Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. Екшн, екшн, екшн. Епічні проротства, ще якась фігня. Купа нових рас, між якими для читача немає жодної різниці. Таке враження, що це просто вирваний розділ з якоїсь, так собі написаної книги, про космічний десант. Але ж екшн, екшн, екшн і епічне пророцтво!

 2. Ну власно так і планувалося. Твір має розважати та захоплювати. А всі розумні та, скажімо, "філософські" думки запхнуті у другий шар. Хоча одна повторюється текстом двічі, а інша щість разів і прямим текстом.

  Але так на передньому плані його величність Дія. Бо як казав прадідусь усіх присутніх - Гомер: "Якщо ви не розважаєте слухача - спати будете голодним."

 3. Але так на передньому плані його величність Дія. Бо як казав прадідусь усіх присутніх - Гомер: "Якщо ви не розважаєте слухача - спати будете голодним."

  Тільки проблема в тому, що Гомер жив більше 2х. тис. років тому, а зараз всім набрид один екшн. Та й не скажу, що це найкращий екшн, який я читав. А може це через те, що я не люблю техно-бої.

 4. Доволі дискусійне питання. Так сталося що я багато читаю англійською ( точніше тільки англійською, бо українською книжок просто нема ), тож маю абсолютно протилежну до вашої думку.

 5. 2017-10-30 в 12:43:46 | Тетяна

  Космоопера.

  Твір здається невдалим переказом фільму чи комп"ютерної гри: "А той їм - раз! А він їм - раз!" Заплуталася в расах, героях, подіях. Зрозуміло, автор добре бачить кіно в голові, проте перенести візуальні образи у текст виходить ще не дуже. Можливо, йому слід попрацювати у співавторстві, де він буде сценаристом, а хтось інший - стилістом. І щільність подій у творі така, що оповідання для неї замало.

  Тетяна

 6. Дякую за відгук.

  Думаю я розумію через що ви зашпортнулися, і також думаю я знаю як це виправити.

 7. космічна фантастика а-ля "Mass Effect" номер 356. непомірна кількість персонажів (з іменами, які не мають значення), велика насиченість подіями – читач не встигає за всім слідкувати, а отже і перейматися. дуже нудно і стандартно, немає чіткого початку чи кінця. авторе, спробуйте почати з чогось простішого – наприклад, особисту історію менших масштабів. спробуйте надати якогось внутрішнього значення подіям і переживанням, які описуєте. адже епос, який який не має під собою основи, то карикатура. остаточно добиває той факт, що твір написано російською і потім пропущено через машинний перекладач. цей висновок випливає з жахливої маси русизмів, невластивих українській мові виразів, відсутності кличного відмінка, а також частої розбіжності у відмінках між сусідніми словами.

 8. Твір від початку писався виключно українською.

  Але для того аби уникнути озваних вами мовних проблем треба українською читати... а читати, нажаль, нема чого.

  Дуже хочеться захопливий історій в жанрі SCI-FI та персонажів яким хочеться співчувати. Але такого в україномовну літературу не завезли.

  Я був би радий якби це був а-ля МЕ номер 356. От біда попередніх 355 немає.

  Особисті історії менших маштабів вже були. Тож це була спроба рушити далі. І оскільки коментарі саме такі як очікувалось (не беручи до уваги коментарі ро московизми. Але цей снобізм частина неповторного шарму ЗФ) то спроба вдала.

  П.М.: А про московизми в тексті яб із задоволенням почитав. Якщо ваша ласка.

 9. З цього дійсно міг би вийти чудовий сценарій для комп'ютерної гри.

  Для літераторного оповідання (погоджуся з попредниками): забагато імен, рас, техно-описів, деталей світу. При такій насиченності воно дійсно не сприймається. Що все це передати літературно потрібна велика повість, а може й роман (або навіть серія з продовженням).

  Оповідання можна представити як трикутник з вершинами: "опис світу" - "сюжет/драма" - "ліміт розміру". Я б дуже не радив всі три куди одразу виводиит на максимум. Бо воно просто не влазить і не сприймається.

  Якщо детальний опис світу при ліміті розміру - тоді мінімум подій у сюжеті.

  Якщо забориста епічна драма з купою дії - тоді мінімум описів і деталей світу.

  Якщо і те, і те - тожі вже плювати на розміри тексту.

  Ну и про світ: трохи дивно: що зорельоти майбутнього тут поряд з "флешкою" (яку тим більше щей треба кудись вставляти) і рапторами. Вже якщо оригінальний світ, то хай там все буде оригінальне smile

  Може я навіть дав би бали, але я голосував за іншу групу smile

 10. Все так і я з вами згоден.

  Та це спрацює якщо закладатись на те аби виграти саме цей конкурс. І окрім названих вами деталей треба ще закладатись під... не тривіальну смакову палітру шановних конкурентів.

  Колись я так зробив, і результат був гарний. Але це додаткові два місяці роботи, яких зараз не було.

  Цього ж разу задача (моя) була трошки інша, і я задоволений результатами бо коментарі в коридорі очікувань.

  Ну і відповіді про світ.

  Він не новстворений для конкурсу. VERGE давно живе і розширюється день у день. І власно тому опис чому АрсенідГалієвий Дата-Кристал називають просто флешкою (яка по суті і є Дата кристалом кремнію) лишились в іншому творі.

  Разом і з описом броньованих ГМО ящерів яких розводять сейтий.

  П.М.: Ви навіть не уявляєте як катастрофічно складно в Україні знайти художника який(за будь які гроші) намалює Арт на сучасному рівні. Про концепт-арти та 3Д краще взагаіл мовчати...

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)