Повернутися на сторінку

Коментарів: 14

 1. 2017-10-17 в 00:57:43 | Сторонній

  Ідея стара, про це писали ще динозаври. Навіть на Фортечці вже було. Та й сам я колись писав оповідання з таким сюжетом wink

  Але написано гарно. Дуже-дуже гарно. Зі смаком.

  Успіхів!

 2. Дякую за позитивний відгук, Сторонній!

  Мабуть, в деякому сенсі абсолютна більшість ідей старі. Маю на увазі, що кожне наступне покоління повертається до них знову і знову впродовж людської історії.

 3. Дуже сподобалося як написано!

 4. Дякую вам, Ігор.

 5. 2017-10-23 в 10:36:27 | Перший серед рівних

  Нагадало піонерський фольклор (до речі, ідея для майбутніх творів!). Порадувала проста, переконлива мова персонажів, а не чисто літературна, якою школярі не говорять. Але це трохи підпсовано русизмами. Можливо тут варто було більше описів. Особисто мені цей твір не найбільше сподобався, проте читається легко та швидко.wink

 6. 2017-10-25 в 22:07:02 | Спостерігач

  Тричі спорбував порчитати....

 7. Дякую за ваш відгук, Спостерігач.

  Судячи з того, що у трьох словах коментаря ви зробили дві помилки, мабуть, оповідання вам і справді далося важко.

 8. 2017-10-29 в 01:57:57 | Лео_Лео

  Легко, невимушено - суперова мова. Мені нагадала вона історії Гайдара. Гадаю, що читали, мабуть, всі, хто мав спільне радянське дитинство. Він так писав - просто, чисто, про головне.

  Ідея незрозуміла: з фантастичної точки зору не зрозумію, що сталося. Цікавить і сам фінал. Хлопчик розбився чи ні?

  Якщо так - то ви мене вбиваєте. Шкода хлопчини.

  Якщо не брати до уваги, що відсутні такі важливі штуки, як антураж, ідея та жанрова стилістика (наприклад, фентезі, стимпанк, кіберпанк, наукова фантастика, пригодницька фантастика, уривок з космоопери тощо),а також моральна складова чи соціальний конфлікт, чи політичний хоч... хоч якийсь, короче... то все загалом - чудове.

  Сподобалося. Пишіть ще. Текст легесенький, хочеться читати. Дякую.

 9. Клас! Сильне оповідання. Особливо фінал.

  Не знаю, хто там порівнював з Гайдаром, а мені згадався Бредбері.

  Проблемки:

  - Як на мене, початок таки виглядає затягнуто. Діалоги начебто ні про що. Воно потім в кінці все отримує сенс, але ж до кінця ж іще треба дочитати. Не знаю, може мені потрібен був на початку якийсь більш сильний натяк, що все не так просто, як здається.

  - Я тільки на другій сторонці зрозумів, що герої - діти smile

  - "в манері класної кері" - такий сленґ дуже органічний в діалогах, але ріже, коли від автора.

  Так загалом все чудово, не дуже фантастично, але бере за душу.

  Резюме: цьому оповіданню не потрібне моє резюме wink

 10. Дякую за ваш відгук, Лео_Лео. Зізнаюся, ви мене заставили серйозно задуматися.

  Щодо Гайдара, на жаль (чи на щастя), ніколи не читав цього автора. Чесно кажучи, я взагалі досить поверхнево знайомий із радянською літературою, і , зважаючи на вік, справжня радянська дійсність мене майже не зачепила.

 11. Род Велич, дякую вам за коментар!

  Ваші зауваження про діалоги ні про що та те, що герої стають зрозумілими не відразу, я вважаю найкращим компліментом. Це були важливі елементи задуму, та я не був до кінця впевнений, що вони дісно працюють так, як хотілося.

 12. Ну я зрозмів (потім), що ГГ вже давно доросла людина. Просто це така ілюзорна подорож у минуле. Тому я й не дивуюся, що хлопчаки не одразу виглядають дітьми.

  А от в середині оповідання мені дійсно не вистачило якогось "крючка", або більш вираженого відчуття наближення до якоїсь "межі" (яке теж було б "крючком"). Тому я це розцінюю як "провис".

  Яле це вже з області високого естетства wink

 13. Цілком можливо, що ви праві. Потрібно відкласти текст як мінімум на кілька тижнів, щоб потім побачити його "чужими" очима.

 14. В цілому написано непогано, тримає увагу і хороший твіст в кінці. Правда елементів фантастики я тут не бачу, але твір все рівно класний.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)