Сімнадцятий палець та інші ілюзії (плагіат)

Сімнадцятий палець та інші ілюзії (плагіат)

Понеділок, 23 жовтня 2017 г.
Проглядів: 1026
Підписатися на комментарі по RSS

Вольдемар Іванович похмуро і похмуро підстригала нігті на середньої нозі, і сльози образи і обурення, злобно сичачи білої розпеченій піною, капали їй на липкий волохатий живіт.

"Виродки! Негідники! Зрадники!" - відчайдушно думала Вольдемар Іванович, з захватом віддаючись подразнення, і зі злісним брязкотом шматувала свою всохлі плоть музейними ножицями двадцять третього століття позаминулого епохи хоч. Брудні смужки нігтів злякано відлітали від Вольдемара Івановича і, жалібно брязкаючи, падали на мельхіорову тарілку з недоїденим вечерею третього ступеня. Біологічні макарони з вух черепашачих зародків жадібно злизували їх своїми волохатими язичками, і нігті з радісним хрускотом зникали в їх ненаситної плоті.

"Гади! Покидьки !! Козли !!! - під брязкіт ножиць насолоджувалася своїм роздратуванням Вольдемар Іванович. - Як вони могли ?! Мене ?! Мене, першого людиноподібного Всесвіту, що пролетів крізь Сонце, призначити другим пілотом ?! Я їм що - дівчинка-підстилка ?! я - Кращий Пілот недалекому минулому! у мене сімсот шістдесят чотири ходки в Сьомий вимір! Зрештою, саме я, а не ця вискочка Повзун-Топатушко літала в Зону Z за насінням Минулого. а вони призначили мене до неї другим пілотом ! Мене ?! Сволота! "

Черговий ніготь відлетів від пальця Вольдемара Івановича.

"Ну, і добре! Ну, і хрін з вами! Летіть в своє Потенційне Щастя! Чого я там не бачила? Мені і тут добре! У мене в розпорядженні залишилася ціла планета. Мені до наступного століття цілком вистачить. Забирайтеся! Козли !! ! "

Ножиці клацнули в черговий раз, і шістнадцятий палець середньої ноги позбувся свого кривого нігтя.

 

Повзун-Топатушко пробіглася по пунктам Штатної Інструкції - спочатку зверху вниз, потім у зворотному напрямку, а потім, для повної впевненості, по спіралі. Все було в порядку. Та й не могло бути інакше. Людство підготувалося до цієї експедиції, від якої залежало не тільки його майбутнє, але і саме існування. Перш ніж дати старт цього польоту, компетентні органи скрупульозно все перевірили і перевірили ще тисячу сто тридцять сім разів. Виключалася найменша можливість помилки. Повзун-Топатушко потрібно тільки контролювати хід процесу і в останній момент перед Переходом самої заархівіроватися в Інформаційну капсулу.

Повзун-Топатушко рухом думки включила перископ нічного бачення. Екран став непроникно чорним. Перший пілот заворожено дивилася в цю чорноту, яка засмоктувала, немов старовинна картина Малевича.

Тепер, коли їх корабель увійшов в зону впливу чорної діри Негритянка Березня, не було необхідності включати навіть двигуни корекції. Березня сама безпомилково і неминуче затягувала їх в самий центр Переходу.

Повзун-Топатушко закрила очі. Тепер вона залишилася одна. Останнім в Інформаційну капсулу заархівіровался Го Хо, автор ідеї Порятунку Людства. Коли в кінці минулого Циклу Всевселенскій Науковий Центр Цивілізації (ВНЦЦ) переконливо і безповоротно довів, що видиму матеріальну частину Всесвіту чекає неминуча катастрофа, саме Го Хо запропонував витончену ідею порятунку - упакувати все людство в інформаційний архів і через Перехід в чорній дірі закинути його в інші Світи Вічного і Загального Щастя. Кращі уми цивілізації протягом двадцяти трьох періодів розробляли технологію Порятунку і перевіряли її працездатність.

І ось тепер настала вирішальна фаза. Тепер все залежало від досвіду і холоднокровності Повзун-Топатушко. Доля цивілізації перебувала в її прищавих від перевантажень руках. Шкода, звичайно, що Кращий Пілот недалекому минулому великий Вольдемар Іванович відмовилася від участі в цій експедиції. Її досвід і впевненість зараз дуже знадобилися б. Але жаль - поганий помічник. Сталося те, що сталося. Розраховувати тепер можна тільки на власні сили.

Повзун-Топатушко відкрила очі і знову глянула на екран. Непроникно чорна Негритянка березня стрімко летіла назустріч. Людство в Інформаційній капсулі летіло до свого порятунку ...

 

Сімнадцятий палець пішов в школу разом з Вольдемаром Івановичем, яка, втім, в ті роки була просто Сігізмундоідом пухирчатою і номінально за всіма параметрами належала до чоловічих особин першої стадії розвитку. У школі пальцю сподобалося. Він якось відразу відчув смак до пізнання навколишнього світу. На відміну від своїх п'ятдесяти семи бешкетних побратимів він не пітнів без діла в тісних черевиках Сігізмундоіда, не рвав нігтем його шкарпеток з хуліганських спонукань. Весь час, вільний від уроків, Сімнадцятий проводив в глибоких медитаціях і спробах самоосмислення. І промінь істини блиснув йому.

Це сталося, коли Сімнадцятий разом з Сігізмундоідом пухирчатою вже навчався у Великій Космічної Академії імені братів Люм'єр. На лекції з техніки креативного письма він раптом ясно усвідомив свою самодостатність. Це було осяяння! Сімнадцятий чітко і ясно відчув себе краплею, що відбиває весь Океан. Він вміщував в себе весь цей Океан. Саме він, а не хто-небудь інший, був Сігізмундоідом, та й не тільки їм, а й усім світом. Він був необхідною і достатньою умовою для гармонійного існування Всесвіту. Він був первісної альфою і остаточної омегою всього сущого.

Спалах усвідомлення цього блиснула, немов переможна блискавка, що наповнює свіжістю важкий передгрозової повітря.

Але життя Сімнадцятого після цього відкриття не стало легше або щасливіше. Жити стало стократ невимовніше. Відчуваючи себе цілим Всесвітом, Сімнадцятий обтяжувався жалюгідним статусом нікчемного додатки до убогого тілу Сігізмундоіда. Він, звичайно, розумів, що світ єдиний, що все укладено в усьому, розумів, що він сам є пухирчатою в такій же мірі, в якій пухирчата є їм. Але рабська залежність чистого Духа від грубої, примітивної плоті викликала нестерпні душевні страждання.

Здійснюючи разом з Сігізмундоідом (який після польоту крізь Сонце остаточно став Вольдемаром Івановичем) нелюдські космічні подвиги, Сімнадцятий мріяв про свободу, мріяв вирватися з полону матеріального тіла Вольдемара, знайти можливість проявити свою Велику Потенційність і піднестися в царство чистого Духа. Свобода була його єдиною мрією, єдиною метою, вона була єдиним, в чому він бачив сенс свого існування ...

 

І свобода прийшла. Прийшла несподівано. Але, як це часто з нею буває, вона принесла біль і втрати. Знаходячи одне, ми неминуче розплачуємося іншим. Так вже влаштований цей кучерявий світ.

Стікаючи безмежної образою і неприборканої злістю, Вольдемар Іванович з такою люттю брязнули ножицями, що ніготь з Сімнадцятого пальця середньої ноги відлетів разом з самим пальцем. Високорівнева поліоктоідна кров миттєво зарубцювалися рану, і палець тут же став самостійною одиницею. Від такої підступної несподіванки Вольдемар Іванович припинила лаятися і з подивом дивилася на відокремився шматочок власного організму.

- І ти?! І ти теж?!!

Цунамі образи захлеснуло Вольдемара Івановича. Навіть власні пальці норовлять втекти від неї, кинути одну на свавілля божевільного несправедливого світу. Немає в житті щастя! Нема! Все навколо сволоти і зрадники! Вольдемару Івановичу навіть здалося, що відрізаний палець знущально ворухнувся і радісно посміхнувся.

"Гад !!!" - зойкнула Вольдемар Іванович і одним рух закинув іуду собі в рот. Щелепи з п'ятьма рядами мармурових зубів в два руху перетворили палець в живильне кашку. Короткий ковток - і про підлому зрадника не залишилося навіть пам'яті. Тільки слабка, повільно тане в роті присмак.

Ножиці знову залязгали несамовито.

Палець виявився несмачним. І Вольдемар Іванович відразу зрозуміла, хто в цьому винен.

"Сволота! - зойкнула вона, палаючи нестримної ненавистю до відлетіли назавжди людству. - І фігачьте в своїй гемороїдальної капсулі в дупу цієї негритянки! Там вам саме місце! Гади !!! Щоб ви всі здохли !!!"

 

Все сталося настільки стрімко, що Повзун-Топатушко нічого не встигла зрозуміти. А якби навіть і встигла, зробити що-небудь вона б уже просто не змогла. Непередбачувано раптово сталася божевільна втрата швидкості. Майже миттєво, за мільйонні частки наносекунди, швидкість летів до Загальному Щастю корабля з околосвітової впала до абсолютного нуля. Перевантаження виявилася настільки гігантською, що і сам корабель, і Повзун-Топатушко, і Інформаційна капсула з архівувати людством миттєво перетворилися на мокре місце.

Але за соту частку миті до трагічної катастрофи Повзун-Топатушко чітко усвідомила, що розрахунки вчених були фатально помилкові. Негритянка березні виявився зовсім не чорною дірою. Це була всього-на-всього звичайнісінька, хоча і гігантських розмірів, сковорідка ...

* * *

- Знову ти сковороду на вікно повісив? - невдоволено буркнув Господь Бог, обертаючись на ледь чутний звук м'якого ляпанця.

Сатана радісно розсміявся:

- здаєш? Так і скажи!

Господь Бог задумливо почухав підборіддя в нетрях сивої бороди і, впустивши білого короля на дошку, скрушно зітхнув:

- Добре-добре - здаюся. Програв.

Сатана задоволено потер руки.

- Ще партеечку?

Бог піднявся з-за столу.

- Ну вже наступну я у тебе обов'язково виграю! Розставляй. А я поки яішенкі організую.

Він підійшов до вікна, зняв висіла на рамі чорну, як космічна ніч, сковорідку.

- Ну ось що у тебе за дурні жарти? Вішати Велику Космічну Сковорідку на Вікно! - пробурчав Господь Бог. - Ти ж знаєш, що все суще прагне до Мене. А ти їм сковорідку підставляєш. Мало їм інших труднощів на шляху до Мене?

Сатана, розставляючи на дошці фігури, весело розсміявся:

- Так дурень, особливо якщо він дуже розумний, завжди про щось лоб розіб'є.

Бог звіяло з дна сковорідки космічний пил і слиз і зітхнув:

- Що ж. Важкий шлях до Істини і Світла. - І філософськи додав: - Ось так халепа! Все життя прагнеш до Бога, а потрапляєш на сковороду до Сатани.

В космічній плиті спалахнув локальний Великий Вибух. Бог поставив на Вогонь велику Космічну Сковорідку, дочерна закопчені Вічністю.

- Тобі яєчню або бовтанку? - запитав він Сатану.

- Болтушку, - посміхнувшись, відповів той. - Все веселіше.

Господь Бог дістав із шафи Всесвіту дюжину Жовтих Карликів і, стукнувши їх один об одного, вилив на розпечену Сковорідку. Через мить вічності на ній заклично шипіла і фирчала Велика Космічна Яєчня.

- Готовий? - запитав Господь Бог, ставлячи на стіл Сковороду і стакани.

- Як піонер! Завжди! - посміхнувся Сатана. - А знаєш, Старий, чому ти весь час програєш? Тому що ти завжди білими граєш. Перший хід, звичайно, за тобою. Але останній-то завжди за переможцем.

- Гаразд, хорош тріпатися.

Бог заплющив праве око і прицілився.

- Е2-F7.

Влучним клацанням він з гуркотом запустив білу пішака в стан чорних фігур. Підчепивши виделкою шматок свіжої яєчні, Всевишній закинув його в рот.

- Ваш хід, мусью Диявол!

Нова партія почалася.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>