Повернутися на сторінку

Коментарів: 16

 1. 2012-10-08 в 08:44:19 | Пан Мышиус

  Это кошмарная графомань. Грустно, что это написано не ради хохмы, а на полном серьезе.

  Правке текст не подлежит вообще. Интересно, неужели автор где-то читал рассказы, написанные таким канцеляристским языком?

  вже напівлюдину на пів бойову машину з депрограмованим мозком

  - угу – вспоминаются полукальмары – полуприматы из другой миниатюры. Не один ли человек писал?

  Вона була закована в чорний бронекостюм, обвішаний зброєю і магазинами, на голові був чорний герметичний шолом крізь скло якого було видно бліде обличчя жінки з очима мерця.

  Зомби-терминатор-4.

  Автор, если честно, каких отзывов вы ждали? Вы не читаете классиков, отрезаны от литературы вообще, или ребенок? Если ребенок - дерзайте. Если взрослый - ничего хорошего сказать не могу. Могу посоветовать не писать или учится и учиться. Удивите меня в следующий раз. Удачи.

 2. 2012-10-08 в 08:51:54 | Пан Мышиус
  З порталу вийшла спецгрупа козаків, броньованих в бойові скафандри. На головах у деяких з них були гермо-шоломи. Інші були без шоломів.
  Ага – везунчики и смертники, которым не хватило. Недостаток финансирования. Один бластер на двоих, один шлем. Дышать по-очереди.

  Підрозділ йшов все далі і далі вглиб лісового соснового бору.
  Автор, а бывает ли сосновый бор не лесной?

  Група заходила в темні затінені кронами високих старих дерев лісові хащі.
  Темные затененные кронами – одно из описаний лишнее.

  И так далее.

  То есть, анализу текст не подлежит вообще, так как приходится кромсать каждое предложение. Уж не говоря о том, что автор не следит за повторами.

  К сожалению, низкий литературный уровень.

 3. Пропоную для даного автора анонімність відмінити. Ех, не попили ми пива в суботу... ну та бог із ним.

  Отже так - по мові - суттєве покращення, майстер-клас приніс користь. На жаль - не таке велике, як хотілося б. Порада "не будуйте речення, довші, ніж із 7 слів" залишається актуальною.

  далі - є завдання, які в рамках оповідання просто не вирішуються. Тут вийшов синопсис роману... але синопсис - це не художній твір. Якщо хочете писати про те, що написали, то візьміть маленький епізод, наприклад той, що починається із

  "Земля. Україна. 1610 рік. Ліс." і опишіть тільки його, даючи тільки натяки на все інше - читач сам домалює картину.

  І ще - для вас є цифри 1..10, 20, 50, багато. Іншими не користуйтесь.

  І повтори, повтор... ми ж говорили про це. Як лінь перечитувати - запустіть ту програму, що на форумі, вона вам все підсвітить.

 4. Пропоную для даного автора анонімність відмінити

  Так, стиль - ні з ким не переплутаєш

  І ще - для вас є цифри 1..10, 20, 50, багато. Іншими не користуйтесь.

  І взагалі, у художньому тексті цифри потрібно замінювати словами. Якщо це не дати.

  Ех, не попили ми пива в суботу... ну та бог із ним.

  Еге ж, шкода. От, Ігорю, зачепив мене згадкою про майстер-клас, думав, вже не буду коментувати до розподілу на групи.

 5. 2012-10-08 в 11:05:29 | Пан Мышиус
  то візьміть маленький епізод, наприклад той, що починається із "Земля. Україна. 1610 рік. Ліс." і опишіть тільки його

  Тогдп получится роман "Часть первая. Украинец" побольше Войны и мира. Помните такой со внеконкурса? Кажется, мы теперь знаем автора. Страна должна знать своих героев.

 6. що-що, а стиль у автора є. Він (стиль) може не подобатися, викликати алергію чи приступ сміху, але він є. Тобто треба працювати. Авторе, ідіть у напрямку абсурду та гумору...

 7. А от я зараз скажу щось трохи інше. Незважаючи на якість даного тексту, він на порядки кращий за попередні. Багато з вас, молоді автори, може похвалитися таким серйозним прогресом?

  Головне не зупинятися і шукати себе. І спробувати прочитати кілька десятків томів класичної літератури (хоча б твердого НФ). Це, можливо, допоможе.

 8. і я ж про це) Скажу більше, якась нестандартність у цьому є.

 9. він на порядки кращий за попередні.

  саме так, я говорив, що майстер-клас пішов на користь. І, до речі, недоліки цілком можна перетворити на переваги - авторе, не пишіть від імені людини, придумайте якогось кіборга й ведіть текст від його імені. Пригадую був текст де командос писав блог - в цьому ракурсі це непогана ідея. Командос під час бою писати блог не буде, а кіборг цілком може вести логи ходу подій... тоді і цифри і подача матеріалу будуть органічніше виглядати.

  В принципі стиль є, якщо його відточити, в результаті може вийти щось украй-украй цікаве. але все ж... люди так не говорять, врахуйте це.

 10. І ще - для вас є цифри 1..10, 20, 50, багато. Іншими не користуйтесь.

  гм, не можу стриматись аби не порадити - користуйтесь, але! не забувайте, що цифри, як і слова, теж щось означають, що це не просто набір символів - думайте про кількості, дати і т. д. - будь ласка, не пишіть якісь рандомні значення

 11. Додам і я декілька слів. Справді, вас важко не впізнати ))

  Є, справді, варіанти, коли можна використати подібне мовлення. Марко запропонував

  Авторе, ідіть у напрямку абсурду та гумору...

  і Чернідар запропонував

  не пишіть від імені людини, придумайте якогось кіборга й ведіть текст від його імені

  До речі, щось подібне до останнього я намагалася юзати на одній із МП, правда, вийшло не досить доладно і не зовсім так, але тоді зі мною погодились, що складнощі і канцеляризми будуть доречними в тексті, як і числа цифрами.

  А якщо те все сумістити з абсурдом-гумором і додати сплески людяності - може вийти щось досить досить своєобичноє, як кажуть наші північні сусіди.

  До речі, як варіант: чом вам не знайти собі співавтора? В будь-якому випадку, то б стимульнуло не згірш майстер-класів wink

 12. Жуть. Цей твір може пошкодити розум читача. Як таке взагалі можна було написати?

 13. 2012-10-09 в 17:53:00 | Зіркохід

  Якщо Автор зважить на критику, то українська фантастика матиме оригінального автора. Але для цього треба багато ПАХАТИ й ХОТІТИ змінюватися. Чого Вам і бажаю smile!

 14. В коментарі до деколонізації вже писав - фантазія варта нормального опису. Працюйте над собою.

  Успіхів.

 15. 2012-10-12 в 12:12:40 | Жінка Осінь

  Між іншим, порада про співавтора в "десяточку". Сновидо, моє шанування! Якщо хтось вам, авторе, допоможе, то ви вдвох подужаєте вельми пристойну епопею з елементами бойовика (ой, як ви "стрілялками" зловживаєте, страшно). Не гнівайтеся, авторе, проте вас треба витягувати з трясовини затертих штампів, "Термінатор", в т.ч. четвертий - це вже несвіже, його вигадали не ви, отже не експлуатуйте, облиште чужі ідеї. Можливо ви впрораєтеся самотужки, оскільки динаміка, як слушно помітили інші коментатори, помітна. Та співатор легше вас, "ксерокса" бойовиків, змінить на пристойного романіста. Щиро зичу успіху, бо ваш прогрес свідчить про перспективність, як автора. Інші може кращі, та повільніші, доженете, дасть Бог.

 16. Ех, ну подобаються мені оповідання цього автора!

  А це ще й краще, ніж всі прочитані мною раніше.

  Цікаве оповідання, у автора таки бурхлива фантазія, і якщо деколи він трохи перебирає міру, то не в цьому творі.

  Організації, що здійснюють подорожі в часі нагадали Вічність /авторе, як схочете, то прочитайте Кінець Вічності Азімова - в нього там дуже цікаво описані подорожі в часі і зміни реальностей за допомогою темпорального поля/

  І круто те, що Ви таки почали писати значно краще, думаю, що з таким темпом Вам знадобиться не так і багато часу, аби виправитися

  Сюжет цікавий і захоплюючий

  Ось це оповідання обов'язково було б у моєму ТОПі, бо воно класне!

  А порада про співавтора слушна - тим більше вважаю, що охочі написати щось з Вами знайшлися б grin

  Успіхів Вам!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)