Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Зовсім не вичитаний автоматичний переклад на українську з російської:

  http://www.fantclubcrimea.info/10-meshaikin.html

  Думаю, не єдиний такий на цьому конкурсі.

 2. Так, це перероблений текст саме для цього конкурсу.

 3. Чесноговорячи не зміг змусити себе дочитати. Наскільки недбало і невичитано, що постійно перечіплюєшся через щось і пропада бажання читати. Відчувається наскільки автору було лінь нормально вичитати текст, а читати таке це неповага до себе і свого часу.

 4. 2017-10-30 в 13:09:38 | Тетяна

  Шкода, що це не оригінальний твір, а переклад тексту, створеного для іншого конкурсу. Проголосувала б.

  Тетяна

 5. Ні!

  Твір перероблено саме для цього конкурсу. Нажаль я дуже поспішав і не встиг виправити всі помилки.

 6. черговий машинний переклад з російської, ще й не вичитаний. авторе, пошкодувавши свого часу на нормальний переклад, ви змарнували час своїх читачів. це сором. будь-яка цінність вашого твору втрачається за таким недбалим ставленням. пригадую, я колись писав оповідання на конкурс за темою "Зайві люди" – та так і не встиг дописати до закінчення терміну, тож нічого не подав. але воно було того варте. хоч тут наче і змагання, але ж не спортивне, а мистецьке.

 7. до речі, видавати раніше опублікований твір за щось нове – це пряме порушення правил, за яке вас мали б дискваліфікувати.

 8. До А.Я.

  Це оповідання - як одна з оповідок вже з вигаданого автором світу, про цей світ можна і прочитати, і дізнатися більше з прочитаного, але воно не збігається з жодною розповіддю про Моелігіум. Тому дискваліфікація йому не загрожує.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)