Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. Сподобалось!

  Написано дещо наївно, сентиментально, але щиро.

  Я і сам полюбляю книги сильніше, ніж багатьох людей.

  Вони для мене теж як живі співрозмовники.

  Успіхів на конкурсі.

  Я за Вас голосуватиму.

 2. 2015-03-03 в 17:11:35 | ДонькаДонКіхота

  це фантастичне оповідання? як на мою думку, у формат конкурсу воно не вписується. де сюжет? суцільні "імпресії і медитації", але вони доречні тільки тоді, коли автор може щось глобальне, важливе сказати. має якісь глибокі переживання, що споріднюють його з іншими людьми. справді наївно, сентиментально. щиро? теж правда. як правда й те, що було б непогано на цьому конкурсі виокремлювати підліткову групу. коли Авторка пише про те, що її героїня вже закінчила університет, працює, побачила багато міст, хочеться сказати: НЕ вірю... мені здається, що авторка ще школу не закінчила, максимум - навчається на 1-2 курсі вузу... пишіть по себе. про свій вік - виглядатиме природніше. і Вам буде простіше.бо Ви намагаєтеся видаватися значно старшою і мудрішою, ділитися досвідом, але ж того досвіду у Вас не так і багато.

  успіхів!

 3. Вітаю.

  Спочатку про те, за що перечепилася поглядом.

  1.Є відчутна різниця між селом та селищем. Селище — це невеличке містечко, навіть з багатоповерхівками.

  2. На вечорниці ходили у позаминулому столітті. У минулому — у клуб на танці чи на дискотеку.grin

  3. Навіть трохи сумного стало від такої картини. – сумно

  4. Лера повільно йшла серед яскраво-зелених трав и запашних квіток- і.

  5. Світ не стоїть на місті — у місті живуть люди. А тут треба «на місці».

  6. Ластівки не в’ють гнізда НА стрісі. А ПІД. А що таке, власне, стріха? «Стріха (покрівля) — нижній край солом'яної покрівлі.» Таке відчуття, що ваша героїня потрапила знову ж у 19-поч.20 ст.

  7. А продавати хатину Валерія аж ніяк не хотіла, навіть не могла пояснити чому. Часом їй навіть здавалось, наче щось кличе дівчину сюди.. — «навіть»,«навіть» — такі збіги треба вичитувати, виловлювати і нищити синонімами чи власним безапеляційним хірургічним втручанням.

  8. И першим місцем — і.

  9.Про бібліотеку. У будинку — стелажі з книгами і між їх рядами ходила дівчина. Ось так це читається. Але такої картини ви не зустрінете в жодній українській хаті!

  10. Колекція була справді цінною, хоч мало хто зараз на цьому розуміється.- Дуже наївно! Це вам не цивілізовані Європа чи США, де у нежилих будинках навіть меблі залишають. У нас крадії виносять УСЕ більш-менш цінне, включно з чорно-білими телевізорами. А якщо ЦІННА колекція книг — тим паче винесуть, навіть якщо є цінність не з точки зору букіністики, а лише, як дитячий спогад, щоб перепродати чи за оковиту обміняти! От так, на жаль, ми живемо у пострадянському суспільстві. Але де логіка в іншому: припустімо, книги дійсно цінні, то чому ж їх не забрали діти?

  11. Що таке пергамент? Почитайте у Вікіпедії і зробіть висновок — наскільки дане порівняння є доречним. Скажу апріорі — зовсім недоречне і трохи безглузде. Але можна трішки поіронізувати над бабусиними книгами — взяти слово у лапки.

  12. Але Лера навіть непомітила, — окремо не здієсловами.

  Загальне враження.

  Схоже, автор — новачок у прозі. Тому особливо придиратися не буду. Зверніть увагу на все, що вище. А також — особливо — на велику кількість повторів слів, типу "вже", "навіть", "тут" тощо. Також зверніть увагу на те, що коли пишете твір, то треба володіти матеріалом. Наприклад, про цінні книги, пусте село і наші реалії життя. Про те, що таке стріха чи пергамент...wink Тобто максимально наближуйте до читача реальність, щоб у нього не з’являлась скептична усмішка на вустах під час читання.

  Сама атмосфера — добра і світла. Дівчина повернулась спогадами у минуле, згадала себе дитиною... ніби увійшла у чарівний паралельний світ, а коли «час відвідин завершився», обережно зачинила за собою двері... У автора — хороший словниковий запас, непогане володіння мовою.

  Працюйте над собою!

  Успіху Вам!

 4. Загальне враження: нейтральне

  Ідея: не нова, однозначно не фантастична

  Мова: хороший словниковий запас

  Атмосфера: приємна, світла, емоції героїні добре описані і передаються читачам.

  До зауважень та побажань, що вище варто прислухатись.

  Часом їй навіть здавалось, наче щось кличе дівчину сюди..
  неузгоджене якесь речення, таке враження, ніби є ще одна дівчина. думаю їй можна винести, а дівчину залишити, або замість дівчини її

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)