Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. 2018-03-26 в 16:34:46 | Сновида

  Вітаю, авторе!

  Цікава і сумна історія насправді. І що ж тепер робити "роз'єднаному" на 25/75 Остапу? oh ohРозумію, що він і не надто дорожив тими 25-ма процентами, які втратив - і від того ще печальніше... Правда, незрозуміло, чому Академія так легко відмовляється від своїх студентів, спеців, на навчання і підготовку яких, умовно кажучи, витрачено певні кошти. Отак узяти і залишити? Це ж гроші на вітер.

  Наснаги!

 2. 2018-03-26 в 18:19:58 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  От почав читати і одразу перед очима Саракш постав, в хорошому розумінні цього порівняння. Атмосферно вийшло. Класні герої, кожен із своєю історією. Кожен зі своєю мотивацією, у яку віриш. Намічений конфлікт. Але... Розв'язка так і не наступила, як на мене. Не виключаю, що я не до кінця зрозумів задум автора. Хоча, більше схиляюся до думки, що автор просто тестує ідею.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

 3. Класне оповідання. Співпереживаєш головним героїням, а в кінці і Остапу. Сподобалось рішення щодо його роз'єднання. Для мене геть неочікувано. Невизначеність з подальшою долею чоловіка дуже доречна в кінцівці. Відкритим залишається питання ролі Академії у всьому цьому...

 4. Дякую за теплі відгуки та слушні зауваження!

  Автор дуже радий, що вдалося створити героїв, за долю яких переживаєш і здивувати роз'єднанням.

  Правда, незрозуміло, чому Академія так легко відмовляється від своїх студентів, спеців, на навчання і підготовку яких, умовно кажучи, витрачено певні кошти. Отак узяти і залишити? Це ж гроші на вітер.
  Відкритим залишається питання ролі Академії у всьому цьому...

  Сновидо, Барракудо, Академію довелося залишити за кадром, щоб не перевантажувати оповідання, тож вона не до кінця продумана. Але це повинно бути цікаве місце )

  одразу перед очима Саракш постав, в хорошому розумінні цього порівняння. Атмосферно вийшло. Класні герої, кожен із своєю історією. Кожен зі своєю мотивацією, у яку віриш. Намічений конфлікт. Але... Розв'язка так і не наступила, як на мене.

  Фантоме, дякую вам за таке порівняння. Розв'язки на разі моя слабка сторона. Знаю пораду, що варто писати спершу фінал, а тоді повертатися до початку і визначати, як і які герої до такого докотилися, але поки що не виходить.

  І що ж тепер робити "роз'єднаному" на 25/75 Остапу? Розумію, що він і не надто дорожив тими 25-ма процентами, які втратив - і від того ще печальніше...

  Сновидо, як на мене, йому варто вчитися жити там, де він є зараз, таким, яким він є зараз, а не яким був колись grin. Це взагалі проблема багатьох людей - прийняти себе теперішнього замість минулого чи майбутнього, і водночас рухатись уперед, а не застигнути на місці чи скотитися донизу.

 5. Приємно, коли в не дуже нову ідею автору вдається вдихнути нове життя. Читати було цікаво і легко. Особисто мені подобається, коли в оповіданні читачеві наче дають змогу зазирнути у новий світ крізь невеличку шпаринку. Ти наче бачиш, що світ величезний, але в тебе немає ні часу, ні можливості розгледіти все навколо, бо все зосереджується на героях і на подіях.

  Успіхів на конкурсі!

 6. murrrchik, дякую вам! Автор радий, що спроба обіграти стару ідею вдалася. Теж люблю заглядати у нові світи крізь шпаринку - коли персонажі цілком собі знають, що відбувається, а ми, читачі, лише потроху дізнаємося, куди потрапили.

 7. О! Нарешті по-справжньому серйозне оповідання зі складним світом, глибокими думками й живими героями, що дійсно викликають співчуття.

  Мабуть, це й буде мій фаворит cool smile

 8. Род Велич, дякую вам за підтримку!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)