Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. Дуже дооовгий вступ. Тюрма взагалі зайва - можна було б просто залишити той момент, коли ГГ побачив себе в дзеркалі і всім було б зрозуміло, що йому було непереливки. І, напевно, було б значно цікавіше, аби Шелест знав про вибухівку, та влаштувати такий собі психологічний двобій. А тут він понявкав про дитину і на цьому все. Але це як по мені. Автору - удачі!

 2. На жаль, перший варіант оповідання перевищив ліміт по об'єму. Довелося викидати цілі сцени, щоб хоч якось вписатись. Можливо, з чимось не вгадав. Просто хотілось, щоб твір не втратив своєї цілісності. А кінцівку взагалі пообрізував surprisedshock. Не було виходу.

 3. 2011-09-23 в 22:27:24 | Зіркохід

  Я не коментуватиму сюжет, оскільки сцени космічного мордобою, даруйте, виходять за межі моєї естетики. Але це справа смаку. Що мене справді (і вдруге на цьому конкурсі)зачепило, то це рясні русизми (пинать - копати, біль - він, а не вона і т. д. - вибачайте, що не наводжу більше - їх НАДТО багато). Якщо Ви пишете російською, рекомендую для чорнового перекладу використовувати Прагму. Якщо ж українською - не лінуйтесь частіше зазирати у словник (ось хоча б сюди: http://r2u.org.ua). В будь-якому випадку твір потребує ретельної вичитки й шліфування. Удачі!

 4. Зіркоходу. У слові "пнув" я просто пропустив букву "х". Вибачайте! Слово "пхнув" мені більше подобаєься. На рахунок "болі" - так, не додивися. А от щодо "мордобою". Де ви його побачили?

 5. Цілком нормально.

  Неув'язка в логіці: на планеті тільки в лями населення, ще можна заселяти й заселяти - і контроль нарождуваності. Не виглядає, от якби там було 20 міл'ярдів...

  сюжет надто лінійний, до останнього моменту чекав якогось виверту - не дочекався.

  Радив би скоротити початок та розширити кінець. Про в'язницю достатньо кілька рядків у спогадах, а розпочати можна прямо з мандрівки до станції.

  Особистість машинного інтелекту теж не достатньо розкрита.

 6. Дякую за поради. Спробую врахувати і переробити, так, для себе.

 7. Можу приєднатися до попередніх коментів, а ще додати, що сама ідея існування такої станції сподобалась. Автору - удачі! smile

 8. Ну, в те що вчений настільки зміг випередити свій час, що за 30 років ніхто не зміг зламати захист, я ще повірю. Але конфлікт...кинути до в'язниці через те, що

  Власний зореліт імператора, найбільший і найшвидший з-поміж усіх у цій частині Галактики, виглядав на її фоні безпорадним іграшковим корабликом. Після цього Вальгаард став головним ворогом Рафаїла.
  - це абсурд, як на мене.

  його жилах кронвілійської крові
  Це якась особлива кров? Якоїсь надраси? Тоді вона мала б ще десь вистрілити, але Ви згадали про неї і...все.

  З вибухівкою також нелогічно вийшло. Мені здається, її мали робити так, щоб відразу після того, як витягли з тіла - стався вибух. Оскільки Вальгаард геній - то мали б передбачити і можливість того, що її зможуть дістати і навіть якось знешкодити. Але це так, лише моє бачення твору.

  А взагалі ідея цікава, відшліфувати її й вийде дуже і дуже гарний твір. Успіхів та наснаги, Авторе.

 9. Автор уже скорочував оповідання? Треба іще скорочувати. Багато зайвого. Залиште лише необхідне, і буде добре. Працювати є з чим, може вийти дуже й дуже.

 10. 2011-09-26 в 22:32:05 | містер Ігрик

  хм..., але непогано вийшло..., хоча не дотягнули.., таке моє враження.

  кінець якийсь мИлодраматичний, ніякий..

  в мене враження, що ви їороший автор, але це не ваша тема..

 11. 2011-09-26 в 22:32:34 | містер Ігрик

  *хороший автор

 12. Різка біль - біль - чоловічого роду

  відчув різку біль

  приступи моєї агресії., приступи неконтрольованої агресії - напади

  все нічого, але закінчення - прісне. У фіналі немає ані якогось неочікованого виверту, ані психологічної напруги.

 13. Ага, за русизми вже, бачу, побили, додавати не буду. Хоча, ні,трохи додам - за те, що зореліт звідкілясь-там виглядає.

  Імператор має вигляд неймовірного дурня, якщо розлютився лише за результатами порівняльної фалометрії. Може, це лише привід? Може, політична обстановка така, що станція могла йому чимось загрожувати? Але про це ні слова.

  Засоби спостереження на кораблі лише оптичні? Ню-ню.

  Ага,бачу, компів у них зовсім нема. Пароль з 5 символів, хехе.

  Ще синонім до "пхнути" - турнути.

  Загалом - дуже вже примітивно.

  А чому "Скандарелла"? Якось перегукується зі скандалом, чи випадково вийшло?

 14. Імператор має вигляд неймовірного дурня, якщо розлютився лише за результатами порівняльної фалометрії. Може, це лише привід? Може, політична обстановка така, що станція могла йому чимось загрожувати? Але про це ні слова.

  На жаль, два абзаци про це довелося викинути.( це я не виправдовуюсь!).

  Зі скандалом не пов'язано аж ніяк.

  А, взагалі, всім вдячний за зауваження.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)