мені здається, Зосю, що Ви дещо завуальовано пробуєте підколоти деякіх авторів. Розумію. Але Ваші підколки породжують нові питання.

  Вибачте, що я так прямо (Я старий солдат, і не знаю слов любві (с)), но що ви мали на увазі про "глибинні структурні рівні, які не вичитує тут більшість"? Зовсім не зрозуміло. Я от читаю і ні бум-бум, як то кажуть. Просвятіть, будь ласка. Давайте препаруємо оповідання на рахунок глибинних рівнів.

  Дякую.

 19. Авторе, не шукайте у темній кімнаті чорну кішку, якої там нема.

  Я вже написала вище: не переймайтеся.

  І вчіть "матчасть" з теорії літератури. wink

  А препарування тільки за гроші. smile)))

 20. І вчіть "матчасть" з теорії літератури.

  Дякую за пораду, Зосю. Повеселили мене від душі. Пішов вчити мат.частину. За гроші? Тобто ви пропонуєте, що ви мені заплатите, щоб препарувати моє овідання? Я вам що - простітутка? Ні, не продаюся, тільки по любові.

  Хоча берете гроші ви, вибачте, відразу не зрозумів.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)